Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sabahların güneşi kalbini, gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana bitanem iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir Müzik Çalıyor İçimde Adı Aşk Nağmeleri İle Süslenmiş, Bir Aşk Var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece Ölüm Yazar Seni Seviyorum Bitanem, İyi Geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gecenin çekilmez soğukluğu seninle vız gelir bana her başımı yastığa koyduğumda dualarım sadece sana bitanem, seni çok seviyorum, iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü de Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Huzurla Yastığa Başımı Koydum Ve Sana Tatlı Rüyalar Görmen İçin Dua Ediyorum Sevgilim, İyi Geceler. (ekleyenesengül   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinde Yakaladım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam, Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil Gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni İyi Geceler Birtanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yaşadığım kadar değil yaşattığın kadar seviyorum seni bebeğim bu gece de dualarım seninle benim yaşama sebebim sensin iyi geceler aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Rüyalarda Hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek İçin Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı seviyorsam anlamı sen olduğun için seviyorum geceleri uyuyorsam sabaha adınla başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Birtanem iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen Yokken Yanımda, gecelerin tatdı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Rüyaların içinde Seninle Yaşanmamış Anları yaşamak Dileğiyle iyi Geceler Sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım :) iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seninle yaşadığım hayat gördüğüm veya göreceğim en güzel rüyalara bedel sevgilim, iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum. İyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Ten varlıksın, iyi geceler Sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler Herşeyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler Sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem! İYİ GECELER (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem. İYİ GECELER (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinden kalbine iniyorum bebeğim usul usul, seni seviyorum bebeğim uyu mışıl mışıl. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Uykuda bile hasretim sana bebeğim, iyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Bu akşam yine penceremden yıldızlara bakarken aklıma geldin, keşke yanımda olsaydın diye düşündüm. Sonra bir yıldız kaydı, dilek tuttuktan sonra telefonum çaldı, baktım aşkım bana mesaj attı... Seni seviyorum aşkım iyi geceler, rüyanda yine bana gel... (ekleyenPelin GÜNEŞ   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar iyi geceler gülüm, iyi geceler ömrüm, iyi geceler aşk meleğim, seni seviyorum (ekleyenTuğbam   -   19.7.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6 7 8   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın