eğitim sitesi

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca ALLAH affeder... Eğer birgün beni aldatırsan, çocuk değilim ağlamam, ALLAH değilim AFFETMEM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Yıllar derdin, yıllar geçti. Hayatım derdin, sayende hayatım mahvoldu, şimdi ne diyeceksin? Bırak da bir kere ben birşey diyeyim: Sana yazıklar olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Ağlamaktan gözlerine kan dolsun, mezarını görmeden gençliğin solsun, bu kahpe dünya sana mezar olsun benden başkası severSen eğer. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Özür dilerim ellerini tuttuğum için. Özür dilerim gözlerine baktığım için. Özür dilerim Seni sevdiğim için. Ve çok ama çok özür dilerim, Seni İNSAN yerine koyduğum için! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Sen bir yıldız olsan, gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme, kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda Sen bir hiçsin, Sen benim nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Kara bulutlur sarsın evinin etrafını, azrail almak için beklesin canını, Senin değil benim aşkım emsin kanını, acıyanın olmasın beni yaktığın için...dökülsün bir bir o ipek saçların, dudağındaki rujun olsun gözünden akan kanın, mahşere kadar dinmesin içindeki bu acın, yüzüne bile bakanın olmasın, beni yaktığın için...kazılsın mezarın yılan akrep yuvasına, en sevdiğin elbiSen asılsın tabutuna, veremli kız diye yazılsın mezarının taşına, dua bile okunmasın beni yaktığın için... (ekleyennefretim   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Sanma ki aşkınla delirdim. Şimdi nefretin bağrımda hançer misali gezerim. Bu satırları okursan çok iyi anlarsın beni. Nefretimsin artık sevdiğim değil! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.05.2014)

Hazır Mesajlar Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de, Sen düşmeseydin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.05.2014)

Hazır Mesajlar Bana beddua ediyormuşsun. Duanla yaşamadım ki, Bedduanla öleyim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle. (ekleyenMelis   -   03.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 58 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın