Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Kapak Edici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Kafana takma, birgün nasıl olsa o kafaya sıkarım (ekleyenvaha özpolat   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Şerefli insan aşkına çare bulur, şerefsiz insan aşkına bahane bulur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, ASLA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın çoşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar erkekler blutooth gibidir yanındaysan hep bağlı kalır ama uzaklaşınca yeni aygıt aramaya başlar işte sen onlardansın (ekleyenwww.engüzelmesajlar.com   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Aldanma hayatın cilvelerine her şey bahane görünüşüm serseri ama gönlüm şahane. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamak istiyorsan fazla soru sorma! (ekleyenseyfi   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Beş para eder mi varlığın! Yokluğun beni acıtsın, alem affetsin seni. Ben affetmem. Nerde unuttuysan beni orda kal. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toprağa hep yalnız göndüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamak için yalvarmadık, ölmek içinde yalvarmayız. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Alırım hesabını üstün kalır ona göre ayık ol. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız, Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj Olmuş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. Delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ya tam severim ya da tek kalemde silerim, tarihe ben yazdım tarihten de ben silerim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete görünümlü bebeler aşkı kimden öğrenmişler. (ekleyensamet extra   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Fazla şekil yapma önümüzde, şeklini alırım ayakkabılarımı temizlersin aslanım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bizim kurduğumuz hayallerde ölüm, yaşadığımız hayatta ölümün kendisi vardır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum...ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde...ßen YazarIm ßen SiLerim! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur, senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar İstersem bir adamı bey de yaparım, paşa da ve istersem bir adama dünyayı zindan da ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Kapak Edici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 150 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın