Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kısa Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Fazla söze gerek yok . Ben seni Hz. Muhammed'in Hz.Aişeye aşık olması gibi SEVİYORUM . (ekleyenYitik Şair   -   1.6.2016)

Hazır Mesajlar Bu dünyada dostum dediğin kişilere bile güvenmeyeceksin (ekleyenRezan toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Denizdeki kumsallardan kağıt yaptım üzerine SENİ SEVİYORUM yazdım (ekleyenFahriye toprak   -   29.7.2016)

Hazır Mesajlar Neyin var dediler, bir sevdiğim bir de onun için çarpan kalbim var dedim... (ekleyenAnonim   -   6.12.2016)

Hazır Mesajlar Ben artık canım burnumda değil, burnum burnunda uyumak istiyorum sevgili (ekleyenAksaraylı❤   -   17.1.2017)

Hazır Mesajlar Mutluluğum gülüşlerinde saklı yüreği güzel insan birtanecik yarimmmmm sen benim her şeyimsin seni çok ama çok seviyorum (ekleyenRukiyeden yari ersine   -   21.1.2017)

Hazır Mesajlar Unutamadığım tek gerçek sensin, sen var ya ekmek gibi su gibi değerlisin. (ekleyenmehtap   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi (ekleyenGurbet Balku   -   3.3.2017)

Hazır Mesajlar Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, zorla benim ol diyemezsin, tek bir şey söyleyebilirsin:
SEN BİLİRSİN..#GURBET
(ekleyenGurbet Balku   -   3.3.2017)

Hazır Mesajlar ben seni ne dağlara yazdım ne de buğulu camlara ben seni yureğime yazdım (ekleyenismail   -   8.4.2017)

Hazır Mesajlar Sevmek mi? Acaba sen sevmenin ne demek olduğunu biliyor musun? Sen herhalde sevmeyi silmek sanıyorsun ama öyle değil (ekleyenunutum seni   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Bir insan sevdiğini kaybederse şunu sakın unutmasın. Yalnızlık Allah’a mahsustur çünkü seven insan terk etmez, severse arar sorar isterse seni bulur ellerinden tutar seni öyle sever (ekleyenyasin   -   8.5.2017)

Hazır Mesajlar Uzakta olsan da sevgin kalbimde akıyor, yanımda olsan heyecan duyuyor, elini tutsam seni sevdiğini anlıyor yüreğim. (ekleyenSedat   -   16.6.2017)

Hazır Mesajlar Denizler kadar yemin ettim öldüm de ne vazgeçtim ne senden geçtim kalbim solda ama Ben seni seçtim (ekleyenYeşil gözlüm   -   1.7.2017)

Hazır Mesajlar O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. (ekleyenAkasya   -   4.11.2017)

Hazır Mesajlar - (ekleyen-   -   24.11.2017)

Hazır Mesajlar Sen en sevdiğim en özel insan kalbimin ritmini değiştirenim seni çok seviyorum ve iyi ki benimsin iyi ki Seninim en güzel yanım (ekleyenMelike   -   16.12.2017)

Hazır Mesajlar Biliyorum bu ömür hep sana hasret, seni özlemekle geçecek ama olsun yine de ben seni o imkansız aşka rağmen seveceğim canım (ekleyenHasret   -   30.12.2017)

Hazır Mesajlar Bende seni çok seviyorum be kadınım, bugün 8 ay 6 gün oldu kurban olduğum çok şükür sana aşık uyudum sana aşık uyandım, sesinde huzur buldum, gülüşünde derman. Senden önce ben diye bir şey yoktu seninle başladı, yeni bir hayata taşındım, yeni bir dünyaya. Çok mutluyum, seninle olduğum bu yeni dünyamızda öyle bir şeysin ki kadınım koskocaman bir ağaç sanki her dalında renkli bir yaprak, her dalında farklı bir meyve, hepsinin tadı birbirinden güzel, yedikçe bambaşka bir lezzet ve hepsinin tadı özlemle sevgiyle aşkla mutlulukla huzurla sevdayla seninle dolu.

Ve bu nimetlerin karşılığı şükür değil mi sence de, dua ediyorum her gün çok şükür ki benimsin kadınım, bana aitsin ve seni öyle bir seviyorum ki. Dünyada yazılan bütün aşk kitaplarını getirseler yine de anlatamazlar seni nasıl sevdiğimi, mesajlar.info sana nasıl aşık olduğumu, seni nasıl kıskandığımı, seni nasıl özlediğimi, ama bizim sevgimiz aşk değil bitanem aşk olsaydı belki anlatılırdı bu sevgi bambaşka bir şey işte bunun anlamı yok bitanem iyi ki de yok, kimse ne bilsin ne de duysun kimse sevemez böyle kolay kolay.

Ve ben seni anlatamıyorum aşkım anlatamıyorum bu günün bir anlamı yok benim için gerçek sevgi bir hediyeyle anlatılmaz bugün alınacak bir hediye sadece bir araçtır benim sana bugün ya da yarın ya da her gün vereceğim bir hediye var kadınım.

Sonsuza kadar içinde olacağın bir kalbimi veriyorum sana, kimsenin satın alamayacağı, kimsenin sahip olamayacağı bir kalp veriyorum sana kurban olduğum, bana da verebileceğin en güzel hediye bir ömür benimle olmandır kadınım. Ben seni bugün sevmedim, ben seni hep sevdim hep seveceğim canımın içi, elimden geldiğince sana her gün daha fazla sevgi daha fazla aşk daha fazla mutluluk hediye edeceğim çünkü sana verebileceğim en güzel ve en değerli hediye budur sevgilim.
Ama samimi ama saf ama temiz ama güzel ama en içten her şeyim bugünümde yarınlarımda sen ol hep sen ol ki ben de her saniye hayatımın en güzel en değerli hediyesini alayım.
Sana çok aşığım kadınım, seni çok ama çok seviyorum her şeyim, o dünyanın en güzel gözlerinden öpüyorum seni kadınım.
(ekleyenİrfan yüksel   -   13.2.2018)

Hazır Mesajlar Sen yalanlarla dost satanların ilk adresi ben sattığın son dostun ta kendisi!! (ekleyenMelisa sevilmiş   -   27.3.2018)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Kısa Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 140 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın