Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Kendini insanlığa adayan vefakâr öğretmenim. Öğretmenler Gününü kutluyor, saygılar sunuyorum. (ekleyenMetehan   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. //Socrates// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. //Hz. Ali// (ekleyenmesajlar.info   -   26.2.2017)

Hazır Mesajlar Öğretmen Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.
Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.
(ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Türkiye Cumhuriyeti; çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimizi çiçek bahçesine çeviren biricik öğretmenim, seni hayatım boyunca unutmayacağım. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenNisanur   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, dersimiz.com bu vesile ile başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu ve özel gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler mum ışığına benzerler, başkalarını aydınlatabilmek için kendileri sönerler. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Kitaplar ruhun ilacı, öğretmenlar başın tacıdır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   16.8.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum. //Diyojen// (ekleyenmesajlar.info   -   8.5.2017)

Hazır Mesajlar Toplumumuzun en özverili ve saygıdeğer kesimi olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyor, sevgilerimi sunuyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün sizin yanınızda olmayı, size bir gül vermeyi ne kadar çok isterdim bilemezsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenBirDost   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Zorlu hayat yolunda ilerlerken nasihatlerini hatırladıkça büyüklüğünü daha iyi anlıyorum değerli öğretmenim. Günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   28.8.2017)

Hazır Mesajlar Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, dersimiz.com başarılarının devamını dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Bir toplumun bilimsel, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınabilmesi ve her alanda çağı yakalayabilmesi için öğretmenlerin ışığına ihtiyaç vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen bir güneş gibidir. Karanlıklar onunla aydınlanır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler, dünyanın her yerinde, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Başöğretmen Atatürk'ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun. (ekleyendersimiz.com   -   20.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü gönülden kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Hakk'ın rahmetine kavuşan tüm öğretmenlerimizi de saygıyla anıyorum. (ekleyenByHakan   -   13.1.2016)

Hazır Mesajlar Siz sadece bugün değil, her gün hatırımızdasınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun kıymetli öğretmenim. (ekleyenözlem   -   30.7.2016)

Hazır Mesajlar Vazifenizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın