eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Önemli olan uykuda görülen rüyalar değil, uykuya izin vermeyen rüyalardır, işte benim rüyam Sensin. Uykusuz ve muhabbetle geçen bu güzel gecenin sabahında güzel bir gün için, uykusuz ne kadar güzel geçecekse :) günaydınnn :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gündüz olmuş veya gece ne fark eder ki ! kalbimde aşkın her zaman güneş kadar parlak yanıyor ve içimi ısıtıyor. Her hayalim Seninle başlıyor ve Sende bitiyor, bu yürek sadece ve sedece Seni delicesine seviyor, günaydın aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Her yeni gün başladığında içimi tarifsiz bir mutluluk kaplar, Seni düşündükçe güneş sanki bir başka doğar. Yüreğim seslenir kalk gündüzler sana daha iyi gelecek, düşünürüm Sen olmayınca zaman ne kadar da zor geçecek. günaydınmesajları.com Bu sabah da en tatlı öten kuşları gönderdim sana usulca sevgimi fısıldasınlar ve Seni uyandırsınlar diye günaydın en sevdiğim, biriciğim. Unutma her zaman sabahtan akşama kadar aklımdasın bir parçam gibi... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken Seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye.Son olarak en içten sevgimle güzel bir günaydın diyorum, günümüz güzel olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın prensesim uyuyor musun hala uyan artık, güneş bile Seni kıskanıyor bak kapıda bekliyor kalk artk dışarı çıkda güzellik görsün...günaydın prenses günün Senin gibi güzel olsun (ekleyendevran kaya   -   22.04.2014)

Hazır Mesajlar Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha Seninle uyanmak...
Günaydın Ömrümm... :* <3 :)
(ekleyenpinardan buragina :   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar "Gün doğar güneş batar akşam olur ay doğar " dünya bunca güzelliklere rağmen gelip geçici ama şunu biliyorum ki Senin güzelliğin daima kalıcı. Günaydın bitmeyen güzeller güzeli sevgilime. (ekleyenokan akıncılar   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar MUTSUZKEN Sen BENİ sevİNDİRİRSİN.
ŞİMDİ SIRA BENDE Senİ MUTLU EDECEĞİM.
GÜZEL ARKADAŞIM Sen BENİM İÇİN BİR ALTIN PARÇASISIN. Sen MUTSUZKEN BEN BİR HİÇİM GÜNAYDIN EN sevGİLİ ARKADAŞIM sevGİLERİMLE HER ZAMAN MUTLU OL ...
(ekleyenBuket Orkide BAKIR   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Seni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok seviyorum. Bu nedenle günaydınımı telefonuna bırakıyorum, uyandığında alırsın, öpüyorum aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Ömrümdeki her nefes nefesine eklensin, yarına umutlarım hayalinle demlensin, bir mesaj gönder bu gönlüm varlığınla renklensin, Sen benim gönlümde her zaman en özelsin! günaydın gülbakışlım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Bilirim buz dağı gibidir özlem, karanlık geceleri de bilirim, kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim ÖZLEDİĞİMDİR...Günaydın Uzaklardaki Biricik Aşkım (ekleyenbelgin kahveci   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Güneş Seni kıskanıyorsa bil ki sebebi Senin o melek yüzün , yıldızlar gözlerinin parlakliğıyla sönük kalıyorsa bil ki sebebi o Senin zeytin gözlerin. GÜNAYDIN sevGİLİM ;) (ekleyenokan akıncılar   -   21.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım diyorum oda sana günaydın sevgilim diyo lan mal benim msj atmamı mı bekliyodn (ekleyenpınær   -   20.04.2014)

Hazır Mesajlar Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun. (ekleyenHasan yildirim   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar Sen virane gönlüme taht kurdun ve gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Günaydın Aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar günaydın hayata hayat katan sevgilim Senin varlığınla uyanmak çok güzel :) günaydın aşkımmmm :) (ekleyenneslihan   -   18.04.2014)

Hazır Mesajlar Her katı kışın kalbinde tüm sıcaklığıyla bir ilkbahar filizlenir; her karanlık gecenin peçesi altından ise tüm alıcılığıyla bir şafak gülümser.
Gününüz aydın, Cumanız bereketli olsun. Hayırlı Sabahlar.
(ekleyenberkay   -   18.04.2014)

Hazır Mesajlar Bir bilSen ne zor ve dayanılmaz, varlığını bilip yokluğunla sabaha uyanmak, günaydın aşkım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz olan Yüce Allah, el açıp kendisine dua edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde dualarınızı eksik etmeyin, hayırlı günler, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar. (ekleyenemine   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar bugün günlerden pazar, sakın değmesin sana nazar, sevdanla yanan bu garip, ilk mesajı sana yazar... günaydın :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın güzel gözlü bebeğim, günaydın kalbimi çalan hırsızım, günaydın güle güzellik gösteren yarim, aşka ve sevdaya anlam veren, dünümdeki güzel anım, bugünümdeki neşe kaynağım, yarınımdaki umudum günaydın, sımsıcak öpüyorum (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar mutlu, huzurlu ve keyif dolu bir pazar günü geçirmen dileğiyle, sevgiler, saygılar, hürmetler, günaydınlar efendim :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.04.2014)

Hazır Mesajlar Aşıkların hayalidir sevdiğinin dualarında yer etmek, benim de hayalimdir Seninle bir ömür sürüp son nefesimi kollarında vermek, günaydın hayat kaynağım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.04.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   24 25 26 27 28 29 30   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın