Eğitim Sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Doğan güneş gibi bugünde Senin için aydın ve günaydın olsun arkadaşım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.12.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın canım. Umut pencereniz daima açık olsun, hayat size en güzel mutluluklar getirsin... Her yeni günde yüzünüzde tebessümler, yüreğinizde sevgiler, dilinizde dualar olsun... Günler güneşin sıcaklığında ve ay güzelliğinde yaşansın... Gününüz aydın, sağlık ve mutluluklarınız daim olsun... (ekleyenjulide   -   10.7.2015)

Hazır Mesajlar Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, Seni seviyorum aşkımmm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Ben bir güneş olsaydım
yanlız Senin için doğardım
Ben bir yıldız olsaydım
yanlız Senin için parlardım
Ben bir çiçek olsaydım
yanlız Senin için açardım
Ama
Ben ne bir güneş
Ne bir yıldız
Ne bir çiçek
Yanlızca Seni Seni Seni seven biriyim
Seni çok ama çok seviyorum günaydın aşkım dünyam ömrüm herşeyim sabah güneşim günaydın BİRTANEM
(ekleyenşenol aktaşlı   -   8.5.2014)

Hazır Mesajlar Günün ilk mesajından ve kalbimin derinliklerinden günaydınlar sana aşkımm (ekleyenUmut   -   12.9.2013)

Hazır Mesajlar Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydınlar (ekleyengünaydınmesajları.com   -   9.4.2014)

Hazır Mesajlar sevmeyi, gülmeyi, mutluluğu yani kısaca hayatı öğrettiğin için bana, binlerce teşekkür ediyorum Sana, günaydın hayat kaynağım (ekleyensenem   -   21.2.2014)

Hazır Mesajlar Heyy güzel insan, kalkalım güne gülümseyelim ki günümüz bizim için de güzelliklerle dolsun. Hava biraz bozdu diyorlar güneş kendini pek göstermiyormuş. Olsun lafımı olur - bize bir birimizin güneşi yeter yav Günaydın (ekleyenISHLEK   -   17.8.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın bitanem, bugünde her zaman ki gibi muhtacım sana (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Bir günaydın için kaç geceyi, bir mesaj için kaç heceyi katlettim, Senin haberin var mı sevgili? (ekleyenBahar Yeli   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.4.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah uyandığımda yüzüme eSen rüzgar, bana günaydın diyen kuşlar gibi,
Özgürlüğü sevdiğim gibi seviyorum Seni,
Seni bir parçam gibi, kendim gibi, en masum duygularımla seviyorum,
Kendimi sevdiğim gibi seviyorum.
Seni, Sen gibi seviyorum işte... Günaydın
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.12.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamak sevmekse ve gün güneş doğunca başlıyorsa, benim hayatım da Sen doğduğunda başladı. Günaydın dünyalar tatlısı aşkım, güzel gözlü meleğim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   5.7.2014)

Hazır Mesajlar Süpürgesine uçak motoru taktıran vicdansız komşum sana da günaydınlar... (ekleyenyusuf bir   -   10.3.2015)

Hazır Mesajlar Bu gözler güneşin doğuşuyla ilk Seni görmek ister, birtanem uyan artık... Günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan dostum, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.3.2014)

Hazır Mesajlar Güneş her sabah yeniden doğar, bir de Sen gülümsediğinde... günaydın aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar sevgi Gülşeni Kuşatsın Ruhu Bedeni Bir Gül İçin Bin Dikeni sevene selam olsun, Günaydın (ekleyenAyhan Yıldırım   -   13.5.2014)

Hazır Mesajlar Yüreğinde hissederSen, mesafeler vız gelir... Günaydın sol yanımdaki tek aşkım (ekleyendilan   -   13.2.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın güneşi vursun yüzüne, öpsün güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde, ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Sana olan sonsuz sevgimin ifadesi olan bu bir kaç satırla, bir tebessüm oluşturabilirsem o güzel yüzünde, mutluluk çığlıkları yankılanır kalbimin derinliklerinde.Hep gülmeye ve mutlu olmaya layık biricik sevgilim, günün aydın olsun, günaydınlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   6.3.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah güneş nasıl doğuyorsa dünyasına, dünyanın gününü nasıl aydın ediyorsa, Sen de benim karanlık gecemi aydınlatan güneşim ol, tek ışığım ol. Günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   7.2.2014)

Hazır Mesajlar Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın canım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.12.2013)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1164 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın