Eğitim Sitesi

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Allah'ım, bana sevgini ve sevgisi Senin katında fayda verecek kimselerin sevgisini nâsip et... Hayırlı Cumalar. (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günde ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözüne nur, sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Esirgeyip bağışla bizi Allah'ım, Sana muhtaç, biçareyiz. Cumanız aşk tadında, dualarınız Allah katında olsun. Hayırlı cumalar... (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Şol gökleri kaldıranın, donatarak dolduranın, ol! deyince Olduranın, doksan dokuz adı ile... HAYIRLI CUMALAR ! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Gönülden bir dua benimkisi; ne gözlerin nemlensin, ne de yüreğin dertlensin. Ümit ettiğin her güzellik oluverirken yüce Allah'ım her şeyi gönlüne göre versin. Cumanız mübarek olsun... (ekleyenZehra   -   23.3.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden Senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar RABBİM Bu Güzel Gün Hürmetine;
* Sarsılmaz iman
* Güzel Ahlak
* Şükredici Kalp
* Sabredici Beden
* Zikredici Dil
* VE
* Hayırlı Bir Ömür Nasip Etsin. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.
(ekleyensüreyya aksu   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Cumanız mübarek olsun; ALLAH(C.C.) cümlemize sağlık, sıhhat, huzur ve mutluluk versin. Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Selamun aleyküm, tüm İslam aleminin cumasını kutluyorum, hayırlara vesile olsun inşallah (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, Hayırlı Cumalar. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Bizler uzun bir seferdeyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden ebedi memlekete gitmek üzereyiz. Hayırlı Cumalar. Dua ve Selam ile... (ekleyenMuzaffer   -   16.5.2016)

Hazır Mesajlar Dua! De Ki; Eğer Duanız Olmasa Rabbim Katında Ne Ehemmiyetiniz Var? [Furkan 77]
Selam ve Dua İle Hayırlı Cumalar
(ekleyenyasin 44   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikâyetçisidir! ALLAH bizi şikâyet değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Kimi Zaman
Selam Bildirir
Kimi Zaman
Özlem Dindirir.
Kimi Zaman sevgi Anlatır.
Kimi Zaman
Derdi Paylaşır
Kimi Zamanda Unutulmadığını Hissettirir.
Bak Mübarek
Cuma Gunu Bil ki,
Yine Unutulmadın.. Hayırlı cumalar...
(ekleyenmurat   -   17.9.2014)

Hazır Mesajlar Kur-an okuyanlardan dünya belaları, Kur-an dinleyenlerden ahiret belaları def edilir." Hadis-i Şerif, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Dualarınızda şu garip dostunuzu da unutmamanız dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar (ekleyenkadir paşa   -   9.5.2014)

Hazır Mesajlar Yaradanın Affına,
Resulünün sevgisine,
Cennetinin En Güzel Köşesine
Mazhar Olabilmemiz Dileklerimle.
Hayırlı Cumalar
(ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun. (ekleyenCuma Mesajları   -   8.3.2016)

Hazır Mesajlar Bir dua gönderiyorum sizlere, günleriniz sağlık, mutluluk, huzur dolu olsun, Allah'ın selamı üzerinize olsun, hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   5.3.2016)

Hazır Mesajlar .+""+.+""+.
+ Sen +
". öyle "birisin ki,
"+ . +" kimseye değil,
ALLAH'a kulsun. Şu karanlık dünyada parlayan bir nursun. Dilerim Allah'tan baş ucunda bir melek kötülüklerden uzak, dünyanın tüm güzeliklerini sana sunsun. Ne başında dert, ne de yüreğinde acı olsun. CUMAN MÜBAREK OLSUN....
(ekleyensüreyya aksu   -   7.6.2015)

Hazır Mesajlar Alışmış dilimiz, fitne tadına, islâm zulmedermiş, güyâ kadına. Yalan söylüyoruz, Kur'ân adına; Yüce kelâmına, açmışız harbi Ne kadar da sabırlısın... Yâ Rabbî... Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz... bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi... kurtar bizi... Yâ Rabbi... AMİN.. AMİN. AMİN... Cumanız hayırlı ve mübarek olsun .. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Ey Şanı Yüce Rabbimiz, bizlere dert ve sıkıntı verdiğinde sabır gösterecek, derman ve güzellikler verdiğinde şükredecek imân nâsip eyle... Cumanız mübarek olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   4.9.2015)

Hazır Mesajlar Ey bizim güzel Mevlamız! Senin bizde görmek istediğin halleri nasip et bize, bugünümüzü ve akıbetimizi hayır eyle. Amin. Cumamız mübarek ola... (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Orucunu ve ibadetini kullar görsün diye değil, Allah bilsin diye yapanlara selam olsun... Hayırlı Cumalar (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 239 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın