Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Açıkça nefret etmek, asıl düşüncesini gizlemekten daha asil bir harekettir.(Cicero) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bu sene ihanet ve şerefsizlik moda olmuş anlayamıyorum ki bi sene de insanlik moda olsa ne olurdu..? (ekleyenGül   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Sanmıştım benimsin, sende yanılmışım, bilmiyordum kalpsiz ve bozuk olduğunu (ekleyenisyankar aşık   -   15.7.2014)

Hazır Mesajlar Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de, sen düşmeseydin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün beni anımsarsan eğer, önce bir gülümse gülücükle an adımı, beni seven bir çocuktu de, ve sonra seni ne çok sevdiğimi öğrenememiş olmanın acısıyla pişmanlık duy! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Özür dilerim ellerini tuttuğum için. Özür dilerim gözlerine baktığım için. Özür dilerim seni sevdiğim için. Ve çok ama çok özür dilerim, seni İNSAN yerine koyduğum için! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Artık ne duamsın ne de bedduam (ekleyenmelek   -   27.2.2016)

Hazır Mesajlar Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için... (ekleyenKader   -   17.8.2016)

Hazır Mesajlar Yıllar derdin, yıllar geçti. Hayatım derdin, sayende hayatım mahvoldu, şimdi ne diyeceksin? Bırak da bir kere ben birşey diyeyim: Sana yazıklar olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca ALLAH affeder... Eğer birgün beni aldatırsan, çocuk değilim ağlamam, ALLAH değilim AFFETMEM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Çıkarsınlar seni satışa, bir lira verirsem lanet olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat güzeldi ta ki kahpeler piyasaya çıkana kadaR... (ekleyensultan yildiz   -   3.10.2015)

Hazır Mesajlar Ben ki senin için dünyaları yakacaktım, sen tutup beni yaktın. Nefretimsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar S**t*ğimin dünyasında neyi seversem teker teker gidiyo sevdim lan çok sevdim seni nereye s**tir oldun gittin, kimin koynundasın şimdi uzak dur benden Allah olsan egilmem sana o derece nefret doluyum nefesimdin nefretim oldun bak şimdi nasıl kusucam (ekleyenbiri   -   15.4.2017)

Hazır Mesajlar Onun için ölmek değil yaşamak ölüm olsun ki, kıymet anlamasa da hayat ona kıymeti anlatsın... (ekleyenUmut Coşar   -   10.11.2016)

Hazır Mesajlar Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim çakmak bile çakmam! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayatta güzeldi ta ki kahpeler piyasaya düşünceye kadar (ekleyenmuhammet dadas   -   5.1.2015)

Hazır Mesajlar Sen şimdi kara bir kuşkusun! Kalabalık şehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, öylece kalıyorsun kendi cehenneminde! (ekleyenerdemli   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben sana ne yapmıştım ki kahrolası! Büktün boynumu, ağlattın boş yere. Ben sana, beni sev mi dedim lanet olası! Düşürdün beni dilden dile... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Biz sebepsiz yere ayrıldık, yüreğim yanıyor, Allah'ım bana yaşattığını karşındaki kişi yaşatsın nolursun bana geri gelsin kaldırmıyorum onsuz olmayı nolursun içimdeki sesi duy kalbimin acısını duysun gece öyle bir anda uyansın ki benim onu sevdiğimi hissetsin onla sonum olsun uğur çelik sesimi kurban olduğum Allah'a duyuruyorum. Nolursun geri gelmesi için bir ışık bir şans göster. Neden bu acı çok doldum çok kaldıramıyorum nolrsun bana geri dönsün. (ekleyenYasemen Çetinkaya   -   12.6.2016)

Hazır Mesajlar İnsanlar, ya korktukları yahut da gıpta ve haset ettikleri şeylerden nefret ederler. (Machiavelli) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün anlarsın hayal kurmayı, beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın nefret ederek! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Öfke Nefret Kızgınlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 62 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın