Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kısa Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Bu dünyada dostum dediğin kişilere bile güvenmeyeceksin (ekleyenRezan toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Ne çok isterdim basit bir atkı olmayı, üşüdüğün her an boynuna sarılmαyı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Denizler kadar yemin ettim öldüm de ne vazgeçtim ne senden geçtim kalbim solda ama Ben seni seçtim (ekleyenYeşil gözlüm   -   1.7.2017)

Hazır Mesajlar Uçurumdan Düşerken tutunacak tek dalım olsan inan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım bebeğim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar masallar güzeldir hele ki kahramanı sen isen (ekleyencan<<<<<.ne   -   17.2.2014)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğim kadar yaşasaydım, ölümsüzlüğün adını aşk koyardım (ekleyengözyaşı   -   12.12.2015)

Hazır Mesajlar Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.1.2014)

Hazır Mesajlar Bende seni çok seviyorum be kadınım, bugün 8 ay 6 gün oldu kurban olduğum çok şükür sana aşık uyudum sana aşık uyandım, sesinde huzur buldum, gülüşünde derman. Senden önce ben diye bir şey yoktu seninle başladı, yeni bir hayata taşındım, yeni bir dünyaya. Çok mutluyum, seninle olduğum bu yeni dünyamızda öyle bir şeysin ki kadınım koskocaman bir ağaç sanki her dalında renkli bir yaprak, her dalında farklı bir meyve, hepsinin tadı birbirinden güzel, yedikçe bambaşka bir lezzet ve hepsinin tadı özlemle sevgiyle aşkla mutlulukla huzurla sevdayla seninle dolu.

Ve bu nimetlerin karşılığı şükür değil mi sence de, dua ediyorum her gün çok şükür ki benimsin kadınım, bana aitsin ve seni öyle bir seviyorum ki. Dünyada yazılan bütün aşk kitaplarını getirseler yine de anlatamazlar seni nasıl sevdiğimi, mesajlar.info sana nasıl aşık olduğumu, seni nasıl kıskandığımı, seni nasıl özlediğimi, ama bizim sevgimiz aşk değil bitanem aşk olsaydı belki anlatılırdı bu sevgi bambaşka bir şey işte bunun anlamı yok bitanem iyi ki de yok, kimse ne bilsin ne de duysun kimse sevemez böyle kolay kolay.

Ve ben seni anlatamıyorum aşkım anlatamıyorum bu günün bir anlamı yok benim için gerçek sevgi bir hediyeyle anlatılmaz bugün alınacak bir hediye sadece bir araçtır benim sana bugün ya da yarın ya da her gün vereceğim bir hediye var kadınım.

Sonsuza kadar içinde olacağın bir kalbimi veriyorum sana, kimsenin satın alamayacağı, kimsenin sahip olamayacağı bir kalp veriyorum sana kurban olduğum, bana da verebileceğin en güzel hediye bir ömür benimle olmandır kadınım. Ben seni bugün sevmedim, ben seni hep sevdim hep seveceğim canımın içi, elimden geldiğince sana her gün daha fazla sevgi daha fazla aşk daha fazla mutluluk hediye edeceğim çünkü sana verebileceğim en güzel ve en değerli hediye budur sevgilim.
Ama samimi ama saf ama temiz ama güzel ama en içten her şeyim bugünümde yarınlarımda sen ol hep sen ol ki ben de her saniye hayatımın en güzel en değerli hediyesini alayım.
Sana çok aşığım kadınım, seni çok ama çok seviyorum her şeyim, o dünyanın en güzel gözlerinden öpüyorum seni kadınım.
(ekleyenİrfan yüksel   -   13.2.2018)

Hazır Mesajlar Sen hayallerimin gerçekleşmiş halisin incitanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Nasil günes dogdugunda etrafi hemen aydinlatmiyorsa, gerçekde öyledir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Soz agizdan cikana kadar sizin esirinizdir,ancak ciktiktan sonra siz onun esiri olursunuz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Sen en sevdiğim en özel insan kalbimin ritmini değiştirenim seni çok seviyorum ve iyi ki benimsin iyi ki Seninim en güzel yanım (ekleyenMelike   -   16.12.2017)

Hazır Mesajlar Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.3.2014)

Hazır Mesajlar ne zaman seninle gülmeyi hayal etsem ağlıyorum (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Konu sen olunca yatsın tüm sekizler - Melike Mücahid (ekleyenMelike   -   24.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir Tek Seni Delice Sevdim Gerisi Yalan..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar bir kız sevdim gül gibi, yaktı beni kül gibi melisaaaaa (ekleyenızzet polatt   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Seninde biter yolun. Diner gözünde yaşlar. Benimse uğursuz yolum bittiği yerden başlar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Ecel olsun bana senden başkası biricik sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Seni gerçekten sevmeseydim, adını kalıcı olarak kalbime asla yazmazdım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Sen seversin o biter sen anlarsın o sever sensiz geçmiyor günler son meleğim :) (ekleyen1   -   20.8.2015)

Hazır Mesajlar Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler!... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2011)

Hazır Mesajlar Sert rüzgârlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Kısa Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 139 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın