Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bilir misin kar taneleri çok özeldir, biri diğerine asla benzemez. Aynısı yeryüzüne bir daha inmez, sende benim için çok özelsin tıpkı kar taneleri gibi, bunu hiç unutma bitanem, İYİ GECELER... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen uyurken ve renkli rüyalar görürken ben, seni düşünüp hayalini çizeceğim boş duvarlarıma bitanem, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Bu mesajlaşma burada biter, ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler. (ekleyenyeşim berk   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Hadi uyut beni, cennet olsun kolların... Yalnızım, yalnızsın. Canı cehenneme dünyanın...İyi Geceler. (ekleyenNehir   -   14.9.2014)

Hazır Mesajlar Yoldan gecen arabanin sesi bide soluk alisimin sesi ah bide senin sesin olaydi saat 01:45" te gidiklayislarim geliyor aklima ufaktan ufaktan kalbinin çok şiddetli belki de 8.2 şiddetinde atisi geliyor aklima en guzelide ne biliyomusum iki elimin arasında senin yüzün dudagin dudagimda burnundan aldigin nefes geliyor aklima sonra ufak bir havlayisla sokak köpeğinin havlayisi sövdüm köpeğin gelmisine geçmişine bozmasin kimse seni düşünürken düşünce ozgurlugumu farkettimde ask ben seninle özgürüm gel beraber baskasinin özgürlüğünün basladigi yere kadar özgür olalim anı o anda yasayalim kadim dostum ol karim ol arkadasim ol sirdasim ol siyah damatligima beyaz gelinlik ol beraber gidelim o eve ve o evden beraber cikalim sonsuzluğa beyaz bir bez parcasi içinde yolumuzun kesiştiği bir ev koridorlarında gülüş seslerin odalarında tebessüm mimiklerin ama daha fazlasiyla ikimizin olduğu iki ayni dünyaya sahip insanların huzuru olan bir eve gidelim yavrum. Gulucuklerin eksik olmasin gecen güzel olsun Allah rahatlik versin iyi geceler seni severken asik oldum seni sevmeye asigim melek yüzlüm Tatli ruyalar (ekleyenmrturk1071   -   18.10.2014)

Hazır Mesajlar Yıldız elle tutulur mu sesim buralardan duyulur mu sevgi içten oldukça, bu kalp seni hiç unutur mu (iyi geceler meleğim:) (ekleyenmuradd   -   25.11.2014)

Hazır Mesajlar Gecenin sessizliğinde birbirimizin kalbinde buluşmak üzere iyi geceler gözümün nuru. (ekleyennurcan   -   17.12.2014)

Hazır Mesajlar Yaşanacak Güzellikler Gözlerindeki Işık Gibi UmuT Verici Olsun, Umutların Kalbin Gibi tEmiz Olsun, Temiz Umutların Seni Huzurla DOLDURSUN : <3 İYi Geceler :D afabakeieiiek (ekleyenaysima marley jr.   -   31.12.2014)

Hazır Mesajlar  Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. biriciğim. Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.  (ekleyencuma yolcu   -   3.1.2015)

Hazır Mesajlar İyi geceler tatlı rüyalar seni çok seviyorum kurban olduğum seni çok çok çok çok seviyorum Allah rahatlık versin bitanemm rüyanda beni görr kocaman öpüyorum sevdiğim yanında hisset benii.. (ekleyenMETAMORTAN   -   6.1.2015)

Hazır Mesajlar ALLAH rahatlık verdikten sonra kul sıkıntı verse ne yazar. Allah rahatlık versin, iyi geceler... (ekleyengurbetten   -   7.1.2015)

Hazır Mesajlar Semadaki tüm yıldızlar sönünce, gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, içten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, unutma ki seni düşünen biri var bu şehirde... İyi Geceler (ekleyenEmir   -   26.1.2015)

Hazır Mesajlar Hayatda herhangi bi şey senin yerini tutamaz bu yüzden sana tutkunum sana vurulmuşum sana aşığım bitanem SENİ SEVİYORUM. İyi geceler Türkmen aşkı (ekleyenAmangeldi Gurbantuwakow 1994   -   18.2.2015)

Hazır Mesajlar Bazen en güzeli, her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. İyi Geceler... (ekleyen212   -   12.3.2015)

Hazır Mesajlar Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler... (ekleyenKORKMAZ   -   15.3.2015)

Hazır Mesajlar İyi geceler, tatlı rüyalar, güzel bir sabaha uyanmak dileğiyle, sevgiyle kal canım arkadaşım benim (ekleyenTrakYaLı   -   23.3.2015)

Hazır Mesajlar Geceyi en güzel aydınlatan gözlerin,,,kirpiklerine yenik düşünce ,,,,hayalini kurduğun tüm güzellikler senin olsun,,, iyi geceler diliyorum (ekleyenBayram Hatay   -   1.4.2015)

Hazır Mesajlar En güzel geceler seni düşünmekle güzel, eksiksiz bir aşk bu, her şeyinle her şeyimsin aşkım, iyi geceler 💕 (ekleyenmevsim bahar   -   16.4.2015)

Hazır Mesajlar Sen yokken bir kaç defa daha sevdim seni, hakkını helal et iyi geceler. (ekleyenarminto   -   16.4.2015)

Hazır Mesajlar Kul bittim dediği anda Allah yettim der... Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle hayırlı geceler dilerim. (ekleyenmeryem efe   -   23.4.2015)

Hazır Mesajlar İyi geceler annem babam kardeşim, tatlı rüyalar yine gece oldu yine ayrılıyoruz (ekleyenmert   -   24.4.2015)

Hazır Mesajlar Bana iyi geceler demeyeceksen uyumasan da olur... (ekleyengülpembe   -   24.4.2015)

Hazır Mesajlar Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular, tatlı rüyalar. (ekleyenAN   -   1.5.2015)

Hazır Mesajlar Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler (ekleyeneroğlu   -   6.5.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6 7 8 9   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın