Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar O güzel saçların bir bir dökülsün, herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün, mezarın yılanın akreplerin bol olduğu yere kazılsın, Allah seni yaksın beni yaktığın için. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Bana yaşattıklarının hepsini inşallah sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın. (ekleyenbahar   -   23.2.2016)

Hazır Mesajlar Sen bir yıldız olsan, gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme, kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin, sen benim nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Yıllar derdin, yıllar geçti. Hayatım derdin, sayende hayatım mahvoldu, şimdi ne diyeceksin? Bırak da bir kere ben birşey diyeyim: Sana yazıklar olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de, sen düşmeseydin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Yürüdüğün yollar çürüdüğün yıllara varsın, dost bildiğin baktığın her çift göz zulüm olsun ÖMRÜNE.. (ekleyengülnur   -   16.12.2015)

Hazır Mesajlar Karabulutlar sarsın evinin damını. Hep Azrail beklesin almak için canını. Ben değil aşkım emsin kanını, damarların kurusun beni yaktığın için. İpek gibi saçların birer birer dökülsün, öksürdükçe ciğerlerin taaa dibinden sökülsün. Herkes neşe içinde senin boynun bükülsün. Bahtsız biri desinler beni yaktığın için. En sevdiğin elbisen tabutuna sarılsın. Akrep yılan ne varsa mezarında kısılsın. Mezarının taşına veremli diye yazılsın. Fatiha okuyanın olmasın beni yaktığın için... (ekleyenşükrü Memiş. 02 . 12. 2016   -   2.12.2016)

Hazır Mesajlar Beş para eder mi varlığın! Yokluğun beni acıtsın, alem affetsin seni. Ben affetmem. Nerde unuttuysan beni orda kal. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Çıkarsınlar seni satışa, bir lira verirsem lanet olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Kafana takma, birgün nasıl olsa o kafaya sıkarım (ekleyenvaha özpolat   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Açıkça nefret etmek, asıl düşüncesini gizlemekten daha asil bir harekettir.(Cicero) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir feleğe vurdun beni, gözlerine değil de kalbine vurulmuşcasına acı verdi bana. Şimdi sen söyle gözlerin mi yalancı? Yoksa sözlerin mi? Yar... (ekleyenRüstem polat (Gizemli.besteci)   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Sanmıştım benimsin, sende yanılmışım, bilmiyordum kalpsiz ve bozuk olduğunu (ekleyenisyankar aşık   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu sene ihanet ve şerefsizlik moda olmuş anlayamıyorum ki bi sene de insanlik moda olsa ne olurdu..? (ekleyenGül   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Artık ne duamsın ne de bedduam (ekleyenmelek   -   27.2.2016)

Hazır Mesajlar Biz sebepsiz yere ayrıldık, yüreğim yanıyor, Allah'ım bana yaşattığını karşındaki kişi yaşatsın nolursun bana geri gelsin kaldırmıyorum onsuz olmayı nolursun içimdeki sesi duy kalbimin acısını duysun gece öyle bir anda uyansın ki benim onu sevdiğimi hissetsin onla sonum olsun uğur çelik sesimi kurban olduğum Allah'a duyuruyorum. Nolursun geri gelmesi için bir ışık bir şans göster. Neden bu acı çok doldum çok kaldıramıyorum nolrsun bana geri dönsün. (ekleyenYasemen Çetinkaya   -   12.6.2016)

Hazır Mesajlar Şu dağların günahı neydi de onları bahane ettin kahpe. İnşallah o dağlara gömerler seni paramparça... Kırılan kalbim gibi (ekleyenRüstem polat (gizemli.besteci)   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Ve gece sen mi geldin? Yine ellerin kan içinde yine gözlerinden yüzyılların nefreti yine asi yine cesur bir o kadarda kahpesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen şimdi kara bir kuşkusun! Kalabalık şehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, öylece kalıyorsun kendi cehenneminde! (ekleyenerdemli   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Nefret ediyorum senden o yalancı gözlerinden, o şeytan ruhlu gözlerinden nefret ediyorum. Zaten o değil mi beni bu hallere koyan o değil mi beni en derinden yıkan! O değil mi senden nefret ettiren. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 62 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın