Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için... (ekleyenKader   -   17.8.2016)

Hazır Mesajlar Çok insan gördüm üstünde elbisesi yok, çok elbise gördüm içinde insan yok. İnsanların dost veya düşman olduklarını nerden bileceksin, insanların alnında kahpe mi yazılı ki kahpe olduklarını bileceksin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Ağlamaktan gözlerine kan dolsun, mezarını görmeden gençliğin solsun, bu kahpe dünya sana mezar olsun benden başkası seversen eğer. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sanmıştım benimsin, sende yanılmışım, bilmiyordum kalpsiz ve bozuk olduğunu (ekleyenisyankar aşık   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Ben bu dünyada yandım sen de öbür dünyada yan. (ekleyenCEMRE BÜŞRA ŞAHIN   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bıktım be hayat cidden bıktım daha ne kadar yük vereceksin üstüme? 6 senenin yükü fazla gelmedi mi sana? Ben artık yoruldum be hayat Yoruldum büyük olmaktan her şeyi üstlenmekten yoruldum. Bana 12 yaşımı geri versene hayat. Benim eğlendiğim güldüğüm günleri versene geri ben alışamadım şimdiki hayatıma ben Alışamadım her gün ağlamaya. (ekleyenD.   -   21.1.2018)

Hazır Mesajlar Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, ASLA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu sene ihanet ve şerefsizlik moda olmuş anlayamıyorum ki bi sene de insanlik moda olsa ne olurdu..? (ekleyenGül   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Sanma ki aşkınla delirdim. Şimdi nefretin bağrımda hançer misali gezerim. Bu satırları okursan çok iyi anlarsın beni. Nefretimsin artık sevdiğim değil! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar İnsanlar, ya korktukları yahut da gıpta ve haset ettikleri şeylerden nefret ederler. (Machiavelli) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bana yaşattıklarının hepsini inşallah sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın. (ekleyenbahar   -   23.2.2016)

Hazır Mesajlar Sen şimdi kara bir kuşkusun! Kalabalık şehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, öylece kalıyorsun kendi cehenneminde! (ekleyenerdemli   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün anlarsın hayal kurmayı, beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın nefret ederek! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle. (ekleyenMelis   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamaklarını; onar onar, söve söve iniyorum şimdi! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Çıkarsınlar seni satışa, bir lira verirsem lanet olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatta güzeldi ta ki kahpeler piyasaya düşünceye kadar (ekleyenmuhammet dadas   -   5.1.2015)

Hazır Mesajlar Artık ne duamsın ne de bedduam (ekleyenmelek   -   27.2.2016)

Hazır Mesajlar Ben ki senin için dünyaları yakacaktım, sen tutup beni yaktın. Nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Karabulutlar sarsın evinin damını. Hep Azrail beklesin almak için canını. Ben değil aşkım emsin kanını, damarların kurusun beni yaktığın için. İpek gibi saçların birer birer dökülsün, öksürdükçe ciğerlerin taaa dibinden sökülsün. Herkes neşe içinde senin boynun bükülsün. Bahtsız biri desinler beni yaktığın için. En sevdiğin elbisen tabutuna sarılsın. Akrep yılan ne varsa mezarında kısılsın. Mezarının taşına veremli diye yazılsın. Fatiha okuyanın olmasın beni yaktığın için... (ekleyenşükrü Memiş. 02 . 12. 2016   -   2.12.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi sahne senin devam et ama dua et sıra bana gelmesin hain (ekleyenyasemin   -   24.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 63 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın