Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar iyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Konuşamadık bu gece, yine bana özlem hediye, iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır. (Chamaco) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   26.12.2013)

Hazır Mesajlar Bir kaç saat sonra, sensiz doğacak olan bir güne daha istemeyerek de olsa Günaydın diyecek olmanın hüznü ile uyuyorum. İyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.4.2014)

Hazır Mesajlar Demli bir çay kokusuyla gelirim yanına, belki yağmur olur düşerim balkonuna, belki göz yaşın olup süzülürüm yanağına ama hep seninle olurum bunu SAKIN UNUTMA iyi geceler (ekleyenMUHAMMED KOÇ   -   18.4.2014)

Hazır Mesajlar Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma. Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki: Hadi yat artık çok az kaldı sabaha.Tatlı rüyalar aşkım hem sana hem bana... (ekleyenberfin   -   29.4.2014)

Hazır Mesajlar Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içindeyken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül, biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim. (ekleyenberfin   -   29.4.2014)

Hazır Mesajlar Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun,kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun;Güneş öyle bir güne doğsun ki!!Umutsuzluklar dünde kalsın, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. İyi geceler bitanem... (ekleyenerenoğlu   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar iyi geceler tatlım, rüyalarda buluşalım :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar iyi uykular sevgilim, rüyanda beni gör hem de seni hasretle öperken :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni seven bu yürek en derin tatlı uykular öpücüğünü masum dudaklarına kondurur. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim, tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum İyi Geceler Aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Güzel Rüyalarda Hayırlı Rüyalarda Seni Görmek için Dua Ediyorum Yaradana, Seni Seviyorum iyi Geceler Aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda, gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum belki rüyamda görürüm diye, iyi geceler aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gece asla güneş doğmaz derler, bunu söyleyenler seni bilmezler AKŞAM GÜNEŞİM (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum... iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum ve uykumda bile özlüyorum bitanem İyi uykular... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Rüyalarında senin gibi güzel olsun, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın