Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Bir toplumun bilimsel, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınabilmesi ve her alanda çağı yakalayabilmesi için öğretmenlerin ışığına ihtiyaç vardır. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.9.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler, dünyanın her yerinde, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen sadece bir gün değil, her gün övgüye layıksın öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu, hayatın mutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.11.2017)

Hazır Mesajlar Öğretmenler mum ışığına benzerler, başkalarını aydınlatabilmek için kendileri sönerler. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, dersimiz.com başarılarının devamını dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur. //Addison// (ekleyenmesajlar.info   -   17.4.2017)

Hazır Mesajlar Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Değerli İnsan, Sizlere Çok Şey Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşadığınız sıkıntıları bize yansıtmadan bizleri birer çiçek gibi yetiştirmeniz ne büyük erdemmiş meğer. Büyük hedeflerinize ulaşmanız dileği ile Öğretmenler Gününüzü kutluyorum. (ekleyenNuray Macar   -   9.10.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmen, eserlerinin üzerine imzasını atmayan tek sanatkardır (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimizi çiçek bahçesine çeviren biricik öğretmenim, seni hayatım boyunca unutmayacağım. Öğretmenler Günün kutlu olsun. (ekleyenNisanur   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Değerinizin sadece bu günlerde değil, her günde bilinmesi ve unutulmaması umuduyla, Öğretmenler Gününüzü kutluyor; sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Bir yıl sonrasını düşünüyorsan tohum ek, on yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik, ama yüz yıl sonrasını düşünüyorsan toplumu eğit, demişler.
Sizin gibi değerli bir eğitimcinin öğrencisi olmak büyük şanstı, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
(ekleyendersimiz.com   -   21.7.2016)

Hazır Mesajlar Bugün sizin yanınızda olmayı, size bir gül vermeyi ne kadar çok isterdim bilemezsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenBirDost   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   9.5.2017)

Hazır Mesajlar Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü gönülden kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Hakk'ın rahmetine kavuşan tüm öğretmenlerimizi de saygıyla anıyorum. (ekleyenByHakan   -   13.1.2016)

Hazır Mesajlar Canım Öğretmenim, 24 Kasım senin çiçeklerinle dolu... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Başöğretmen Atatürk'ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun. (ekleyendersimiz.com   -   20.1.2016)

Hazır Mesajlar Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. //Atatürk// (ekleyenmesajlar.info   -   18.4.2017)

Hazır Mesajlar Yüreklerinde Atatürk'ün yakmış olduğu ilim ve irfan meşalesi ile tüm yurdu aydınlatacak olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Siz sadece bugün değil, her gün hatırımızdasınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun kıymetli öğretmenim. (ekleyenözlem   -   30.7.2016)

Hazır Mesajlar Zorlu hayat yolunda ilerlerken nasihatlerini hatırladıkça büyüklüğünü daha iyi anlıyorum değerli öğretmenim. Günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   28.8.2017)

Hazır Mesajlar İşini hakkıyla yapan, yeni nesillere yol gösteren, geleceğe yön veren, her zaman doğrudan ve haklıdan yana adımlar atan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! (ekleyenMEB'li   -   24.11.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 56 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın