Oyun Siteleri
27 Ekim 2016 Perşembe

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir zamanlar hayalini kurduğum, şimdi yanımdasın, günaydın... (ekleyenevvel   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Canım arkadaşım! Yüreğimdeki yerin o kadar özel ve güzel ki, hiç eksilme hep çoğal bende. Güzel dostluğunun, arkadaşlığının verdiği huzuru sana anlatmam çok zor... İyi ki varsın, günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Haydi! Kalk aşkım, bitanem, her şeyim, sana duygularım hayal değil, beraber geçirdiğimiz en güzel zamanlar rüya değil, sana yazdıklarım gerçeklerin ta kendisidir masal değil ve Seni çooook seviyorummm bunu bil... Günaydın <3 (ekleyengünaydınmesajları.com   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Kente yağmur düşüyor, Sana günaydın... Payıma Sensizlik... (ekleyenSlyman.akqun   -   28.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın rüyamda yüzüme yosun maskesi yapmıştım inşallah etkisini gerçekte de görürüm boşa rüya görüyoruz... (ekleyenaysun   -   26.02.2015)

Hazır Mesajlar En güzel çiçek gül ise, Sen gül den de güzelsin, sabahına uyandığım her gün bu kadar güzelse, bunun tek sebebi Sensin, Günaydın Aşkımmmmmm (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın, hayatıma anlam katan, yaşama sevincimi arttıran, kalbimin diğer yarısı, ömrümün bundan sonrası, vazgeçilmezim, biricik aşkım günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.02.2015)

Hazır Mesajlar Susuyorum çünkü Seni seviyorum, iyi ki varsın, Günaydınn... (ekleyenAhmet Can Sarı   -   20.02.2015)

Hazır Mesajlar Sabaha ulaşamayan soğuk gecelere sor beni, onlarla paylaştım hep Sensizliği... Yalnızlığım, geçmek bilmeyen saatler, sessiz odam, sıcak yatağım, uykulu gözlerimle bir geceyi daha geçmişe yazarken, sana da en güzel, en özel duygularla bir günaydın yazmak istedim, cennet yüzlüm, sevda bakışlım...Seni çok seviyorum, GüNaYdIn (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün ellerimi tutup, gözlerimin içine bakarak günaydın derSen, gözlerimi açtığım o gün güneş doğmuş demektir. Günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Güneşi Senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın bebeğim. (ekleyenRıdvan   -   12.02.2015)

Hazır Mesajlar sevdiceğim her şeyden önce Seni çok ama çok seviyorum şu anda Senin yanımda olmak vardı gözlerimi ilk açtığımda görmek istediğim kişi yanımda baş ucumda uyuyo olsa... (ekleyenF.E.K.   -   11.02.2015)

Hazır Mesajlar Uykuda mısın sevgili yârim, uyan uyan aç pencereni göreyim yüzünü uyan. Günaydın (ekleyenhalil acikyurek   -   09.02.2015)

Hazır Mesajlar Benim Güneşim Sensin, Gündüzüm Gecem Aydınlığım ve Karanlığım Sensinn <3 Günaydın (ekleyenderya   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Her günün güzel olsun, gün güzelliğiyle neşe getirir umarım, Seni her şeyden çok seviyorum biricik sevgilim, günaydın... (ekleyenSevgi Elif Mert   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın mühür gözlüm, sabahımın tatlı güneşi, gözlerimin aydınlık ışığı, hayata ve güne Seninle merhaba demeyi, günaydın demeyi seviyorum... (ekleyenmerve atabey   -   02.02.2015)

Hazır Mesajlar Evet prenses; öncelikle Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, Seni çok seviyorum hem de çok canım benim bir yerden başlamak gerek prensesim. Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam, nasıl ifade etsem bilemiyorum. Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor...
Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım, Günaydın
(ekleyenBedirhan   -   02.02.2015)

Hazır Mesajlar Sabah uykum, kalk hadi, sabahın güneşi sarmış odanın dört bir yanını, kalk sevgilim, gine Seni sevmekle uyandım, uykulu gözlerinden öperim. (ekleyensavas   -   01.02.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   5 6 7 8 9 10 11   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın