Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Selamun aleyküm, tüm İslam aleminin cumasını kutluyorum, hayırlara vesile olsun inşallah (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Elleriniz açık, kalbiniz sevgi dolu olsun, gözlerinizde iki damla yaş olsun, sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun, kardeşliğin en güzeli duadır, kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun, cumanız gibi bütün günleriniz rahmet olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar Kötülüğün bir salgın gibi yayıldığı şu dünyada, bazen umutla, bazen inatla ve en çok DUA ile yaşayabilir insan! Hayırlı Cumalar (ekleyencem   -   19.3.2016)

Hazır Mesajlar Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun. (ekleyenmesajcı   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Allah'ım! beni bağışla, bana merhamet et, bana hidayet nasip eyle, bana âfiyet ve (hayırlı) rızık ver. (Müslim, Zikir,35) Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin! (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dost duası alanın sırtı yere gelmez imiş. Dualarınızda bulunabilmek ümidiyle, hayırlı cumalar... (ekleyenCumaMesajları   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam'ın nurlu yolundan ayırma. Âmin. Hayırlı Cumalar (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar Cuma hürmetine, amellerimize ihlas, gönlümüze huzur, hastalıklarımıza şifa nasip eyle Allah'ım. GÜNAYDIN, HAYIRLI CUMALAR (ekleyenzeynep   -   29.3.2016)

Hazır Mesajlar Uzaklardan bir yel eser, süslü bir kış sabahında. Gönüller bir olsun, mekanlar kimin umurunda. Kardeşlik, sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsa da. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde Beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. "Eşhedü en Lâ İlâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü" diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi. Hayırlı Cumalar. (ekleyencuma mesajları   -   23.2.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud'a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Yüce Rabbim! Omuzumuzda onca günah yüküyle, Sana açtık ellerimizi, derinden bir of değil, yürekten bir af diliyoruz... Hayırlı, Nurlu Cumalar... (ekleyenGülistan   -   20.2.2016)

Hazır Mesajlar Yeryüzünde bulunan her şey fanidir ancak Yüce ve cömert olan Rabbinin varlığı bâkîdir" (Rahman26-27). Hayırlı Cumalar (ekleyenermanY   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Cuma günü duaların kabul edildiği zamanı Peygamberimiz "O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir." şeklinde açıklamıştır. mesajlar.info Rabbim ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul buyursun inşallah. Hayırlı Cumalar... (ekleyenHayırlı Cumalar   -   18.2.2016)

Hazır Mesajlar Malum hem Ramazan hem de Cuma
Elleri açıp Alem-i İslam'a edelim Hayır Dua
Azıcık da olsa duanızda yer verin bu fani Kul'a
Hayırlı Cumalar
(ekleyenberat   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Cuma🌹 Cennetten bir gündür, sorunlara çözümdür, Müslümanın günüdür, müminin düğünüdür, gönülde köprüdür, dualarımızın kabulüdür, HAYIRLI CUMALAR 🌹 (ekleyenAyşe   -   8.2.2016)

Hazır Mesajlar Yapılan ibadetin gösteriş için değil de Allah için yapıldığı bir gün olması dileğiyle.
Hayırlı Cumalar.
(ekleyengönül   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Ya Rabbi! Gönlümün tespihine boncuk boncuk umutlarımı dizdim. Her bir çekişte "Af" diye sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar... (ekleyenÖmür Dediğin   -   8.7.2015)

Hazır Mesajlar Bugün Cuma günüdür, dinim İslam dinidir. İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne, hayırlı cumalar... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Şüphesiz ki Allah; adaleti, iyiliği ve yakınlarına yardım etmeyi emreder. (Nahl/90)
*** Hayırlı Cumalar ***
(ekleyenmesajlar.info   -   4.9.2015)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim... Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 243 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın