Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Elif okuduk ötürü,
Pazar eyledik götürü,
Yaratılanı hoş gördük,
Yaratandan ötürü."
Yunus Emre

Öğretmenler Günün kutlu olsun, saygıdeğer öğretmenim.
(ekleyenAHMET DEMİR   -   2.8.2016)

Hazır Mesajlar Yüreklerinde Atatürk'ün yakmış olduğu ilim ve irfan meşalesi ile tüm yurdu aydınlatacak olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşadığınız sıkıntıları bize yansıtmadan bizleri birer çiçek gibi yetiştirmeniz ne büyük erdemmiş meğer. Büyük hedeflerinize ulaşmanız dileği ile Öğretmenler Gününüzü kutluyorum. (ekleyenNuray Macar   -   9.10.2016)

Hazır Mesajlar Okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleri ile gelişir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun (ekleyenAhmet   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. //Hz. Ali// (ekleyenmesajlar.info   -   26.2.2017)

Hazır Mesajlar Sen sadece bir gün değil, her gün övgüye layıksın öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu, hayatın mutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.11.2017)

Hazır Mesajlar Bize sevgi, şefkat ve zarafeti öğreten değerli öğretmenim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenöğrenci   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler mum ışığına benzerler, başkalarını aydınlatabilmek için kendileri sönerler. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir. //H.V. Dyke// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimizi çiçek bahçesine çeviren biricik öğretmenim, seni hayatım boyunca unutmayacağım. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenNisanur   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Bütün şımarıklık ve yaramazlıklarımıza rağmen bize şefkatle muamele etmeniz ne büyük bir sabır örneğiydi. Sizi hep saygıyla anıyorum, öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   20.7.2016)

Hazır Mesajlar Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Türkiye Cumhuriyeti; çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü gönülden kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Hakk'ın rahmetine kavuşan tüm öğretmenlerimizi de saygıyla anıyorum. (ekleyenByHakan   -   13.1.2016)

Hazır Mesajlar Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, dersimiz.com başarılarının devamını dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Canım Öğretmenim, 24 Kasım senin çiçeklerinle dolu... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün sizin yanınızda olmayı, size bir gül vermeyi ne kadar çok isterdim bilemezsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenBirDost   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Canım öğretmenim, bu özel gününüzde sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bize hep çalışmayı ve dürüstlüğü aşılayan değerli insan. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. //Atatürk// (ekleyenmesajlar.info   -   18.4.2017)

Hazır Mesajlar Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın