Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yeni bir gün doğdu bak , yine Seninle geçecek bu güzel günü düşünüyorum. Ellerini tutmayı, gözlerinin taa içine bakmayı, kalp atışını dinleyişimi. Işte ben her gün sadece bunları düşünerek uyuyabiliyorum ve sabah bunları düşünerek uyanıyorum. Seni çok seviyorum mutluluk sebebim <3 Günaydın (ekleyenderya   -   02.05.2015)

Hazır Mesajlar Güne Seninle başlamak Sen olmadan uyuyamamak Senin güzel mesajlarınla uyanmak söylediğin her kelimeye bağlanmak güldüğünde yeniden hayat bulmak mutluluğu hüznü sevinci kızgınlığı her şeyi Senle yaşamak kalbinle aynı ritmi tutturmak ellerinde yaşadığını hissetmek gözlerinde kaybolmak kokuna esir olmak sessizliğini düşüncesiyle kanamak geleceğini umutlarını hayallerini sana bağlamak... İşte Seni sevmek böyle bişey. Sana yeniden aşık olduğum bi gün daha. Günaydın varlığıyla hayatıma neşe katan tek erkek (ekleyenfatma-berat   -   01.05.2015)

Hazır Mesajlar Saçma sapan soğuk espirili bişey yazmıcam merak etme uyan la yeter. (ekleyençikoleytta   -   30.04.2015)

Hazır Mesajlar Kalbim -ki kendisine kefilim- isminle uyandı bu sabah... Günaydın... (ekleyenömür ersarı   -   30.04.2015)

Hazır Mesajlar Nefsini yak "KÜL" ol !
Allâh(cc)'a dön "KUL" ol !
İyilik yap "GÜL" ol.
🌹 Günaydin 🌹
(ekleyenSlm   -   29.04.2015)

Hazır Mesajlar Gökte yıldız parlıyor
içimde sevgin artıyor
Kalbimden geçen yollarda
Senin adın yazıyor
(bu sözler bana ait başka yerde bulunmaz) {melekergün}
Günaydın
(ekleyenergün tuğul   -   29.04.2015)

Hazır Mesajlar Birçok solcu gördüm Hayatımda hiçbiri devrim yapmadı Senin gibi SOL Yanımda.. (ekleyenEsma ÇAKAS   -   29.04.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım. En güzel günler ve Yarınlar ikimiz için olsun. Güneş aşkımız için doğsun. Seni seviyorum aşkım. (ekleyenErkan SERTTEPE   -   28.04.2015)

Hazır Mesajlar Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği huzuru ve keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep Seninle. İyi ki varsın... Günaydın (ekleyenemine der...   -   26.04.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın! Bu sabah bir değil iki kez bak aynaya, belki Seni çok sevip göremeyen biri vardır. Bu sabah bir değil iki lokma ye ekmeğini, belki Senin sevginden yiyip içmekten kesilen vardır. Bu sabah erken çık evden belki geçeceğin yolda bir an olsun Seni görmek için bekleyen vardır. Bu sabah gerçekten sevdiklerini düşün alışmaya çalışan vardır belki yokluğuna. Ve bu sabah herkese günaydın de varlığındanda mutlu olanlar Seninle başlasın güne....! GÜNAYDINLAR::) (ekleyengülnaz   -   26.04.2015)

Hazır Mesajlar beni erken uyandıran ablama beddua bana rahat yatak yastık yorgan hazırlayan ve tabikiii beni geç uyandıran annem dua okuyorum (ekleyenberfin   -   25.04.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün güneş doğduğunda, sabah olduğunda, Sen gözlerini araladığında yanında uyuyan beni görseydin ne güzel olurdu değil mi aşkım :) GÜNAYDIN (ekleyenelenora   -   25.04.2015)

Hazır Mesajlar günaydın sonsuz bi güne, Seninle olan güne, saate, vakte, ama Sen gülüm Sen ilkim Sen sonsun (ekleyenangel   -   25.04.2015)

Hazır Mesajlar Tebessüm ettiren, sevgi ve güzelliklerle dolu mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle
GÜNAYDIN. Hayırlı, huzurlu ve mutlu günleriniz olsun.
(ekleyenİstanbul34   -   23.04.2015)

Hazır Mesajlar Evett prenses bak sabah oldu hani güneş hiç bıkmadan usanmadan her sabah aynı saatte doğar yaa iişte sevgilim bende Seni hiç bıkmadan usanmadan seveceğim hani güneş batmadan ay doğar ya aşkım bende Seni öyle seviyorum sevgilim her geçen zaman sana daha çok aşık oluyorum günaydın prensesim Seni çok seviyorum (ekleyenoğuz kontaş   -   23.04.2015)

Hazır Mesajlar Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşaman dileğiyle günaydın (ekleyenHasan   -   22.04.2015)

Hazır Mesajlar Dileyelim ki olsun... Uyanır uyanmaz, taptaze mutluluklar dursun baş ucumuzda..!
Günaydın dost yürekler.
(ekleyenguzel   -   21.04.2015)

Hazır Mesajlar Gunaydin amk uyanın her sabah size msj çekmekten sıkıldım şaka saka daha erken yatın biraz daha :))) (ekleyenkemal bağra   -   20.04.2015)

Hazır Mesajlar Dalında koklanmamış gül bahçesinin nadide insanı, günaydın... (ekleyenymr   -   14.04.2015)

Hazır Mesajlar Günün, yüzün kadar güzel, bakışların kadar anlamlı, gülüşlerin kadar neşeli, yanında olmak kadar keyifli, varlığın kadar huzur verici olsun. Umudun ve mutluluğun ise sana olan sevgim gibi sonsuz olsun. günaydınmesajları.com Günaydın sevgilim, günaydın herbişeyim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.04.2015)

Hazır Mesajlar Sonsuzluğun adını Sen koydum, sonsuz sabahları benimle paylaştığın için, hayatın renklerini ve baharın çiçeklerini Sende gördüm, yüreğime hep baharı yaşattığın için, en güzel günaydınlar bizim olsun aşkım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.04.2015)

Hazır Mesajlar Güneşe baktığımda, güneş bile Senin adını yazıyor sabahın gölgeli sokaklarına, güneş bugün de Seninle doğdu, bugün de Senin adınla batacak ve unutma sevdiğim varlığın bana hep hayat kaynağı olacak, günaydın sevgilim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.04.2015)

Hazır Mesajlar O uyuduğunda yapacak hiç bir şeyin kalmadı diye düşünüp uyumakta sevdaya dahil ... Günaydınlar :) (ekleyenR. Faruk Duygu   -   12.04.2015)

Hazır Mesajlar Bir mucize bekliyorsan günün ilk ışıkları beklediğin mucizelerin gerçek olmasını nasip etsin. Hayırlı bir gün geçirmeni temenni ederim. (ekleyenhayırlı sabahlar   -   11.04.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın