eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin. (ekleyendoğukan cansel oğuzay   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım (ekleyendoğukan cansel oğuzay   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Seninle yeni bir güne girmek için can atıyorum, belki yanında değilim ama kalbindeyim Günaydın meleğim (ekleyensıla   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar Haramı terk eden cehennemden kurtulur, şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider, helalin fazlasını terk eden Allah'a erer. Günaydın, hayırlı sabahlar... (ekleyenmine   -   08.03.2015)

Hazır Mesajlar severek ayrılanlar dendiğinde aklıma yastığım ve yorganım geliyor, Günaydınlar (ekleyenfunda   -   06.03.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın doğan güneş... gökyüzünde yalnızsın benim gibi
Günaydın ayrılıklar insanlar sevdiklerinden uzaklarda
Günaydın anılarım yine taptazesiniz ilk gün gibi
Günaydın uçan kuşlar haber var mı uzak diyarlardan
Günaydın anneciğim babacağım her ne kadar yanınızda olamasam da
Günaydın dost bildiklerim ve de bilmediklerim...
Günaydın gecmişim atalarım dedem babaannem ninelerim..
Günaydın Hayat hala yaşama imkanı verdiğin için bana
Günaydın mutluluklar kahkahalarla sahipsiz değilsiniz..
Günaydın yoncalar günaydın papatyalar bir seviyor bir sevmiyorlar
GÜNAYDIN HER GÜN GİBİ BUGÜNDE GÜNAYDIN
(ekleyenbahar gülü   -   04.03.2015)

Hazır Mesajlar Neden kaybettik biliyor musunuz? Affetmek Allah'a mahsusken; Biz kullardan af diledik. Günaydınlar, Hayırlı Cumalar (ekleyenMümin   -   04.03.2015)

Hazır Mesajlar Dostuma selam olsun,
Üzüntü ve dertler Senden uzakta,
sevgi ve mutluluk hep yanıbaşında olsun.
Yarının dünden ve bugünden güzel,
Yaşadığın her an özel olsun.
Seni üzen her ne varsa,
Senden en uzakta olsun,
Isıtsın güneş yüreğini,
Dileklerin gerçek olsun...
Günün aydın, günaydın olsun.
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Bir zamanlar hayalini kurduğum, şimdi yanımdasın, günaydın... (ekleyenevvel   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Canım arkadaşım! Yüreğimdeki yerin o kadar özel ve güzel ki, hiç eksilme hep çoğal bende. Güzel dostluğunun, arkadaşlığının verdiği huzuru sana anlatmam çok zor... İyi ki varsın, günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Haydi! Kalk aşkım, bitanem, her şeyim, sana duygularım hayal değil, beraber geçirdiğimiz en güzel zamanlar rüya değil, sana yazdıklarım gerçeklerin ta kendisidir masal değil ve Seni çooook seviyorummm bunu bil... Günaydın <3 (ekleyengünaydınmesajları.com   -   03.03.2015)

Hazır Mesajlar Kente yağmur düşüyor, Sana günaydın... Payıma Sensizlik... (ekleyenSlyman.akqun   -   28.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın rüyamda yüzüme yosun maskesi yapmıştım inşallah etkisini gerçekte de görürüm boşa rüya görüyoruz... (ekleyenaysun   -   26.02.2015)

Hazır Mesajlar En güzel çiçek gül ise, Sen gül den de güzelsin, sabahına uyandığım her gün bu kadar güzelse, bunun tek sebebi Sensin, Günaydın Aşkımmmmmm (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın, hayatıma anlam katan, yaşama sevincimi arttıran, kalbimin diğer yarısı, ömrümün bundan sonrası, vazgeçilmezim, biricik aşkım günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.02.2015)

Hazır Mesajlar Susuyorum çünkü Seni seviyorum, iyi ki varsın, Günaydınn... (ekleyenAhmet Can Sarı   -   20.02.2015)

Hazır Mesajlar Sabaha ulaşamayan soğuk gecelere sor beni, onlarla paylaştım hep Sensizliği... Yalnızlığım, geçmek bilmeyen saatler, sessiz odam, sıcak yatağım, uykulu gözlerimle bir geceyi daha geçmişe yazarken, sana da en güzel, en özel duygularla bir günaydın yazmak istedim, cennet yüzlüm, sevda bakışlım...Seni çok seviyorum, GüNaYdIn (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün ellerimi tutup, gözlerimin içine bakarak günaydın derSen, gözlerimi açtığım o gün güneş doğmuş demektir. Günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.02.2015)

Hazır Mesajlar Güneşi Senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın bebeğim. (ekleyenRıdvan   -   12.02.2015)

Hazır Mesajlar sevdiceğim her şeyden önce Seni çok ama çok seviyorum şu anda Senin yanımda olmak vardı gözlerimi ilk açtığımda görmek istediğim kişi yanımda baş ucumda uyuyo olsa... (ekleyenF.E.K.   -   11.02.2015)

Hazır Mesajlar Uykuda mısın sevgili yârim, uyan uyan aç pencereni göreyim yüzünü uyan. Günaydın (ekleyenhalil acikyurek   -   09.02.2015)

Hazır Mesajlar Benim Güneşim Sensin, Gündüzüm Gecem Aydınlığım ve Karanlığım Sensinn <3 Günaydın (ekleyenderya   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Her günün güzel olsun, gün güzelliğiyle neşe getirir umarım, Seni her şeyden çok seviyorum biricik sevgilim, günaydın... (ekleyenSevgi Elif Mert   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın mühür gözlüm, sabahımın tatlı güneşi, gözlerimin aydınlık ışığı, hayata ve güne Seninle merhaba demeyi, günaydın demeyi seviyorum... (ekleyenmerve atabey   -   02.02.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6 7 8 9   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın