Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım Ebrum Seni çok seviyorum (ekleyenBatu   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, YemeSen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur. (ekleyenÖmer   -   11.09.2013)

Hazır Mesajlar İnsanın uyanıp da ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır yada yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır... Günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın... (ekleyenUmut   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum. Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana günaydın demek en güzel şey... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Güneşe inat Seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın Seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Her şey Seninle başlar. Her günüm Seninle doğsun, Seninle batsın. Günaydın günümün en güzel varlığı. Meleğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim... Günaydın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydının ne kadarda yakışıyor sabahlara ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu o kadar saf temiz bir kelime tıpkı sana olan sevgim gibi günaydın aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın;dost bağımın gonca gülü, günaydın;canımın cananı... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Dün gece yine aklımda Sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah Senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf Senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim herşeyim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı, günaydın içimin sönmeyen ateşi, günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar (G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Sendin benim hayatıma anlam katan yaşama sebebim olan .. Öyle bir girdin ki kalbime çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime ... Ne kadar isterdim yanında olmak sana sarılmak gözlerinin içine bakarak Seni seviyorum demek....İyi ki varsın aşkımm günaydının parlayan güneşim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Gözlerimi açtığım zaman Senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkımmmm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf Senin için aralandı gözlerim... Günaydın canım benim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Bitanem,her ne kadar aramızda mesafeler olsa da kalbim ve aklım sana tahmin edemeyeceğin kadar yakın... Seni her zaman bütün kalbimle seveceğim...en güzel kokulu öpücükleri sana gönderiyorum günaydın her şeyim,günaydın meleğim, günaydın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

Hazır Mesajlar Esip esip geç ey deli rüzgâr geldiğin yerden yarim kokusu çağlar yollara dağlara rüzgara günaydın özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın günaydınmesajları.com güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.08.2012)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   45 46 47 48 49   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın