Eğitim Sitesi

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar İşini hakkıyla yapan, yeni nesillere yol gösteren, geleceğe yön veren, her zaman doğrudan ve haklıdan yana adımlar atan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! (ekleyenMEB'li   -   24.11.2016)

Hazır Mesajlar Okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleri ile gelişir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun (ekleyenAhmet   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Bir millet kültür ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin o zaferlerin sürekli sonuçlar vermesi, ancak kültür ordusunun varlığına bağlıdır.
Öğretmenler!.. Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. //Mustafa Kemal ATATÜRK//
(ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Bir toplumun bilimsel, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınabilmesi ve her alanda çağı yakalayabilmesi için öğretmenlerin ışığına ihtiyaç vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Toplumumuzun en özverili ve saygıdeğer kesimi olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyor, sevgilerimi sunuyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Yüreklerinde Atatürk'ün yakmış olduğu ilim ve irfan meşalesi ile tüm yurdu aydınlatacak olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, dersimiz.com bu vesile ile başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Vatanın her karış toprağında ilim ve irfan bayrağının muhafazakârları ve cehalet illetine karşı verilen savaşın baş kahramanları olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler ülkemizin dört bir yanında fedakarca görevlerini yerine getirmeye çalışıyor. Geleceğimizin teminatı olan değerli eğitimcilerimizin, dersimiz.com sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyendersimiz.com   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler, dünyanın her yerinde, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen, eserlerinin üzerine imzasını atmayan tek sanatkardır (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu ve özel gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, dersimiz.com başarılarının devamını dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Canım öğretmenim, bu özel gününüzde sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler gününüzü kutlar, sağlık, mutluluk ve eSenlikler dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen bir güneş gibidir. Karanlıklar onunla aydınlanır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Türkiye Cumhuriyeti; çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.
Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.
(ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Değerli İnsan, Sizlere Çok Şey Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Siz Öğretmenler sevgi Elçilerisiniz. Sınıfta Yaşama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokratlığın Simgesisiniz. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Başarımda Sen varsın, kalbim ismini ansın, saygılar Senin olsun, sevgili öğretmenim öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir melek vardır öğretmendir, bir şeytan vardır cahilliktir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 31 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın