Eğitim Siteleri
27 Ekim 2016 Perşembe

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allaha ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki pause düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, bayramınız kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.05.2011)

Hazır Mesajlar Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olsun, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin.İyi bayramlar! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.05.2011)

Hazır Mesajlar Ramazan ve Kurban bayramının gecelerini ihya eden kimSenin kalbi, kalblerin öldüğü gün ölmez. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Bayramlar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.05.2011)

Hazır Mesajlar Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar En delice eSen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar En delice eSen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

Hazır Mesajlar Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3  SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Kurban Bayramı Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 54 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın