Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Evet prenses; öncelikle Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, Seni çok seviyorum hem de çok canım benim bir yerden başlamak gerek prensesim. Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam, nasıl ifade etsem bilemiyorum. Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor...
Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım, Günaydın
(ekleyenBedirhan   -   02.02.2015)

Hazır Mesajlar Sabah uykum, kalk hadi, sabahın güneşi sarmış odanın dört bir yanını, kalk sevgilim, gine Seni sevmekle uyandım, uykulu gözlerinden öperim. (ekleyensavas   -   01.02.2015)

Hazır Mesajlar Varlığınla aydınlandı günüm, Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bitanem... günaydın... (ekleyenGönülden Seven   -   31.01.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, yine bir gün daha Seni düşünmekle geçecek Yunusum, Bitanem... (ekleyenAynur   -   31.01.2015)

Hazır Mesajlar Her Sabah Uyandığımda; Yanımda, Sağımda, Solumda İsterim. Sensiz Bir Günüm Geçmesin İsterim. Ben Seni Kalbime Yazmışım, Soyadını Kimliğime Almışım, Seni Çoook seviyorumm Biricikk Aşkımm (ekleyenVedat   -   30.01.2015)

Hazır Mesajlar Gün; güzel gündür, bu günümüzün güzellikler içinde geçmesi dileğiyle herkese hayırlı günler olmasını diliyorum. (ekleyendincer Ugur   -   29.01.2015)

Hazır Mesajlar Hadi uyan aşkım Sen olmadan güneş doğmuyor günaydın <3 ayşegül <3 (ekleyenmehmet albayrak   -   29.01.2015)

Hazır Mesajlar Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken Seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha Seninle uyanmak... Günaydın (ekleyenAyaz Furtaa   -   27.01.2015)

Hazır Mesajlar Seni her geçen gün seviyorum. Bu günaydın mesajını sana yazmak istiyorum tatlım, şimdi okuyamaya bilirsin, niye? uyuyorsun ama napim Seni çok seviyorum, Sen en güzel bir arkaadaşsınnn :-) (ekleyenmüzeyyen :-   -   26.01.2015)

Hazır Mesajlar Bu dünyada varlığıyla beni mutlu eden tek insan günaydın, bütün mutluluğu hak eden tek insan günaydın, her şeyden değerli tek insan Seni tüm yüreğiyle seven sevgilin (ekleyenLeyla Özbay   -   26.01.2015)

Hazır Mesajlar Uyansana ya uyuz
Bak işe gec kalıcaksın alooo kime diyorum uykucuu :D <3
(ekleyenGamzeÖmer   -   25.01.2015)

Hazır Mesajlar Her gün Seninle yatıyorum, Seninle kalkıyorum, Sen yanımda olmasan bile hep aklımdasın bitanem hadi kalk artık güneşim, Günaydın... (ekleyenDM   -   25.01.2015)

Hazır Mesajlar Aşkımın büyüklüğünü, sevdamın yüceliğini anlatmaya çalıştım sana. Bunca nedenden ve bunca sözden sonra Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmayı başarabildim mi, bilmiyorum. Sözcüklerle tarif edilemeyecek kadar derin sana hissettiklerim. Bir de yüreğimdeki kuşların sesini dinle, Günaydın. (ekleyenCengizhan ahretlik gözde aymer   -   24.01.2015)

Hazır Mesajlar Günün Senin kadar güzel, kalbin kadar aydınlık olsun, günün aydın olsun, günaydın... (ekleyenkadir.r.r.   -   24.01.2015)

Hazır Mesajlar Güneşim günaydın, bulutum günaydın, evim günaydın, gönlüm günaydın, kalbim günaydın, her şeyim günaydın (ekleyenaşıklar   -   23.01.2015)

Hazır Mesajlar Hayatımın dağınıklığını toplamayı bıraktım... Şimdilerde kırış kırış olan ruhumun buruşukluğunu ütülüyorum varlığınla, günaydın aşkım... (ekleyenmrb   -   22.01.2015)

Hazır Mesajlar Gözleri ela, kalbi fena, yüreği bela, sewiyorum Seni cantanem rüya (ekleyenhayalet   -   20.01.2015)

Hazır Mesajlar Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan Senin üzerine gül koklamam gülüm Seni koklamak ölümse eğer koklamaya değer be gülüm . <3 ebru <3 (ekleyenmehmet   -   18.01.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğimiz doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır; ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarınki güneş sizler için doğsun, günaydın (ekleyenorhan arslan   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Tek gerçek varsa oda ölümdür. Ölmek değil aslında zor olan, sevdiklerinden ayrılacak olmaktır. Yoksa ölmek o kadar da zor değil aslında çünkü her insan defalarca ölümü tatmıştır, HALEN TADIYON KALK AŞKIM GÜNAYDIN BEBEGİM (ekleyenORHAN ARSLAN   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Verme beni ellere, görür dayanamazsın... GÜNAYDIN CNM :D (ekleyenorhan ARSLAN   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Sabahın ilk ışıkları gibi aydınlattın kalbimi... GÜNAYDIN BİRTANEM (ekleyenOrhan ARSLAN   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Tatil sabahında sohbet edene
Çalışma gününde işe gidene
Suçsuzun suçluyu hep affedene
Günaydın günaydın canlar günaydın

Öğrenciye öğretmene işçiye
Doktoruna memuruna dişçiye
Ev kadını iş kadını aşçıya
Günaydın günaydın canlar Günaydın...
(ekleyenBerkay   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım bizleri gafletten uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan altatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar. (ekleyentalip   -   16.01.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın