Oyun Siteleri
29 Ekim 2016 Cumartesi

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yatağına yatıp uzandığında istediğin bütün güzellikler Senin olsun ve duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben her zaman buradayım AŞKIM tatlı rüyalar, İYİ GECELER... (ekleyenSevdalım   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Hep beklediğiniz o güzel günün sabahına uyanmanız dileğiyle, İYİ GECELER... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Her yüreğin rahatlamak, huzur bulmak için çekildiği bir köşesi vardır. Ben de artık köşeme çekileyim. Yüreğiniz kıymet bilene emanet. Hayırlı Geceler. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Türlü hüzünler ve umutlar saklıdır insanın yüreğinde, her son bir elveda, her başlangıç bir umuttur hayatta, hüzünleri geride bırakıp, mutluluk ve güzel umutlara gözlerinizi açmanız dileğiyle, iyi geceler. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Gece gökyüzündeki yıldızlar kadar, benim yalnızlığım var
Hayatımda bir yıldız olsun, fazlası değil
Güneş gibi aydınlatsın, ısıtsın yüreğimi yeter...
İyi Geceler
(ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Unutma sevgilim! Dualardasın, Rüyalardasın, Hayallerdesin, Özlemlerdesin, Kısaca bende olan her şeydesin... İyi Geceler (ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Vakit gece yarısı,
Zaman hızla akıp gidiyor,
Şimdi Seni üzen her şeyi geride bırak,
Güzel dileklerle Rabbine duat et,
ve usulca yastığa başını koy...
Yeni bir güne huzurla uyanman dileğiyle
HAYIRLI GECELER, İYİ UYKULAR...
(ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Kişi sevdiğini Allah'a emanet ederse Onu bir daha görmeden ölmezmiş o halde, ALLAH'A EMANET OLUN, HAYIRLI GECELER (ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar sevgili Dostlar, bu gecelik benden bu kadar, yarın görümek üzere Allah'a emanet olun. HAYIRLI GECELER... (ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar İyi Geceler Hayat!
Bugün de Seni yaşadım, payıma düşen kadar... Belki yarın güneş daha parlak ve sıcak doğacak, insanlar birbirine tebessümle bakacak, sevgiyle... Yarın... belki de yarın
(ekleyenmesajlar.info   -   07.12.2015)

Hazır Mesajlar Ben ay olsam, Sen benim gökyüzümsün, Ben güneş olsam Sen yine benim gökyüzümsün, Ben Sensiz olamam, Sen de bensiz olamazsın, iyi uykular köylü güzeli! (ekleyeneylül   -   03.12.2015)

Hazır Mesajlar Biricik sevgilim, Seni çok sevdiğimi unutma! rüyanda beni gör, bende Seni bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar en güzel aşk... (ekleyenYaSeMiN   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar İyi geceler mesajı atan bir sevgilimiz yok ama, saat kaç oldu, zat zıbar diyen bir annemiz var çok şükür :) İYİ GECELER... (ekleyenmesajlar.info   -   24.11.2015)

Hazır Mesajlar Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yoğun olduğu yerde ve zamanda, yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi. (ekleyenZehra'ma   -   23.11.2015)

Hazır Mesajlar Ve bir gün daha mâziye karıştı. Ömür sermayesi bugün de -1 oldu... Kimimiz gönül ferahlığı ile koydu kafayı yastığına kimimiz ise gözü yaşlı halde... Ama hepimizin yapması gereken tek şey vardı ; hangi halde olursak , hangi duyguları yaşıyorsak yaşayalım , Rabbe hamdederek noktayı koymak geceye... İyi geceler (ekleyenbulut   -   24.08.2015)

Hazır Mesajlar Gecenin bu saatinde Seni sevmek için uyandım nutku çekmeyeceğim ama gecenin bu saatine kadar Seni sevmek için uyumadığımı bil, iyi geceler (ekleyenemrah   -   14.07.2015)

Hazır Mesajlar Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza gelen en güzel hayallerinizin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.07.2015)

Hazır Mesajlar Değil midir, sonumuz bir avuç toprak. Korkumuz yok ölümden, tek korkumuz unutulmak... İyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.07.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 234 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın