Eğitim Sitesi

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. //Hz. Ali// (ekleyenmesajlar.info   -   26.2.2017)

Hazır Mesajlar İşini hakkıyla yapan, yeni nesillere yol gösteren, geleceğe yön veren, her zaman doğrudan ve haklıdan yana adımlar atan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! (ekleyenMEB'li   -   24.11.2016)

Hazır Mesajlar Canım Öğretmenim, 24 Kasım Senin çiçeklerinle dolu... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bize sevgi, şefkat ve zarafeti öğreten değerli öğretmenim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenöğrenci   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur. //Addison// (ekleyenmesajlar.info   -   17.4.2017)

Hazır Mesajlar Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir melek vardır öğretmendir, bir şeytan vardır cahilliktir. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir millet kültür ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin o zaferlerin sürekli sonuçlar vermesi, ancak kültür ordusunun varlığına bağlıdır.
Öğretmenler!.. Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. //Mustafa Kemal ATATÜRK//
(ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler, dünyanın her yerinde, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler gününüzü kutlar, sağlık, mutluluk ve eSenlikler dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Toplumumuzun en özverili ve saygıdeğer kesimi olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyor, sevgilerimi sunuyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Siz sadece bugün değil, her gün hatırımızdasınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun kıymetli öğretmenim. (ekleyenözlem   -   30.7.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. //Atatürk// (ekleyenmesajlar.info   -   18.4.2017)

Hazır Mesajlar Bize hep çalışmayı ve dürüstlüğü aşılayan değerli insan. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   16.10.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen bir güneş gibidir. Karanlıklar onunla aydınlanır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. //Socrates// (ekleyenmesajlar.info   -   21.4.2017)

Hazır Mesajlar Sen sadece bir gün değil, her gün övgüye layıksın öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu, hayatın mutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.11.2017)

Hazır Mesajlar Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Değerli İnsan, Sizlere Çok Şey Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Türkiye Cumhuriyeti; çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleri ile gelişir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun (ekleyenAhmet   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Yüreklerinde Atatürk'ün yakmış olduğu ilim ve irfan meşalesi ile tüm yurdu aydınlatacak olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Bizlere umudu, çalışmayı ve güzel bir geleceği aşılayan değerli öğretmenim. Öğrencin olduğum için kendimi şanslı kabul ediyor, msajlar.info ömür boyu sağlık, mutluluk ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   18.7.2016)

Hazır Mesajlar Bütün şımarıklık ve yaramazlıklarımıza rağmen bize şefkatle muamele etmeniz ne büyük bir sabır örneğiydi. Sizi hep saygıyla anıyorum, öğretmenler gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   20.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın