Eğitim Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden Seni içerdim. Sırf Seninle bir olmak ve Seni içimde hissetmek için, günaydın bitanem (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.05.2014)

Hazır Mesajlar Hayatta üç şeyi sevdim, Seni kalbimi umut etmeyi, Seni Sen olduğun için seviyorum, kalbimi Seni sevdiği için, umut etmeyi de belki seversin diye, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.05.2014)

Hazır Mesajlar Rabbim bize Aşk'ların en güzelini yaşat ... Sen'de doğup, Sen'de batayım ... Günaydın .. Hayırlı Günler (ekleyenishak enes   -   13.05.2014)

Hazır Mesajlar sevgi Gülşeni Kuşatsın Ruhu Bedeni Bir Gül İçin Bin Dikeni sevene selam olsun, Günaydın (ekleyenAyhan Yıldırım   -   13.05.2014)

Hazır Mesajlar Bana konuşmayı, yürümeyi, sabrı kısaca hayatı öğreten biricik anneciğim, günün kutlu, gönlün hep mutlu olsun, günaydın olsun, öptüm kocaman (ekleyengünaydınmesajları.com   -   11.05.2014)

Hazır Mesajlar Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın :) (ekleyenibrduru   -   11.05.2014)

Hazır Mesajlar Duman çöktü dağlara hasret kaldım ben yâra ,yollar yare götürün duramam ben bu diyarda ,oy yanam yanam ben burda nasıl duram ,yüreğimde bir ateş yar ben Sensiz nasıl yaşayam günaydın aşkım (ekleyenenes duran   -   10.05.2014)

Hazır Mesajlar Esip esip geç ey deli rüzgar, geldiğin yerden yarim kokusu çağlar al da getir deli gönlüme, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama karada olsa :) güne güneş gibi doğan sevgili karıcığıma günaydın en güzel sabahlar en mutlu sabahlar en huzurlu sabahlar'la günaydın birtanecik sevdiğime ömrüme varlığıyla mutlu olduğum gülüşüyle huzur bulduğum dünyama en tatlı öpücüğümle günaydın birtaneme <3<3 (ekleyenŞENOL AKTAŞLI   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın kara gözlü sevdiğim Aşk bahçemin gonca gülü, bakmaya kıyamadığım, sevmeye doyamadığım biricik aşkım.Sen benim vazgeçilmezim ve hayattaki tek gerçeğimsin her sabahı Senle uyanmak umuduyla her doğan güneşe Senle merhaba deme gerçeğiyle varlığım yaşama sebebim nefesim hayata tutunma sebebim günün aydın huzurlu mutlu geçsin günaydın (DÜNYAM)(y)(y) (ekleyenŞENOL AKTAŞLI   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar günün aydın kalbin benimle olsun (ekleyenmustafa serkan ünlü   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, bakmaya kıyamadığım günaydın. (ekleyenadiloo   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenEfsane   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Ama şimdi uyuyorsundur Sen... Ne kadar uyandırmak istemesem de... Yanağına bir öpücük, benden uyan artık canım güneş bile Seni bekler... (ekleyenSeviyorum işte   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar (ekleyengünaydınmesajları.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Ben bir güneş olsaydım
yanlız Senin için doğardım
Ben bir yıldız olsaydım
yanlız Senin için parlardım
Ben bir çiçek olsaydım
yanlız Senin için açardım
Ama
Ben ne bir güneş
Ne bir yıldız
Ne bir çiçek
Yanlızca Seni Seni Seni seven biriyim
Seni çok ama çok seviyorum günaydın aşkım dünyam ömrüm herşeyim sabah güneşim günaydın BİRTANEM
(ekleyenşenol aktaşlı   -   08.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, havaya, suya, güneşe ve toprağa ne kadar ihtiyacımız varsa sevgisine, dostluğuna ve insanlığına bir o kadar ihtaiyacımız olan güzel insan sana en içten günaydın. (ekleyenercan budak   -   07.05.2014)

Hazır Mesajlar Dünyanın en tatlı meleği şimdi bu mesajı okuyor, kalbim her an onu arıyor, belki biliyor belki de bilmiyor ama bu aşık onu çok seviyor :) Günaydın nazlı çiçeğim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Anı yaşayalım, mesajlaşalım, İlk mesaj benden, sonrası Senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah :) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Geçmiş bir tarih, Gelecek bir gizem, Bugün bir hediye, Her anın kıymetini bilmeli, insana değer vermeli, Günaydın değerli dostum (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluk tebessümden daha önemlidir. Çünkü mutluluk yürekten, tebessüm dudaklardan gelir. Güzel ve mutluluklarla dolu bir sabah diliyorum, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Güzel bir sabah için 5 Adım;
- Gözlerini aç.
- Derin bir nefes al.
- Yorganı kenara at.
- Yataktan kalk.
- Ve benim mesajı oku.
Aşkım Günaydın
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Gecenin son yıldızından sabahın ilk ışıklarına merhaba dediğimiz bu güzel vakitlerde yürekten sana da merhaba ve günaydın dostum (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın ilk saatlerinde yazılan bir "Günaydın" mesajı sadece "iyi bir gün" dilemek anlamına gelmez "Günaydın" gerçek anlamda sessiz ve sevgi dolu mesajı ile gelir, "Ben kalktığımda ilk Seni düşünüyorum" (ekleyengünaydınmesajları.com   -   06.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   22 23 24 25 26 27 28   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın