Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Küçük bir çocuk olsam, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha... Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe'nde. Hayırlı Cumalar dilerim. (ekleyenErdem   -   4.1.2016)

Hazır Mesajlar Hayatta olabileceğiniz en güzel şey, bir duanın içinde yer almaktır... Hayırlı Cumalar (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun. (ekleyenCuma Mesajları   -   8.3.2016)

Hazır Mesajlar Varsın olmasın her istediğimiz. Biz olana "Elhamdülillah" olmayana da "Eyvallah" demesini biliriz. Hayırlı Cumalar (ekleyenGnl   -   10.11.2016)

Hazır Mesajlar Yaşamın tek bir anahtar cümlesi var. Kul inşaAllah der, Yaradan İNŞA eder... Allah terk etmesin kalbi! gerisi teferruat... Hayırlı Cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar Ya Rabbim! Bu mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Allah'ım, bana sevgini ve sevgisi Senin katında fayda verecek kimselerin sevgisini nâsip et... Hayırlı Cumalar. (ekleyenBirDua   -   3.7.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım, peygamberin Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum! Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   14.7.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizlerle olsun. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı, Nurlu Cumalar. (ekleyenbüşra   -   14.2.2016)

Hazır Mesajlar Bazen bir günah, af için bin gözyaşı ister, bazen de bir damla gözyaşı bin günahı affeder, bugünün affımıza vesile olması dileğiyle... Hayırlı Cumalar... (ekleyenHayırlı Cumalar   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar! (ekleyengizemli   -   19.2.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin! (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Rasulullâh sallallâhu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: "Güzel söz bir sadakadır." (Buhârî, Edeb 34) Hadis, Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olunan kullarından eylesin... Hayırlı cumalar (ekleyenErtuğrul   -   9.3.2015)

Hazır Mesajlar O Rabbim ki nasip ettiyse, bize de samimi bir dua etmek, ne güzel bir nimet. Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Amin. HAYIRLI CUMALAR (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım, "kin, kibir ve kim ne der" hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel Cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız Mübarek Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, Hayırlı Cumalar Dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerimize olsun. Cumamız hayırlı ve bayram tadında olsun inşallah. Amin. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah Allah'ın Rahmetinden büyük değildir. Selam ve dua ile hayırlı cumalar. (ekleyenşule   -   8.4.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim... Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Günaydınlar...Hayırlı cumanız olsun; Dua ettiğinizde çok isteyin... Çünkü vereceği hiç birşey Allaha ağır gelmez ve sonsuz hazinesinden bir şey eksiltmez... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   4.4.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 239 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın