Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı, gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben hiç dilek tutmadım senin için, ben seni sevmeye besmele cektim... bismillahirrahmanirrahim sevdam günaydın. Allah'ın bana verdiği lütuf, günün hep aydın olsun ve Allah'a şükürler olsun bugün de gözümü senin aşkınla açtığı için sevdiğim, seni ömrümce seviyorum 15.nisan.2011 (ekleyenceylanramazan   -   4.11.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim yeni doğan güneşimsin yeni başlayan bir ilişkinin mutluluk kaynağımsın sana ne kadar değer verdiğimi seni nasıl seevdiğimi çok iyi biliyorsun GÜNAYDIN BEBEĞİM GÜNAYDINNN :) :D : (ekleyenbilinmeyen ekleyen   -   31.10.2014)

Hazır Mesajlar Yüzümü güldüren adam yine seninle güzel bir sabaha açtım gözlermi günaydın (ekleyencansu   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Güneş gibi doğdun hayatıma, günaydın elma yanaklım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Güzel gözlerini bugüne öyle bir aç ki, her şey dilediğin gibi olsun bebeğim, Günaydın. (ekleyenMusti   -   12.9.2013)

Hazır Mesajlar Dertler olsa da ömrümüzde, ışık bitmez kalbimizde, yine gülerek başlayacağız bugüne, günaydın olsun bitaneme... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   2.1.2014)

Hazır Mesajlar Kalbim -ki kendisine kefilim- isminle uyandı bu sabah... Günaydın... (ekleyenömür ersarı   -   30.4.2015)

Hazır Mesajlar Benim için her zorluğa katlanan ve her zaman yanımda olan dünyanın en kıymetlisi güzel annem, günaydınlar olsun, kocaman öpüyorum. (ekleyensevgi   -   10.4.2014)

Hazır Mesajlar Kalk artık hayatımın karanlığını aydınlatan güneşim GÜNAYDIN. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Tek tanem günaydın uyandıysan seni seviyorum de gülücük at :) istersen sonra yine yat :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.7.2014)

Hazır Mesajlar Ben hayatta hiç bir şeyi bu kadar çok sevmemiştim. Bil ki ben artık kendimden geçtim, seni kendime güneşim seçtim, günüm seninle aydın olur ancak, günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.6.2015)

Hazır Mesajlar Uzaktan da olsa kalbime dokunabilen, hayatıma renk katan, hüzünlerime ortak olan, umutlarımı asla kırmayan, iyi ki var dediğim değerli dostum, günün aydın, günaydın olsun... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.7.2015)

Hazır Mesajlar Sabah uyandırmaya, uyandığında gözlerine bakmaya kıyamadığım, sevda çiçeğim, aşk kelebeğim günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.3.2014)

Hazır Mesajlar Seninleyken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var sevgilim, günaydınlar olsun dilberim. (ekleyencemre44   -   24.2.2014)

Hazır Mesajlar Seni tanıdığım ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sanki sende toplandı bitanem, ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım, günaydın, seni çok seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.5.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşam kaynağımsın, sen benim için yeni bir günsün bebeğim, günaydın her şeyim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   19.12.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın rüyamda yüzüme yosun maskesi yapmıştım inşallah etkisini gerçekte de görürüm boşa rüya görüyoruz... (ekleyenaysun   -   26.2.2015)

Hazır Mesajlar MUTSUZKEN SEN BENİ SEVİNDİRİRSİN.
ŞİMDİ SIRA BENDE SENİ MUTLU EDECEĞİM.
GÜZEL ARKADAŞIM SEN BENİM İÇİN BİR ALTIN PARÇASISIN. SEN MUTSUZKEN BEN BİR HİÇİM GÜNAYDIN EN SEVGİLİ ARKADAŞIM SEVGİLERİMLE HER ZAMAN MUTLU OL ...
(ekleyenBuket Orkide BAKIR   -   21.4.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluğu verseler kalbini isterim Yildizlari verseler gözlerini isterim Dünyayi verseler ben seni isterim Bir ömür vaadetseler seninle birgün bile olsa yaşamayı isterim günaydın hayatımın anlamına:-) (ekleyenDilan   -   22.8.2014)

Hazır Mesajlar Seni beklerken ben ölüyorum ama sonra bana döneceğini düşündüğümde bütün dünya benim oluyor günaydınlar (ekleyenkübra   -   14.5.2015)

Hazır Mesajlar Yine güneş doğuyor adınIa başIıyorum hayata, güneş gözIerin gibi yakıyor içimi cennet gözlüm günaydın olsun sana... (ekleyenBaki   -   4.12.2013)

Hazır Mesajlar Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.9.2013)

Hazır Mesajlar Adını ben koymadım ama soyadını ben koymak isterim bebeğim :) Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1165 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın