Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar En güzel dualardandır, başkasının haberi olmadan yapılan dualar. Adınızın bu cuma çok anılması dileğiyle, Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Hayatta olabileceğiniz en güzel şey, bir duanın içinde yer almaktır... Hayırlı Cumalar (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar. (ekleyenCumanız Mübarek Olsun   -   23.2.2016)

Hazır Mesajlar Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar! (ekleyengizemli   -   19.2.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım, "kin, kibir ve kim ne der" hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel Cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız Mübarek Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Umut kapısıdır dua; sen çalmasını bildikten sonra mutlaka açılır. Rabbim isteyip de vakti gelince, dua mutlaka yerini bulur! Hayırlı cumalar (ekleyenMücahit   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım! Sen bize seni anlatan diller, Seni anlatan haller, Uğrunda geçen günler, Sevginle dolup taşan aydınlık kalpler ihsan eyle. Kabul senden, red senden, şifa senden, dert senden. İman verdin daim eyle, İhsan verdin kaim eyle. Bu mesajı okuyan kulunu cennetinle, cemalinle müşerref eyle...
Cumanız Mübarek Olsun
(ekleyenmervenur çiçek   -   7.1.2018)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim... Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım sen unutan kullarından etme bizi, dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi yüce Allah'ım seni her vakit anan kullardan eyle bizi cumanız mübarek olsun, hayırlı cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Rasulullâh sallallâhu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: "Güzel söz bir sadakadır." (Buhârî, Edeb 34) Hadis, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Dua kulun Allah'a derdini bildirmesi değil, o derdin dermanının ancak Allah olduğunu bilmesidir. Rabbim dualarınızı kabul ve makbul buyursun inşallah. Cumanız mübarek ve hayırlı olsun. (ekleyendersimiz.com   -   12.5.2016)

Hazır Mesajlar Selam Olsun Huzuru Secde'de Arayanlara, Hayırlı Cumalar. Hayırlı Günler (ekleyenesra   -   22.3.2016)

Hazır Mesajlar Ey Şanı Yüce Rabbimiz, bizlere dert ve sıkıntı verdiğinde sabır gösterecek, derman ve güzellikler verdiğinde şükredecek imân nâsip eyle... Cumanız mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   4.9.2015)

Hazır Mesajlar Ey rabbim! İstemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum. Hayırlı cumalar! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Ey İnsan! Yalnızlıktan Şikayet Etme Sakın, Öyle Bir Dostun Var ki ; Sana Şah Damarından da Yakın .
Hayırlı Cumalar.
(ekleyenbetul   -   15.3.2016)

Hazır Mesajlar Allah bu mübarek günde her şeyi gönlünüze göre versin. Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Yeryüzünde bulunan her şey fanidir ancak Yüce ve cömert olan Rabbinin varlığı bâkîdir" (Rahman26-27). Hayırlı Cumalar (ekleyenermanY   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevla'm. Hayırlı Cuma'lar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Rabbimize sonsuz şükürler olsun, ne büyük özgürlük Allah'a kul olmak, ne büyük şeref Hz. Muhammed'e ümmet olmak, ne büyük ikram bir cuma gününe daha kavuşmak... HAYIRLI CUMALAR (ekleyenfatsadan   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Dilini kalem et, gözyaşını mürekkep, bir duyan, gören var elbet, sen yeter ki istemesini bil dua et
Günaydın, Hayırlı sabahlar, Hayırlı cumalar
(ekleyenMümin   -   11.6.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti, bereketi, hidayeti ve mağfireti hepimizin üzerine olsun. Hayırlı Cumalar Olsun (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Elleriniz açık, kalbiniz sevgi dolu olsun, gözlerinizde iki damla yaş olsun, sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun, kardeşliğin en güzeli duadır, kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun, cumanız gibi bütün günleriniz rahmet olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun. (ekleyenHoca   -   30.4.2014)

Hazır Mesajlar Günümüz aydın, gönlümüz nurlu olsun, tüm dostlara günaydın, dualarımızın kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 242 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın