Yazılı Sınav Soruları
26 Ekim 2016 Çarşamba

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok seviyorum. Bu nedenle günaydınımı telefonuna bırakıyorum, uyandığında alırsın, öpüyorum aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Ömrümdeki her nefes nefesine eklensin, yarına umutlarım hayalinle demlensin, bir mesaj gönder bu gönlüm varlığınla renklensin, Sen benim gönlümde her zaman en özelsin! günaydın gülbakışlım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Bilirim buz dağı gibidir özlem, karanlık geceleri de bilirim, kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim ÖZLEDİĞİMDİR...Günaydın Uzaklardaki Biricik Aşkım (ekleyenbelgin kahveci   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Güneş Seni kıskanıyorsa bil ki sebebi Senin o melek yüzün , yıldızlar gözlerinin parlakliğıyla sönük kalıyorsa bil ki sebebi o Senin zeytin gözlerin. GÜNAYDIN sevGİLİM ;) (ekleyenokan akıncılar   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım diyorum oda sana günaydın sevgilim diyo lan mal benim msj atmamı mı bekliyodn (ekleyenpınær   -   20.04.2014)

Hazır Mesajlar Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun. (ekleyenHasan yildirim   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar Sen virane gönlüme taht kurdun ve gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Günaydın Aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar günaydın hayata hayat katan sevgilim Senin varlığınla uyanmak çok güzel :) günaydın aşkımmmm :) (ekleyenneslihan   -   18.04.2014)

Hazır Mesajlar Her katı kışın kalbinde tüm sıcaklığıyla bir ilkbahar filizlenir; her karanlık gecenin peçesi altından ise tüm alıcılığıyla bir şafak gülümser.
Gününüz aydın, Cumanız bereketli olsun. Hayırlı Sabahlar.
(ekleyenberkay   -   18.04.2014)

Hazır Mesajlar Bir bilSen ne zor ve dayanılmaz, varlığını bilip yokluğunla sabaha uyanmak, günaydın aşkım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz olan Yüce Allah, el açıp kendisine dua edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde dualarınızı eksik etmeyin, hayırlı günler, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar. (ekleyenemine   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar bugün günlerden pazar, sakın değmesin sana nazar, sevdanla yanan bu garip, ilk mesajı sana yazar... günaydın :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın güzel gözlü bebeğim, günaydın kalbimi çalan hırsızım, günaydın güle güzellik gösteren yarim, aşka ve sevdaya anlam veren, dünümdeki güzel anım, bugünümdeki neşe kaynağım, yarınımdaki umudum günaydın, sımsıcak öpüyorum (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar mutlu, huzurlu ve keyif dolu bir pazar günü geçirmen dileğiyle, sevgiler, saygılar, hürmetler, günaydınlar efendim :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar Aşıkların hayalidir sevdiğinin dualarında yer etmek, benim de hayalimdir Seninle bir ömür sürüp son nefesimi kollarında vermek, günaydın hayat kaynağım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar yastık savaşı yapalım mı? neyle derSen, Sen sehpayı al ben kapıyı söküp geliyorum: :) günaydın canım :) (ekleyenyasemin   -   12.04.2014)

Hazır Mesajlar bir sabah beraber uyanacağımızı bilerek gözlerimi açıyorum sevgilim eğer Sen olmazsan bu gecelerin sabahı olmaz düşünSene bi sabah beraber aynı yastıkta aynı evde aynı yatakta uyanmak Senin olmak Seninle olmak bunların olabilmesi için ne gerekiyorsa onları yapmaya hazırım sevgilim iyi ki benimsin iyiki benimlesin Seni çok seviyorum günaydın paşam (ekleyenalican   -   12.04.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   33 34 35 36 37 38 39   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın