eğitim sitesi
22 Ekim 2016 Cumartesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sonsuz bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta bir su damlası olmak ama en güzeli milyonlarca insan arasında Senin arkadaşın olmak. Günaydın (ekleyengözde 07   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım. (ekleyenkarizma   -   04.07.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gösteren değerli dostum. (ekleyenGünaydın   -   03.07.2014)

Hazır Mesajlar Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum. (ekleyenhuzur   -   03.07.2014)

Hazır Mesajlar Gece uyurken var olduğunu ve sabah uyandığımda benle olduğunu bilmek ne güzel... günaydın her sabahımın güneşi.. günaydın her sabaha Senle uyanmak istediğim biricik sevgilimm (ekleyenhilal   -   02.07.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin hayata yeniden MERHABA dediği gibi Sende yeni güne merhaba de. Sana olan tüm sevgimle Günaydın... (ekleyenMEHMET ŞAHİN   -   02.07.2014)

Hazır Mesajlar gunaydin arkadaslar diye her sabah msj atiyorum, bilmiyolar ki her sabah annem zorla kicima terligi vurup kaldiriyooo (ekleyenaysegull   -   30.06.2014)

Hazır Mesajlar Neydi Seni Karşıma Çıkaran; Tesadüf mü? Rastlantı mı?
Neyi BuLdum Sende ; Güzellik mi ? Hoşluk mu?
Neyin Bedelini Ödüyorum; Aşkın mı? sevginin mi?
ßunların Cevabını Veremiyorum Ama Seni Düşüncemden Atamıyorum...!
Düşüncemin en derin kuytu Tenhasında Benliğimi Sarmış Sanki Oracıkta...!
GeceLeri seviyorum Çünkü O Sesizlik Bana Seni Bağıyor Seni buLuyorum...
Ben Seni Sesizce İçimde SakLıyorum Günaydın Aşkım ...
(ekleyensevgi kuşu   -   29.06.2014)

Hazır Mesajlar Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim. (ekleyenesin   -   29.06.2014)

Hazır Mesajlar Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim. (ekleyenEsmer   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Hayat sadece para değil, hayat sevgi ve dostluk demektir...
Hayat bir zevkten oluştu diyenler zaten ölmüş demektir... DOSTLUĞUMUZ hiç bitmesin GÜNAYDINNN :) :)
(ekleyenAyşegül Kurt   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin. İnançlarınız ve yaşantınız tutarlı olsun ki yeni gününüz gerçekten aydın olsun. Günaydın Müslüman kardeşlerim. (ekleyenmahsun demir   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Her güne Senin aşkınla başlamak Senin sevginle uyanmak çook güzel Seni çooook seviyorum aşkımm <3 (ekleyenyusufcan kalan   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım. (ekleyenHasan   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı nadide çiçeğim gül yüzlüm güzel gözlüm biricik karıcııııım Seni var ya deliler gibi ölümüne her şeyden herkesten çok canımdan çok seviyorum Senle bu hayat güzel Sen varsan mutluluk var huzur var Sen benim her şeyimsin ömrümsün Sensiz asla ama asla (ekleyensaitbirsen   -   25.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, bak bi yaşıma daha girdim ve bi Sene daha yaşlandım allahima sukurler olsun ki Senle yaslanicam ve bana en büyük hediye sabah kalktigimda Senin için deliler gibi atan kalbim ve benim için de deliler gibi atan bi kalp iyiki varsın ve hep ol güzel gözlü karim Seni çok ama çok herşeyden herkezden çok seviyorum Sen benim herseyimsin bu can sana kurban olsun (ekleyensaitbirsen   -   25.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın buğulu gözlerinle dünyamı aydınlatan sevgilim hayatıma girdiğin günden beri güneş daha bir anlamlı doğuyor sanki şuan belki yanında değilim ama bir gün olacağım ve sana mesajla değil o öpmeyi çok sevdiğin dudaklarımla söyleyeceğim günaydın kocacığım diyeceğim günaydın ömrüme ömür katan sevgilim. (ekleyenaşık biri   -   24.06.2014)

Hazır Mesajlar Dün gece yine her zaman olduğu gibi rüyamda Sen vardın, sanırım ömrümce rüyalarımda hep başrol olacaksın, günaydın mühür gözlüm (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   21 22 23 24 25 26 27   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın