Eğitim Siteleri
24 Ekim 2016 Pazartesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Cümleten hayırlı, huzurlu ve bereketli sabahlar efendim. Günaydın Yeni Güne Bismillah... (ekleyenMurtaza Ay   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Bak dün gece Senin sesinle uyudum, öylece uyuyakalmışım, bu sabahta Seni yataktan ben kaldırayım istedim, günaydınn aşklarım en yakışıklısı , en çirkini , en şebeği günaydın (ekleyenmn   -   19.05.2015)

Hazır Mesajlar - Alo kanka daha yatıyonmu.
-Ewet kanka Senin gibi hemen korkudan kalkmıyorum beni uyandıracak adam daha anasınının karnından doğmadı .
-İyi Sen yat kanka o zaman sonra konuşuruz.
-Abi annem geliyo hemde sopayla
-Çabuk lan yatağı topla...
*!!*. . . GÜNAYDIN . . .*!!*
(ekleyenMehmet can   -   19.05.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğime hasretin düştü bitanem, "Komandolar Yaşamak İçin Öldürür, Bordo bereliler ise öldürmek İçin yaşar" Allah, Vatan ve Bayrak İçin Günaydın aşkım, hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar (ekleyenBir Asker   -   18.05.2015)

Hazır Mesajlar Unutma sevdiğim, günaydın demek için hayalinle sabahlara kadar bekledim, benim olman için de bir ömür beklerim. Sensiz bin yıl yaşamaktansa, Seninle bir yıl yaşamayı dilerim. Varlığını bana getiren güzel bir gün olsun, günün aydın olsun, günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.05.2015)

Hazır Mesajlar Seni beklerken ben ölüyorum ama sonra bana döneceğini düşündüğümde bütün dünya benim oluyor günaydınlar (ekleyenkübra   -   14.05.2015)

Hazır Mesajlar Günüm Seninle Başlasaydı, Sabahları Belki Daha Çok severdim. Günaydın (ekleyenseven   -   11.05.2015)

Hazır Mesajlar Konuşurken mutlu olduğum, hayallerime yakışan tek insan, bu gözler sadece Senin gözlerin içinde hayallere dalacak ... Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem :) (ekleyenyağmurat   -   10.05.2015)

Hazır Mesajlar güne yeni umutlarla, yeni hayallerle başla... Umudun aşkın hayalin ben olayım... Seni her şeyden, herkesten çok seviyorum. ISOKUM. tek gerçeğim benim. Sen benim her şeyimsin ömrüm. Seni seviyorum. günaydın delim... (ekleyenLEYLA...PITOOS   -   10.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın bitanem, nasılsın iyimisin inşallah iyisindir, beni sorcak olursan ben iyiyim, dün gece biraz üşütmüşüm sadece, annem de iyi babam da iyi, selamları yok :) Yaa bi durayım ya :) pardon aşkım kaptırmışım öyle... günaydın dicektim bi de hımmm Seni seviyom :) (ekleyenbilmem   -   06.05.2015)

Hazır Mesajlar Ha belki ilerde gerçekten bir gün günaydın olabilir ama Senin günaydın mesajınla uyanmadığım her günün güneşi asla bana aydınlık getirmeyecek... (ekleyenprens   -   05.05.2015)

Hazır Mesajlar Kalbime dokunan, hayatıma anlam katan, umudumu asla kırmayan, "İyi Ki Varsın" dediğim, güzel dostum, GÜNAYDIN 💕 (ekleyenazra   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar Senin gibi değerli bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülükleri Senden uzak olsun, iyi ki varsın ve iyi ki Seni tanımışım...günaydın canım (ekleyenazra   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar sevgili ben aslında doğduğum da hayata açmadım gözlerimi, ben gözlerimi Sende açtım bana mutluluk verdin ben de sana günaydın deyiverdim...(günaydın aşkım) (ekleyenask_zor_severr   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın kalbime doğan, içimi sımsıcak ısıtan güneşim. Seni tarifsiz bir aşkla seviyorum. (ekleyenEfteyla   -   02.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın sol yanımdaki mutluluk, Günaydın gökyüzüm, Günaydın sana yıldızım, Günaydın sana huzur meleğim (ekleyenErsin Aygün   -   02.05.2015)

Hazır Mesajlar Yeni bir gün doğdu bak , yine Seninle geçecek bu güzel günü düşünüyorum. Ellerini tutmayı, gözlerinin taa içine bakmayı, kalp atışını dinleyişimi. Işte ben her gün sadece bunları düşünerek uyuyabiliyorum ve sabah bunları düşünerek uyanıyorum. Seni çok seviyorum mutluluk sebebim <3 Günaydın (ekleyenderya   -   02.05.2015)

Hazır Mesajlar Güne Seninle başlamak Sen olmadan uyuyamamak Senin güzel mesajlarınla uyanmak söylediğin her kelimeye bağlanmak güldüğünde yeniden hayat bulmak mutluluğu hüznü sevinci kızgınlığı her şeyi Senle yaşamak kalbinle aynı ritmi tutturmak ellerinde yaşadığını hissetmek gözlerinde kaybolmak kokuna esir olmak sessizliğini düşüncesiyle kanamak geleceğini umutlarını hayallerini sana bağlamak... İşte Seni sevmek böyle bişey. Sana yeniden aşık olduğum bi gün daha. Günaydın varlığıyla hayatıma neşe katan tek erkek (ekleyenfatma-berat   -   01.05.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın