Eğitim Siteleri
21 Ekim 2016 Cuma

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın sevgililerin en güzeli, günümün güneşi... Günaydın kalbimi esir alan esaretine kurban olduğum sevgili... Günaydın rüyalarımın ve düşlerimin kaynağı... Günaydın sevincim ve kederim...Günaydın Bitaneciğim... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm (ekleyenbülent   -   24.05.2014)

Hazır Mesajlar Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dilegiyle herkese günaydın (ekleyenismail   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Adın dilimde bir şiir, gözlerin gördüğüm en güzel şehir, aç o güzel gözlerini beni şehrimden mahrum etme günaydın can özüm. (ekleyen007   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Bugün de her zamanki gibi, su gibi, nefes gibi muhtacım sana, hayatıma renk katan, her gece sabahı sabırsızlıkla bekleten biricik aşkım günaydınnn... (ekleyenbeyza demir   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz kalmanın, Senden uzak olmanın ne kadar canımı yaktığını bilseydin, inan hiç yanımdan ayrılmazdın, ama Sen hiç Sensiz kalmadın ki :( Seni çok özlediğimi ve sevdiğimi unutma, günaydın, günün en güzelinden olsun aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar (G)üne hayırla başla
(Ü)mitsiz olma
(N)eden arama
(A)llah'ı unutma
(Y)aşamak için ye
(D)ünyaya kapılma
(I)şık saç evrene
(N)eşe dağıt çevrene

Bu güne de sağlık ve sıhhatle kavuşmamıza imkan veren Yüce Rabbimiz'e sonsuz şükürler olsun, günümüz hayırlı olsun...
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni tanıdığım ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sanki Sende toplandı bitanem, ben Seninle varım, Sensiz hep eksik bir yanım, günaydın, Seni çok seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz bitmeyen gecelerin karanlıklarına sıkıştım ceylan gözlüm, gelişinle zaman normalleşip, gün yüzüme gülecek biliyorum, günaydın aşkımm... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar En güzel sabahlar günaydınla başlar, en güzel aşklar Seni seviyorumla başlar, en güzel yarınlar Senin olduğun saniyelerle başlar canım, kömür karası gözlerin benim ışığım oldu desem güleceksin ama Senden öncesi hayat gözlerinden daha zindanmış bana Seni seviyorum (ekleyenufuk yikilmaz   -   21.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık Seni tanıdığım günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim.
(ekleyenemre   -   21.05.2014)

Hazır Mesajlar dam üstünde saksağan alakaya maydonoz ben annemi çok seviyom yaşasın cumhuriyet bayramı günaydın arkadaşlar - sağolll :) (ekleyenfree   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar Bugün günlerden salı, bir günaydın mesajı yazmalı, mesaj yazmak kolay değil, hemen günaydınmesajları.com'u açmalı :) sitemizi Türkiye'nin ve Dünya'nın farklı noktalarından ziyaret eden, yüreği güzel insanların günü her daim aydın olsun... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar Mevsim ilkbahar, yüreğimde hasretin var, kokladığım tüm çiçeklerde, Senin eşsiz kokun var, çok merak ettim, her çiçeğe kokunu nasıl verdin yar, günaydın gönlümün bahar gülü (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar İlk görüşte aşka inanır mısın? yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim :) günaydın (ekleyenaysun kaleli   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar Allah'tan kendime bir şey istemiyorum sadece anneme elma yanaklı, bal dudaklı, selvi boylu,güzel gözlü bir gelin istiyorum... günaydın prensesim :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun... günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.05.2014)

Hazır Mesajlar Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   28 29 30 31 32 33 34   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın