Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler... (ekleyenKORKMAZ   -   15.3.2015)

Hazır Mesajlar ALLAH rahatlık verdikten sonra kul sıkıntı verse ne yazar. Allah rahatlık versin, iyi geceler... (ekleyengurbetten   -   7.1.2015)

Hazır Mesajlar Kız çocuğuna sorarlar ya hani "beni ne kadar seviyorsun" diye tavan kadar ya da gökyüzü kadar der. Ya benimki de o misal tavanı kadar, sokağın gökyüzü kadar, sonsuz... Biliyorum bazen seni üzüyorum, sinirlendiriyorum, kızdırıyorum ama istemsizce oluyor ne yaptığımı bilmeden ama söz bundan sonra hiç birisini yapmicam emin olabilirsin, seni kaybetmek istemiyorum çünkü herseyimsin sen benim, bana ne kadar kızsan, sinirlensen de haklısın çünkü ben hatalıyım her şey için tekrardan özür dilerim, iyi uykular canım sevgilim benim, seni çok seviyorum iyi ki varsın, kalbimin tek sahibi (ekleyenadsız   -   21.3.2016)

Hazır Mesajlar Masum gecelerin en tatlı ve güzel rüyaları seninle olsun, İyi Geceler Olsun Bebeğim... (ekleyenmesajlar.info   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum İyi Geceler Aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gece gökyüzündeki yıldızlar kadar, benim yalnızlığım var
Hayatımda bir yıldız olsun, fazlası değil
Güneş gibi aydınlatsın, ısıtsın yüreğimi yeter...
İyi Geceler
(ekleyenmesajlar.info   -   8.12.2015)

Hazır Mesajlar Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma
iyi uykulaaarrr
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bilir misin kar taneleri çok özeldir, biri diğerine asla benzemez. Aynısı yeryüzüne bir daha inmez, sende benim için çok özelsin tıpkı kar taneleri gibi, bunu hiç unutma bitanem, İYİ GECELER... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin. İyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Aşk, belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan, sevdiğinin sesini dinlemektir. İyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum ve uykumda bile özlüyorum bitanem İyi uykular... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda, gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma, iyi geceler aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Uykuda bile hasretim sana bebeğim, iyi geceler, tatlı rüyalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. İyi geceler bitanem... (ekleyenerenoğlu   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içindeyken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül, biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim. (ekleyenberfin   -   29.4.2014)

Hazır Mesajlar Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüğlerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat MUCCK (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Semadaki tüm yıldızlar sönünce, gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, içten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, unutma ki seni düşünen biri var bu şehirde... İyi Geceler (ekleyenEmir   -   26.1.2015)

Hazır Mesajlar Kişi sevdiğini Allah'a emanet ederse Onu bir daha görmeden ölmezmiş o halde, ALLAH'A EMANET OLUN, HAYIRLI GECELER (ekleyenmesajlar.info   -   8.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir kaç saat sonra, sensiz doğacak olan bir güne daha istemeyerek de olsa Günaydın diyecek olmanın hüznü ile uyuyorum. İyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.4.2014)

Hazır Mesajlar Sen yokken bir kaç defa daha sevdim seni, hakkını helal et iyi geceler. (ekleyenarminto   -   16.4.2015)

Hazır Mesajlar Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... engüzelmesajlar.com Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın