eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Dünyanın bütün güzelliklerine güzellik katsın güzelliğin günaydın güzelim (ekleyennana   -   05.05.2014)

Hazır Mesajlar Ay çekiliyor yine, Sen ve güneş kaldı yeni bir güne, Seni uyandırmak istemezdim ama muhtacım o güzel gözüne (ekleyenGrhn   -   04.05.2014)

Hazır Mesajlar Güneş parlaklığa, okyanuslar suya, ormanlar ağaçlara, hayat nefes almaya ne kadar bağlıysa ben de Senin varlığına o kadar muhtacım hayatımın anlamı, günaydın, Seni seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.05.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün Sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar (ekleyenTUĞÇE KAT   -   03.05.2014)

Hazır Mesajlar Yeni bir gün, yeni hedefler, coşku, özveri ve şevk ile çalışmak gerek güzel bir hayat için. Dostum harika bir sabah ve başarılı bir gün diliyorum, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   02.05.2014)

Hazır Mesajlar Bu güzel sabahı ben Senden daha güzel hatırlamak istiyorum, hayatımdaki tatlı birinin görüntüsü ile güne başlamak istiyorum, Günaydın sevgilim! (ekleyentatlişko   -   02.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevdiğim.
Hiç bilmediğin bir kıyıdan, bilmediğin bir iklimden günaydın.
Yokluğunla geçen bir ömrün ardından
Yalnızca sana, bir tek sana
Güneş kadar sıcak,
sevda kadar büyük bir günaydın.
Günaydın sevdiğim,
Sana benzeyen insan suretlerinden, günaydın.
Ten kokularından, gülüşlerden, günaydın.
Yokluğunla dolu ama Seninle yoğrulmuş bir ömürden,
Yalnız sana ait olan bir kalpten kocaman bir günaydın...
Günaydın sevdiğim...
-alıntı-
(ekleyensemra   -   02.05.2014)

Hazır Mesajlar günaydın nefesim, günaydın canım nişanlım (ekleyenşaban tasdemir   -   02.05.2014)

Hazır Mesajlar Önce yollar uzanır Hakk'a yürümek için, tomurcuklar güller açar O'nu görmek için, dua eden biri var Senin için. Sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun. (ekleyensevgi   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Bir umut dünyada yaşamak bir hazinedir ezan sesi duymak, rabbim mahrum etmesin gönülden bu duyguyu amin HAYIRLI SABAHLAR OLSUN İNŞALLAH UMUTLA YAŞAYANLARA (ekleyenserap güven   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Sadece Sen yanımda olursan günüm aydın olur bitanemmm... Günaydın gönlümün paşası :)) (ekleyengula_delal68   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun, saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun, cumanız mübarek olsun, günaydın. (ekleyenmetin ege   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Kalkmaya niyeti olanlar GÜNAYDIN ! KimSenin niyeti yok mu:-) (ekleyenmuro   -   29.04.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah "günaydın aşkım" mesajı atacak bayan eleman aranıyor. asgari ücret + prim + sigorta + telefon + sms paketi. (isteyene yatacak yer)... :) (ekleyenenver demircan   -   28.04.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydınnn içimde Sen olup koparamadığım kadınımm (ekleyenbenden kadınıma   -   27.04.2014)

Hazır Mesajlar Güne Senle başlamak gelir içimden,güzel kokunu içime çekerek uyanmak gelir, Senle uyanamasamda, kalbim hep Seninle sevgilim Seninle her saniye düşündüğüm Sen! her salise düşündüğüm Sen! ey sevgilimm hadi uyan bak güneş yeniden aydınlatıyor sevgimizi her gün yaptığı gibi uyan canımın içi hadi uyan GÜNAYDIN sevGİLERİN en güzeline layık olan kişi günaydın GÜNAYDIN AŞKIMM!! <3 <3 (ekleyenmesaj perisi   -   26.04.2014)

Hazır Mesajlar DüNYaNıN EnTaTLı AşK-ı UyAn ArTıK Da GüNe (ekleyeneda kızılboqa danış   -   24.04.2014)

Hazır Mesajlar Sabah uykusu gibi sevebileceği biri lazım insana, Sen gibi, Senin gibi...aşkım Seni çok seviyorum :)) günaydınn (ekleyenBuraktan senaya   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü dugulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün Seni bekliyor. Günaydın Dostum! (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gün, geceye elveda, gündüze merhaba derken doğan güneş ışıklarının, o güzel yüzüne nasıl vurduğunu izlemek, tatlı bir buseyle uyandırmak, uyandığında elinden bir fincan kahveyi alıp, Seninle başbaşa içmek isterdim, günaydın bitanem, özlediğim, hasretim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Ben her zaman Senin kalbinde mutluluk, yüzündeki tebessüm ve dudaklarında şarkı sözü olmak isterim. Her sabah gülümseme nedenim, yüreğimi aydınlatan güneşim ol isterim. Aslında ben tek Seni isterim, şimdi sadece günaydın demek isterim :) günaydın, Seni seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

Hazır Mesajlar Gün başlıyor.... her yanda bir telaş... bir koşuşturmaca... Duran ne var ki hayatta, hareket canlılıktır zaten, haydi uyan ve canlan biraz, Seni bekliyorum, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.04.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   23 24 25 26 27 28 29   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın