Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar kaybettiğin her şeyin alternatifi vardır... alternatifi olmayan tek şey Sensin... kendi kıymetini bil... Günaydın (ekleyenmete güleç   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar seviyorum demene gerek yok, "günaydın" de yeter, ben gerisini anlarım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan dostum, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar Bak işte bir gün daha yaşlandık... Sen hala yatıyosun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bi kalk artık yaa... Günaydınn (ekleyeneda   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar çat kapı çıkıverdin karşıma, oysa ben kimseyi sevmem derken, hayata küsmüşken Sen giriverdin kalbime, sevgisizliği yaşıyorken sevgiyi Sen öğrettin bana, hayatı Sende buldum, sevgiyi Sende buldum, Sen benim vazgeçilmezim ve hayattaki tek gerçeğimsin, günaydın aşkım (ekleyenmelek ümit   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen, yüreğimde adına sevda şiirleri yazdığım, sevdamı kelimelere sığdıramadığım tek eksik yanımsın, günaydın bitanem.... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.03.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın günün aydın olsun sevdiğim günaydın güneş yüzlüm günaydın şefkatim günaydın melek yüzlüm tek varlığım günaydın vazgeçilmezim... Sltn (ekleyenYUNUS KAYGÜN   -   16.03.2014)

Hazır Mesajlar günaydın lan Sen daha uyanmadın mı uyan uyan :D :D :P :P sabah oldu (ekleyenayşe   -   15.03.2014)

Hazır Mesajlar en güzel günler bizim olsun en güzel yuva bizim olsun iki çocuğumuz olsun biri kız biri erkek hayat bizim olsun bizi kimse ayıramasın Seni o kadar seviyorum ki bu satırlar bile yetmiyor nasıl sevdiysem Seni bu aklımdan hiç çımıyosun aşkıııım!!!!!:):) (ekleyensibel öztürk   -   14.03.2014)

Hazır Mesajlar Selamun Aleyküm, Cumanız Mübarek olsun Dostlar. Allah'ın rahmeti, bereketi, selameti inananların üzerine olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluk sahip olduğun değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bil. Dünyada eşsiz olduğunu sakın unutma. Birileri için özelsin, yeter ki fark edin. Hayatın her anı umutla yaşanır, bir an bile umutsuz olma. Kırılganlıklarınız ve dargınlıklarınız geçici, dostluklarınız kalıcı olsun, Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun,Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen uyurken meleklerden masum, bebeklerden tatlısın, Prenseslerden güzel, narin bir kelebek gibisin. En güzel sevgilere layık, saf ve temiz bir kalbin var. O kalpte bana da yer verdiğin için sana minnettarım gözbebeğim, biricik aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Sabah uyandırmaya, uyandığında gözlerine bakmaya kıyamadığım, sevda çiçeğim, aşk kelebeğim günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Huzur ve mutluluk kaynağı, eşsiz ve güzel insan, Seni yüreğime sığmayacak kadar çok seviyorum, işlerinde kolaylıklar diliyorum.... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz geçip giden günlere sitemim, Seninle yaşanacak güzel günlere hasretim sevgilim, Günaydın sevda Güneşim... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin doğuşunu da batışını da bir ömür Seninle izlemek umuduyla, Günaydın sevgilim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.03.2014)

Hazır Mesajlar Her Güne Seninle Başlamak ve Seninle Bitirmek, Bir Ömrü Seninle Yaşamak Hayali, Beni Ayakta Tutan Tek Amaç sevgilim, Günaydın. (ekleyenezgi   -   10.03.2014)

Hazır Mesajlar Adını Gûneşe Yazdım... Her Sabah Doğsun Diye !!! Adını Kalbime Kazıdım Canın Yandığında Benimkide Yansın Diye !!! Adını Canım Koydum Bu Can Sana Kurban Olsun Diye !!! (Gûnaydın Canım) (ekleyengökhan   -   10.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen Uyurken Neler Oldu Neler?
Tom Jerry'i Yakaladı. Uyuyan Güzel
Uyandı, Kabasakal Safinaz'la
Evlendi. Temel Ispanak Yemekten
Vazgeçti, Gargamel Şirinleri
Yakaladı, Yedi Cüceler Uzadı,
Daltonlar Redkiti Yendi, Pembe
Panter Mavi Oldu, Daha Da
Kötüsü Kalk Sabah
Oldu :D Günaydın Prensesim :D
(ekleyenİhsan K.   -   08.03.2014)

Hazır Mesajlar Mutsuz uyanmana sebep olan insanlardan uzak, güzel bir gün geçirmen dileğiyle günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.03.2014)

Hazır Mesajlar Rahatsız olma...! Sadece iyi misin diye merak etmiştim bir de elimde kullanılmamış, daha sıfır bir günaydın var, kabul ederSen sana vermek isterim yanında da Seni seviyorum u alabilirsin... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.03.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın kendim. Nasılım bugün, iyiyim inşallah. Sıkı giyinelim, bak hava soğuk üşütmeyelim. Öpüyorum gözlerimden, canımım ya. Akşama da geç kalmayayım. Yalnızlık işte. (ekleyendelinin biri   -   06.03.2014)

Hazır Mesajlar Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak
dolusu sevgilerle. Günaydınlar..
(ekleyenhakan daday   -   06.03.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   27 28 29 30 31 32 33   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın