Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Çıkarsınlar seni satışa, bir lira verirsem lanet olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben ki senin için dünyaları yakacaktım, sen tutup beni yaktın. Nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Şimdi sahne senin devam et ama dua et sıra bana gelmesin hain (ekleyenyasemin   -   24.7.2016)

Hazır Mesajlar Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu sene ihanet ve şerefsizlik moda olmuş anlayamıyorum ki bi sene de insanlik moda olsa ne olurdu..? (ekleyenGül   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Ben çok sevdim ve seviyorum ama insan kendini aldatan kişiyi affetmez, benim sevdiğim aldattı ama şimdi köpek gibi peşimde, ben ondan intikam almak istiyorum benim herkese güvenim soldu, inancımı yitirdim o yüzden intikam almak istiyorum (ekleyenask   -   4.1.2016)

Hazır Mesajlar Bıktım be hayat cidden bıktım daha ne kadar yük vereceksin üstüme? 6 senenin yükü fazla gelmedi mi sana? Ben artık yoruldum be hayat Yoruldum büyük olmaktan her şeyi üstlenmekten yoruldum. Bana 12 yaşımı geri versene hayat. Benim eğlendiğim güldüğüm günleri versene geri ben alışamadım şimdiki hayatıma ben Alışamadım her gün ağlamaya. (ekleyenD.   -   21.1.2018)

Hazır Mesajlar Bir feleğe vurdun beni, gözlerine değil de kalbine vurulmuşcasına acı verdi bana. Şimdi sen söyle gözlerin mi yalancı? Yoksa sözlerin mi? Yar... (ekleyenRüstem polat (Gizemli.besteci)   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Onun için ölmek değil yaşamak ölüm olsun ki, kıymet anlamasa da hayat ona kıymeti anlatsın... (ekleyenUmut Coşar   -   10.11.2016)

Hazır Mesajlar Sanma ki aşkınla delirdim. Şimdi nefretin bağrımda hançer misali gezerim. Bu satırları okursan çok iyi anlarsın beni. Nefretimsin artık sevdiğim değil! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün anlarsın hayal kurmayı, beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın nefret ederek! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat güzeldi ta ki kahpeler piyasaya çıkana kadaR... (ekleyensultan yildiz   -   3.10.2015)

Hazır Mesajlar Çok insan gördüm üstünde elbisesi yok, çok elbise gördüm içinde insan yok. İnsanların dost veya düşman olduklarını nerden bileceksin, insanların alnında kahpe mi yazılı ki kahpe olduklarını bileceksin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Zalimden akan gözyaşı, Mazlumun ahında kurur... (ekleyenRüstem polat (gizemli.besteci)   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Biz sebepsiz yere ayrıldık, yüreğim yanıyor, Allah'ım bana yaşattığını karşındaki kişi yaşatsın nolursun bana geri gelsin kaldırmıyorum onsuz olmayı nolursun içimdeki sesi duy kalbimin acısını duysun gece öyle bir anda uyansın ki benim onu sevdiğimi hissetsin onla sonum olsun uğur çelik sesimi kurban olduğum Allah'a duyuruyorum. Nolursun geri gelmesi için bir ışık bir şans göster. Neden bu acı çok doldum çok kaldıramıyorum nolrsun bana geri dönsün. (ekleyenYasemen Çetinkaya   -   12.6.2016)

Hazır Mesajlar Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için... (ekleyenKader   -   17.8.2016)

Hazır Mesajlar Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamaklarını; onar onar, söve söve iniyorum şimdi! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece rüyama gir gizlice. Beni sımsıkı sar, öp kokla iyice, son kez isyanlar savur küfret... Ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Ben bu dünyada yandım sen de öbür dünyada yan. (ekleyenCEMRE BÜŞRA ŞAHIN   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Kara bulutlur sarsın evinin etrafını, azrail almak için beklesin canını, senin değil benim aşkım emsin kanını, acıyanın olmasın beni yaktığın için...dökülsün bir bir o ipek saçların, dudağındaki rujun olsun gözünden akan kanın, mahşere kadar dinmesin içindeki bu acın, yüzüne bile bakanın olmasın, beni yaktığın için...kazılsın mezarın yılan akrep yuvasına, en sevdiğin elbisen asılsın tabutuna, veremli kız diye yazılsın mezarının taşına, dua bile okunmasın beni yaktığın için... (ekleyennefretim   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen bir yıldız olsan, gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme, kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin, sen benim nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar O güzel saçların bir bir dökülsün, herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün, mezarın yılanın akreplerin bol olduğu yere kazılsın, Allah seni yaksın beni yaktığın için. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Alim olup göğe yükselsen, gidip peygamber ocağında şehit olsan hakkım sana helal değil :'( (ekleyenMehtap   -   18.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 63 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın