Eğitim Sitesi

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Şimdi sahne Senin devam et ama dua et sıra bana gelmesin hain (ekleyenyasemin   -   24.7.2016)

Hazır Mesajlar Karabulutlar sarsın evinin damını. Hep Azrail beklesin almak için canını. Ben değil aşkım emsin kanını, damarların kurusun beni yaktığın için. İpek gibi saçların birer birer dökülsün, öksürdükçe ciğerlerin taaa dibinden sökülsün. Herkes neşe içinde Senin boynun bükülsün. Bahtsız biri desinler beni yaktığın için. En sevdiğin elbiSen tabutuna sarılsın. Akrep yılan ne varsa mezarında kısılsın. Mezarının taşına veremli diye yazılsın. Fatiha okuyanın olmasın beni yaktığın için... (ekleyenşükrü Memiş. 02 . 12. 2016   -   2.12.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün beni anımsarsan eğer, önce bir gülümse gülücükle an adımı, beni seven bir çocuktu de, ve sonra Seni ne çok sevdiğimi öğrenememiş olmanın acısıyla pişmanlık duy! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Biz sebepsiz yere ayrıldık, yüreğim yanıyor, Allah'ım bana yaşattığını karşındaki kişi yaşatsın nolursun bana geri gelsin kaldırmıyorum onsuz olmayı nolursun içimdeki sesi duy kalbimin acısını duysun gece öyle bir anda uyansın ki benim onu sevdiğimi hissetsin onla sonum olsun uğur çelik sesimi kurban olduğum Allah'a duyuruyorum. Nolursun geri gelmesi için bir ışık bir şans göster. Neden bu acı çok doldum çok kaldıramıyorum nolrsun bana geri dönsün. (ekleyenYasemen Çetinkaya   -   12.6.2016)

Hazır Mesajlar Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur, Senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben çok sevdim ve seviyorum ama insan kendini aldatan kişiyi affetmez, benim sevdiğim aldattı ama şimdi köpek gibi peşimde, ben ondan intikam almak istiyorum benim herkese güvenim soldu, inancımı yitirdim o yüzden intikam almak istiyorum (ekleyenask   -   4.1.2016)

Hazır Mesajlar Bana yaşattıklarının hepsini inşallah Sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın. (ekleyenbahar   -   23.2.2016)

Hazır Mesajlar Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca ALLAH affeder... Eğer birgün beni aldatırsan, çocuk değilim ağlamam, ALLAH değilim AFFETMEM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen şimdi kara bir kuşkusun! Kalabalık şehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, öylece kalıyorsun kendi cehenneminde! (ekleyenerdemli   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben ki Senin için dünyaları yakacaktım, Sen tutup beni yaktın. Nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Özür dilerim ellerini tuttuğum için. Özür dilerim gözlerine baktığım için. Özür dilerim Seni sevdiğim için. Ve çok ama çok özür dilerim, Seni İNSAN yerine koyduğum için! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar İnsanlar, ya korktukları yahut da gıpta ve haset ettikleri şeylerden nefret ederler. (Machiavelli) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece rüyama gir gizlice. Beni sımsıkı sar, öp kokla iyice, son kez isyanlar savur küfret... Ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Dünyan öyle bir kararsın ki, Seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de, Sen düşmeseydin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar sevmez olsaydım Seni o yalancı gözlerini, sevmez olsaydım Seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini. İnanmasaydım o yalancı gözlerine! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Beş para eder mi varlığın! Yokluğun beni acıtsın, alem affetsin Seni. Ben affetmem. Nerde unuttuysan beni orda kal. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar O güzel saçların bir bir dökülsün, herkes neşe içindeyken Senin boynun bükülsün, mezarın yılanın akreplerin bol olduğu yere kazılsın, Allah Seni yaksın beni yaktığın için. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Ve gece Sen mi geldin? Yine ellerin kan içinde yine gözlerinden yüzyılların nefreti yine asi yine cesur bir o kadarda kahpesin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayat benimse eğer kimse karışamaz ve biliyorum ki herkesle dost olunmaz. Aşka gelince bir kere sevdim , bir daha işim olmaz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Şu dağların günahı neydi de onları bahane ettin kahpe. İnşallah o dağlara gömerler Seni paramparça... Kırılan kalbim gibi (ekleyenRüstem polat (gizemli.besteci)   -   3.4.2017)

Hazır Mesajlar Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, ASLA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Açıkça nefret etmek, asıl düşüncesini gizlemekten daha asil bir harekettir.(Cicero) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni ben kendime kader saymıştım; Uğruna her şeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla gözyaşı DEĞMEZMİŞ SANA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 62 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın