eğitim sitesi
26 Ekim 2016 Çarşamba

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Güneşin doğuşu, çiçeklerin büyüleyen kokusu, baharın coşkusu, sevdiğim yemeklerin enfes tadı, yatağımdaki huzur, sabahımdaki umut... ve hayatımdaki sayamadığım tüm güzellikler Seninle anlamlı, Seninle yaşanılası... yüreğindeki en güzel yerde hep ben olayım ve bir gün Sen de benim ol, günaydın, günün güzel geçsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.03.2015)

Hazır Mesajlar Hayatın zorluklarını yenmeyi, bir insanı deli gibi sevmeyi, özlemeyi ve her gelişini sabırsızlıkla beklemeyi, en önemlisi gerçekten gülmeyi öğrendim Seninle, iyi ki varsın, günaydın aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.03.2015)

Hazır Mesajlar Dünyanın en güzel varlığısın aşkım Sen. Benim nefesimsin yeni bir güne hoşgeldin . Günaydın sevgilim (ekleyenMurat sema   -   13.03.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın herkese, Allahım bizi sabaha da çıkardı ya ona şükürler olsun (ekleyenEmine   -   13.03.2015)

Hazır Mesajlar Sana yazdığım kelimeleri okuyunca yüzündeki tebessüme hasretim, GÜNAYDIN... (ekleyenCAHİDE   -   12.03.2015)

Hazır Mesajlar Besmelesiz başladım diye mi doyamıyorum Seni sevmeye canım sevgilim :) Günaydın (ekleyenpelin t   -   10.03.2015)

Hazır Mesajlar Değerli arkadaşlar gökteki yıldızlar gibidir, her gökyüzüne baktığında onları göremezsin ama Senin için her zaman varolduklarını ve Seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremeSen de bil ki yanındayım canım arkadaşım, günaydın sana (ekleyenkayhan   -   10.03.2015)

Hazır Mesajlar Süpürgesine uçak motoru taktıran vicdansız komşum sana da günaydınlar... (ekleyenyusuf bir   -   10.03.2015)

Hazır Mesajlar Yaşama umutla bak. Hayat yaşamasını bilene güzel... Günaydın yürekli dostum (ekleyenyusuf emre   -   10.03.2015)

Hazır Mesajlar Ya beni öldür, ya da gel Sensizlikten solmuş şu yüzümü güldür. Ne üzerime yağsın yokluğun ne de tenimi yaksın varlığın. Kalsın sonsuza kadar yüreğimde adın.
Benim melek yüzlü prensesim Günaydın
(ekleyenKuzey Sema Cantürk   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin. (ekleyendoğukan cansel oğuzay   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım (ekleyendoğukan cansel oğuzay   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Seninle yeni bir güne girmek için can atıyorum, belki yanında değilim ama kalbindeyim Günaydın meleğim (ekleyensıla   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Haramı terk eden cehennemden kurtulur, şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider, helalin fazlasını terk eden Allah’a erer. Günaydın, hayırlı sabahlar... (ekleyenmine   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar severek ayrılanlar dendiğinde aklıma yastığım ve yorganım geliyor, Günaydınlar (ekleyenfunda   -   06.03.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın doğan güneş... gökyüzünde yalnızsın benim gibi
Günaydın ayrılıklar insanlar sevdiklerinden uzaklarda
Günaydın anılarım yine taptazesiniz ilk gün gibi
Günaydın uçan kuşlar haber var mı uzak diyarlardan
Günaydın anneciğim babacağım her ne kadar yanınızda olamasam da
Günaydın dost bildiklerim ve de bilmediklerim...
Günaydın gecmişim atalarım dedem babaannem ninelerim..
Günaydın Hayat hala yaşama imkanı verdiğin için bana
Günaydın mutluluklar kahkahalarla sahipsiz değilsiniz..
Günaydın yoncalar günaydın papatyalar bir seviyor bir sevmiyorlar
GÜNAYDIN HER GÜN GİBİ BUGÜNDE GÜNAYDIN
(ekleyenbahar gülü   -   04.03.2015)

Hazır Mesajlar Neden kaybettik biliyor musunuz? Affetmek Allah'a mahsusken; Biz kullardan af diledik. Günaydınlar, Hayırlı Cumalar (ekleyenMümin   -   04.03.2015)

Hazır Mesajlar Dostuma selam olsun,
Üzüntü ve dertler Senden uzakta,
sevgi ve mutluluk hep yanıbaşında olsun.
Yarının dünden ve bugünden güzel,
Yaşadığın her an özel olsun.
Seni üzen her ne varsa,
Senden en uzakta olsun,
Isıtsın güneş yüreğini,
Dileklerin gerçek olsun...
Günün aydın, günaydın olsun.
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   03.03.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   4 5 6 7 8 9 10   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın