Yazılı Sınav Soruları
20 Ekim 2016 Perşembe

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydınnn içimde Sen olup koparamadığım kadınımm (ekleyenbenden kadınıma   -   27.04.2014)

Hazır Mesajlar Güne Senle başlamak gelir içimden,güzel kokunu içime çekerek uyanmak gelir, Senle uyanamasamda, kalbim hep Seninle sevgilim Seninle her saniye düşündüğüm Sen! her salise düşündüğüm Sen! ey sevgilimm hadi uyan bak güneş yeniden aydınlatıyor sevgimizi her gün yaptığı gibi uyan canımın içi hadi uyan GÜNAYDIN sevGİLERİN en güzeline layık olan kişi günaydın GÜNAYDIN AŞKIMM!! <3 <3 (ekleyenmesaj perisi   -   26.04.2014)

Hazır Mesajlar DüNYaNıN EnTaTLı AşK-ı UyAn ArTıK Da GüNe (ekleyeneda kızılboqa danış   -   24.04.2014)

Hazır Mesajlar Sabah uykusu gibi sevebileceği biri lazım insana, Sen gibi, Senin gibi...aşkım Seni çok seviyorum :)) günaydınn (ekleyenBuraktan senaya   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü dugulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün Seni bekliyor. Günaydın Dostum! (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gün, geceye elveda, gündüze merhaba derken doğan güneş ışıklarının, o güzel yüzüne nasıl vurduğunu izlemek, tatlı bir buseyle uyandırmak, uyandığında elinden bir fincan kahveyi alıp, Seninle başbaşa içmek isterdim, günaydın bitanem, özlediğim, hasretim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Ben her zaman Senin kalbinde mutluluk, yüzündeki tebessüm ve dudaklarında şarkı sözü olmak isterim. Her sabah gülümseme nedenim, yüreğimi aydınlatan güneşim ol isterim. Aslında ben tek Seni isterim, şimdi sadece günaydın demek isterim :) günaydın, Seni seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gün başlıyor.... her yanda bir telaş... bir koşuşturmaca... Duran ne var ki hayatta, hareket canlılıktır zaten, haydi uyan ve canlan biraz, Seni bekliyorum, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Önemli olan uykuda görülen rüyalar değil, uykuya izin vermeyen rüyalardır, işte benim rüyam Sensin. Uykusuz ve muhabbetle geçen bu güzel gecenin sabahında güzel bir gün için, uykusuz ne kadar güzel geçecekse :) günaydınnn :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gündüz olmuş veya gece ne fark eder ki ! kalbimde aşkın her zaman güneş kadar parlak yanıyor ve içimi ısıtıyor. Her hayalim Seninle başlıyor ve Sende bitiyor, bu yürek sadece ve sedece Seni delicesine seviyor, günaydın aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Her yeni gün başladığında içimi tarifsiz bir mutluluk kaplar, Seni düşündükçe güneş sanki bir başka doğar. Yüreğim seslenir kalk gündüzler sana daha iyi gelecek, düşünürüm Sen olmayınca zaman ne kadar da zor geçecek. günaydınmesajları.com Bu sabah da en tatlı öten kuşları gönderdim sana usulca sevgimi fısıldasınlar ve Seni uyandırsınlar diye günaydın en sevdiğim, biriciğim. Unutma her zaman sabahtan akşama kadar aklımdasın bir parçam gibi... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken Seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye.Son olarak en içten sevgimle güzel bir günaydın diyorum, günümüz güzel olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın prensesim uyuyor musun hala uyan artık, güneş bile Seni kıskanıyor bak kapıda bekliyor kalk artk dışarı çıkda güzellik görsün...günaydın prenses günün Senin gibi güzel olsun (ekleyendevran kaya   -   22.04.2014)

Hazır Mesajlar Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha Seninle uyanmak...
Günaydın Ömrümm... :* <3 :)
(ekleyenpinardan buragina :   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar "Gün doğar güneş batar akşam olur ay doğar " dünya bunca güzelliklere rağmen gelip geçici ama şunu biliyorum ki Senin güzelliğin daima kalıcı. Günaydın bitmeyen güzeller güzeli sevgilime. (ekleyenokan akıncılar   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar MUTSUZKEN Sen BENİ sevİNDİRİRSİN.
ŞİMDİ SIRA BENDE Senİ MUTLU EDECEĞİM.
GÜZEL ARKADAŞIM Sen BENİM İÇİN BİR ALTIN PARÇASISIN. Sen MUTSUZKEN BEN BİR HİÇİM GÜNAYDIN EN sevGİLİ ARKADAŞIM sevGİLERİMLE HER ZAMAN MUTLU OL ...
(ekleyenBuket Orkide BAKIR   -   21.04.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   32 33 34 35 36 37 38   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın