Yazılı Sınav Soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hani yaşamak için var ya ihtiyacın güneşe , havaya , suya... İşte yaşamak için ihtiyacım var bunlar gibi sana... Her gün doğduğunda ya da gece olduğunda , aklımdan çıkmayan birisi var , açsın artık gözünü bi günaydın deyip öpücükler yollayayım ona doya doya .. Günaydın bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Bir gece daha bitti Sensiz yeni güne başladı kalbim ümitsiz simdi kızsam da sana gittin diye içim acıyor hala ah keşke kalsaydı diye...ne kadar bilmeyecek olsan da bu günde yüreğim Seninle günaydın sevdiğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım haydi kalk Seni seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Daraldığın zamanlar olacaktır... Hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız Senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Haydi, kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın Seni güneş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise Senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Kalkar kalkmaz çişini yapmadan önce günaydın mesajı yazabilecek birini istiyor insan :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.05.2011)

Hazır Mesajlar Güneşin kɑrɑnlığɑ vedɑ ettiği sabahın ilk sɑɑtlerinde beni düşünen biricik ɑşkımɑ günɑydınlɑr... (ekleyenbusenur   -   17.05.2011)

Hazır Mesajlar Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım.Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.05.2011)

Hazır Mesajlar Günaydın Ey sevgili... Senden selam gelmeyen sabah... Ne karanlık bir sabahtır... Senin tatlı sözlerini işitmediğim gün ne acı bir gündür... (ekleyenAli   -   03.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   46 47 48 49  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın