eğitim sitesi
29 Ekim 2016 Cumartesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yağmur yağar, yerler ıslanır; Sensiz bu gönlüm, söyle nasıl uslanır? Bakışınla ilk kıvılcımı Sen attın yüreğime, şimdi yüreğim yangın yeri, dermansız değilim hani, bir gülüşün, bir öpüşün tek çare, şimdi Seni diliyorum, özlüyorum inan ki çok seviyorum bitanem, günaydın olsun, yerin yanım olsun... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın can dostum; sevdiklerin, özlediklerin, beklediklerin her daim yanıbaşında olsun inşallah... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Hayatı normal akışında yaşar gidersin... bir an gelir biri girer hayatına, hayatındaki düzeni, kalbinin ritmini değiştirir. Kokusuyla uyuyup, sesiyle uyanmak için her şeyini verirsin... İşte bahsettiğim Sensin, günaydın aşkım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Çölde kurumaya yüz tutmuş, susuz bir gül misali, acilen bir yudum "Sen" lazım bana, Senden uzakta, Sensizliğin susuzluğundayım. Unutma! ben hep sol yanındayım, günaydın en güzel aşkımın kahramanı... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Ben hayatta hiç bir şeyi bu kadar çok sevmemiştim. Bil ki ben artık kendimden geçtim, Seni kendime güneşim seçtim, günüm Seninle aydın olur ancak, günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Senin gözlerindeki sevgi tomurcuklarını her gördüğümde, benim yüreğimde rengarenk gonca güller açıyor bitanem, uyan da gönül bahçemde çiçekler açsın, günaydın hayat kaynağım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Bugüne de Sensiz uyandım. Doğan her güneş yüzüne vursun sevgilim. Her güne Seninle başlama umuduyla kalkıyorum. Seni sevmeyi seviyorum. Seni sevmek farz bana. Sen varken hiçbir şey umrumda değil. Sen benim tek yönlü sokağımsın. Geleceğimsin. Senin çocuğunu doğuracağım Enis, Seni çok seviyorum be. Çimen gözlüm günaydın. (ekleyenşulediyebiri   -   06.06.2015)

Hazır Mesajlar Belki hala masum masum uyuyorsundur, bak ben gene kalktım erkenden, sana bol öpücüklü bir günaydın bırakıyorum, kalkınca alırsın, günaydın prenses... (ekleyenyusuf omak   -   06.06.2015)

Hazır Mesajlar sevimli bir çocuk olsa, sana anne, bana da baba dese...
Bir eliyle Seni, bir eliyle de beni tutsa sımsıkı...
O küçük adımlarla koşsa ve biz hızlanıp uçursak onu...
Mutluluğa ve hayatın güzelliklerine yürüsek hep birlikte...
Yaptığı çocukça şeylere gülsek kahkahalarla...
Uyuyup uyansak ve görsek her şey bir rüya değil...
Ne kadar güzel ve mutluluk verici olur değil mi?
Geleceğin gerçeklerini şimdiden yazdım sadece,
Bilirsin sabırsızım bir o kadar da sana tutkun,
Aynı hayalleri paylaştığım biricik aşkım,
Şimdi günaydın zamanı, dualarım ikimize de güzel bir gün için,
Seni sevdiğimi, özlediğimi, dilediğimi unutma!
GÜNAYDIN TATLI PRENSESİM...
© günaydınmesajları.com
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.06.2015)

Hazır Mesajlar Yeni doğan her günde içinizde açan çiçekler daha da renklensin, her gününüz birbirinden aydınlık ve umut dolu olsun. Evinizde sağlık, huzur, neşe ve bereket hiç eksilmesin... Mutlu bir gün dileğiyle, günaydınlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.06.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın ruhumun gıdası, hayatıma anlam katan kadın, Senİ ÇOK ÇOK ÇOK sevİYORUM BİTANEM... (ekleyenSahinsemra   -   02.06.2015)

Hazır Mesajlar Hayat denilen bir şey varsa o Seninle yaşanmalı aşk denilen bir şey varsa oda Seninle yaşanmalı hayatımın kalan her dakikası Seninle paylaşılmalı...ömrü hayatım Günaydın (ekleyenzahide   -   01.06.2015)

Hazır Mesajlar Zor zamanlarımda yanımda olan, desteğini biran olsun benden esirgemeyen canım arkadaşıma günaydın olsun. (ekleyenömür dediğin   -   26.05.2015)

Hazır Mesajlar Hani derdin ya bir dileğim var "insan sevdiğinle uyanmak ister" diye, işte dileğin kabul oldu ve yanı başındayım, aç bak gözlerini sana günaydın demeye geldim bitanem GÜNAYDIN TEK GERCEĞİM :) (ekleyenyunus   -   22.05.2015)

Hazır Mesajlar Şimdiden günaydın bitanem, günün en güzel saati sevgilim. Hadi kuralım soframızı...bal kaymak Sen ol, çeşnili zeytin ben. Sen sigara böreği, ben ay çöreği. Tabi ya olmuşken ayva reçeli de olalım ya da incir reçeli hani meşhur ya... ya da dur ben çayı bulayım kıralım iki taze yumurta... göz göze yiyelim, Sen benimkine, ben Seninkine bana bana ohhhh diyelim. AMA HEP BÖYLE GÜZEL sevELIM ❤ (ekleyenbir bulut geçti   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, Bitanecik sevgilim, karizmatik erkeğim... GÜNAYDIN :) (ekleyenorhan sevim   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar Bu sabah, her zamankinden erken uyandım, gene aklıma gelen ilk Sendin. Biliyorum, seviyorum ve seviliyorum, işte ondan ben bu aralar fazla uyuyamıyorum. Böyle güzel bir sabaha Seninle uyanmayı hayal ettim, sonra vazgeçtim, hep yan yana, sana sarılıp uyumak daha güzel dedim. sevgimi haykırmak istedim gökyüzüne, sevgimize nazar değmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çığlıklarını dinledim, inan ben Seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, Seni çok sevdiğimi bir an bile unutma, bir günaydın bırakıyorum telefonuna, uyandığında hemen yaz bana, mesajını bekliyorum sabırsızlıkla... © günaydınmesajları.com (ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.05.2015)

Hazır Mesajlar İnsan kalbinde ne taşıyorsa, baktığı her şeyde onu görür,
İnsan gönlünü kime vermişse, onsuz yaşayamaz ölür,
Ve insan kimi düşünür ve kimi özlerse, en güzel rüyalarında hep onu görürmüş.
Sen, kalbimin tek sahibi, bildiğim tek doğrum, gördüğüm en güzel şey, özlediğim tek varlıksın.
Bir günaydın ile daha en güzel sevgi çiçeklerini sana armağan ediyor, hasretle öpüyorum... © günaydınmesajları.com
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.05.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın