eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın ruhumun gıdası, hayatıma anlam katan kadın, Senİ ÇOK ÇOK ÇOK sevİYORUM BİTANEM... (ekleyenSahinsemra   -   02.06.2015)

Hazır Mesajlar Hayat denilen bir şey varsa o Seninle yaşanmalı aşk denilen bir şey varsa oda Seninle yaşanmalı hayatımın kalan her dakikası Seninle paylaşılmalı...ömrü hayatım Günaydın (ekleyenzahide   -   01.06.2015)

Hazır Mesajlar Zor zamanlarımda yanımda olan, desteğini biran olsun benden esirgemeyen canım arkadaşıma günaydın olsun. (ekleyenömür dediğin   -   26.05.2015)

Hazır Mesajlar Hani derdin ya bir dileğim var "insan sevdiğinle uyanmak ister" diye, işte dileğin kabul oldu ve yanı başındayım, aç bak gözlerini sana günaydın demeye geldim bitanem GÜNAYDIN TEK GERCEĞİM :) (ekleyenyunus   -   22.05.2015)

Hazır Mesajlar Şimdiden günaydın bitanem, günün en güzel saati sevgilim. Hadi kuralım soframızı...bal kaymak Sen ol, çeşnili zeytin ben. Sen sigara böreği, ben ay çöreği. Tabi ya olmuşken ayva reçeli de olalım ya da incir reçeli hani meşhur ya... ya da dur ben çayı bulayım kıralım iki taze yumurta... göz göze yiyelim, Sen benimkine, ben Seninkine bana bana ohhhh diyelim. AMA HEP BÖYLE GÜZEL sevELIM ❤ (ekleyenbir bulut geçti   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, Bitanecik sevgilim, karizmatik erkeğim... GÜNAYDIN :) (ekleyenorhan sevim   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Bu sabah, her zamankinden erken uyandım, gene aklıma gelen ilk Sendin. Biliyorum, seviyorum ve seviliyorum, işte ondan ben bu aralar fazla uyuyamıyorum. Böyle güzel bir sabaha Seninle uyanmayı hayal ettim, sonra vazgeçtim, hep yan yana, sana sarılıp uyumak daha güzel dedim. sevgimi haykırmak istedim gökyüzüne, sevgimize nazar değmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çığlıklarını dinledim, inan ben Seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, Seni çok sevdiğimi bir an bile unutma, bir günaydın bırakıyorum telefonuna, uyandığında hemen yaz bana, mesajını bekliyorum sabırsızlıkla... © günaydınmesajları.com (ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar İnsan kalbinde ne taşıyorsa, baktığı her şeyde onu görür,
İnsan gönlünü kime vermişse, onsuz yaşayamaz ölür,
Ve insan kimi düşünür ve kimi özlerse, en güzel rüyalarında hep onu görürmüş.
Sen, kalbimin tek sahibi, bildiğim tek doğrum, gördüğüm en güzel şey, özlediğim tek varlıksın.
Bir günaydın ile daha en güzel sevgi çiçeklerini sana armağan ediyor, hasretle öpüyorum... © günaydınmesajları.com
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Cümleten hayırlı, huzurlu ve bereketli sabahlar efendim. Günaydın Yeni Güne Bismillah... (ekleyenMurtaza Ay   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Bak dün gece Senin sesinle uyudum, öylece uyuyakalmışım, bu sabahta Seni yataktan ben kaldırayım istedim, günaydınn aşklarım en yakışıklısı , en çirkini , en şebeği günaydın (ekleyenmn   -   19.05.2015)

Hazır Mesajlar - Alo kanka daha yatıyonmu.
-Ewet kanka Senin gibi hemen korkudan kalkmıyorum beni uyandıracak adam daha anasınının karnından doğmadı .
-İyi Sen yat kanka o zaman sonra konuşuruz.
-Abi annem geliyo hemde sopayla
-Çabuk lan yatağı topla...
*!!*. . . GÜNAYDIN . . .*!!*
(ekleyenMehmet can   -   19.05.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğime hasretin düştü bitanem, "Komandolar Yaşamak İçin Öldürür, Bordo bereliler ise öldürmek İçin yaşar" Allah, Vatan ve Bayrak İçin Günaydın aşkım, hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar (ekleyenBir Asker   -   18.05.2015)

Hazır Mesajlar Unutma sevdiğim, günaydın demek için hayalinle sabahlara kadar bekledim, benim olman için de bir ömür beklerim. Sensiz bin yıl yaşamaktansa, Seninle bir yıl yaşamayı dilerim. Varlığını bana getiren güzel bir gün olsun, günün aydın olsun, günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.05.2015)

Hazır Mesajlar Seni beklerken ben ölüyorum ama sonra bana döneceğini düşündüğümde bütün dünya benim oluyor günaydınlar (ekleyenkübra   -   14.05.2015)

Hazır Mesajlar Günüm Seninle Başlasaydı, Sabahları Belki Daha Çok severdim. Günaydın (ekleyenseven   -   11.05.2015)

Hazır Mesajlar Konuşurken mutlu olduğum, hayallerime yakışan tek insan, bu gözler sadece Senin gözlerin içinde hayallere dalacak ... Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem :) (ekleyenyağmurat   -   10.05.2015)

Hazır Mesajlar güne yeni umutlarla, yeni hayallerle başla... Umudun aşkın hayalin ben olayım... Seni her şeyden, herkesten çok seviyorum. ISOKUM. tek gerçeğim benim. Sen benim her şeyimsin ömrüm. Seni seviyorum. günaydın delim... (ekleyenLEYLA...PITOOS   -   10.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın bitanem, nasılsın iyimisin inşallah iyisindir, beni sorcak olursan ben iyiyim, dün gece biraz üşütmüşüm sadece, annem de iyi babam da iyi, selamları yok :) Yaa bi durayım ya :) pardon aşkım kaptırmışım öyle... günaydın dicektim bi de hımmm Seni seviyom :) (ekleyenbilmem   -   06.05.2015)

Hazır Mesajlar Ha belki ilerde gerçekten bir gün günaydın olabilir ama Senin günaydın mesajınla uyanmadığım her günün güneşi asla bana aydınlık getirmeyecek... (ekleyenprens   -   05.05.2015)

Hazır Mesajlar Kalbime dokunan, hayatıma anlam katan, umudumu asla kırmayan, "İyi Ki Varsın" dediğim, güzel dostum, GÜNAYDIN 💕 (ekleyenazra   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar Senin gibi değerli bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülükleri Senden uzak olsun, iyi ki varsın ve iyi ki Seni tanımışım...günaydın canım (ekleyenazra   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar sevgili ben aslında doğduğum da hayata açmadım gözlerimi, ben gözlerimi Sende açtım bana mutluluk verdin ben de sana günaydın deyiverdim...(günaydın aşkım) (ekleyenask_zor_severr   -   03.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın kalbime doğan, içimi sımsıcak ısıtan güneşim. Seni tarifsiz bir aşkla seviyorum. (ekleyenEfteyla   -   02.05.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın sol yanımdaki mutluluk, Günaydın gökyüzüm, Günaydın sana yıldızım, Günaydın sana huzur meleğim (ekleyenErsin Aygün   -   02.05.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın