Eğitim Sitesi

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar İyi akşamlar kovalasın Seni tavşanlar :) (ekleyenmesajlar.info   -   3.7.2016)

Hazır Mesajlar Seni düşünüp yattığımda zaman öyle çabuk geçiyor ki. Bu çok iyi çünkü Seni görüyorum rüyalarımda ve sabahlarımda iyi geceler aşkısı (ekleyenceren esmA   -   8.1.2017)

Hazır Mesajlar Sıradaki mesaj, iyi geceler mesajı alamayanlara;
İyi geceler. Ne o köskös mesaj bekliyosun ki. Gelmeyecek o mesaj yatta zıbar artık :)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar İyi geceler her şeyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar "İyi geceler canım" derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde. (Özdemir Asaf) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.7.2015)

Hazır Mesajlar Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin başharflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sen Yokken Yanımda, gecelerin tatdı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gece gökyüzündeki yıldızlar kadar, benim yalnızlığım var
Hayatımda bir yıldız olsun, fazlası değil
Güneş gibi aydınlatsın, ısıtsın yüreğimi yeter...
İyi Geceler
(ekleyenmesajlar.info   -   8.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum gülüm. sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur Seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Güneş batar, gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler... (ekleyenSümeyye Doğan   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır. (Chamaco) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   26.12.2013)

Hazır Mesajlar Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!.. Seni seviyorum, iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, bitmesini istemediğin en güzel ve renkli rüyalar Seninle olsun, çünkü Sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Hayallerim var benim, türlü türlü renklere boyadığım.
Ve hayallerim var, renk tonunu denk düşüremediğim, rengini bilemediğim...
Silmek mümkün değildi, Ben de karalamakla yetindim kimilerini...
İzin verin bana, ben gideyim
Söz, döndüğümde hep gülümseyeceğim
ŞİMDİ SADECE İYİ GECELER...
(ekleyendersimiz.com   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar  Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım Sen beni rüyalarında görüyorsundur. biriciğim. Seni çok seviyorum gülüm. sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur Seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.  (ekleyencuma yolcu   -   3.1.2015)

Hazır Mesajlar Hadi uyut beni, cennet olsun kolların... Yalnızım, yalnızsın. Canı cehenneme dünyanın...İyi Geceler. (ekleyenNehir   -   14.9.2014)

Hazır Mesajlar Şimdi ben size iyi geceler desem geceniz iyi mi geçecek? Geçse bile kaç kişi sabah sağol Sen dedin iyi geçti gecemiz diye teşekkür edecek... (ekleyenBaho   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu Sen yanımda yoksan... engüzelmesajlar.com Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Karanlık geceye yakışıyor sadece, yüreğiniz hep aydınlık ve parlak olsun iyi geceler. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Güzel bir gün nasıl Seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak Seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Rüyalarında Senin gibi güzel olsun, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın