Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yıldız elle tutulur mu sesim buralardan duyulur mu sevgi içten oldukça, bu kalp seni hiç unutur mu (iyi geceler meleğim:) (ekleyenmuradd   -   25.11.2014)

Hazır Mesajlar Hep beklediğiniz o güzel günün sabahına uyanmanız dileğiyle, İYİ GECELER... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar İyi Geceler Dünya, İyi Geceler İnsanlar, İyi geceler Bitanem Rüyanda beni gör olur mu... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Değil midir, sonumuz bir avuç toprak. Korkumuz yok ölümden, tek korkumuz unutulmak... İyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.7.2015)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum ve uykumda bile özlüyorum bitanem İyi uykular... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yarın doğacak güneşin yeni umutlar, güzel yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular. (ekleyenözgecan   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gel de sevindir seni deli gibi seven sevgiliyi.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Seninle Her Gece Güzel, Seni Düşünürken Geceleri Uykusuz Geçiriyorum, Rüyalarımı Uykusuz, Hayalinle, Seni Düşünerek Görüyorum. İyi Geceler Sana Bitanem. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim aşk çiçeğim, iyi geceler.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi geceler annem babam kardeşim, tatlı rüyalar yine gece oldu yine ayrılıyoruz (ekleyenmert   -   24.4.2015)

Hazır Mesajlar Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza gelen en güzel hayallerinizin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... engüzelmesajlar.com Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!.. seni seviyorum, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla SENİ ÇOK SEVİYORUM aşkımm tatlı benli rüyalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun,kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun;Güneş öyle bir güne doğsun ki!!Umutsuzluklar dünde kalsın, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Ve bir gün daha mâziye karıştı. Ömür sermayesi bugün de -1 oldu... Kimimiz gönül ferahlığı ile koydu kafayı yastığına kimimiz ise gözü yaşlı halde... Ama hepimizin yapması gereken tek şey vardı ; hangi halde olursak , hangi duyguları yaşıyorsak yaşayalım , Rabbe hamdederek noktayı koymak geceye... İyi geceler (ekleyenbulut   -   24.8.2015)

Hazır Mesajlar Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yıldızlar içinde arama gözlerimi... ben sana ay kadar parlak yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve mışıl mışıl uyu sevda bakışlım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sensizlik olsa da sonum, geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim, benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir Babanın Sabah İşe Giderken Çocuğunun Yastığının Altına Koyduğu Harçlık Gibi ;
Helal Olmalı Sevdalar..! İyi Geceler...
(ekleyensimgerdi   -   27.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın