Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir geceyi daha bitirdim Seni düşünmekle, bir anım daha geçti Seni özlemekle, ama bir dakikam bile geçmedi Seni sevmemekle, günaydın aşkım Seni seviyorum. Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   26.05.2014)

Hazır Mesajlar Bu güzel günün sabahında, Seni mutlu edeceğini umarak bu günaydın mesajını atıyorum aşkım :) günaydın (ekleyenesin   -   26.05.2014)

Hazır Mesajlar Keşke bu güzel günde doğan güneşi el ele beraber seyrediyor olsaydık, günaydın sevgilim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   26.05.2014)

Hazır Mesajlar Dünya üç günlüktür; dün, bugün ve yarın. Dün geçti, yarın ne olur bilinmez, öyleyse bugünün kıymetini bil. Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   26.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın dostlar, ışıl ışıl bakan gözlere, gönlü güzellere, karşılıksız sevenlere, güzel olan herşeye günaydın, seviyorum sizleri... (ekleyengltn   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın ilk ışıklarıyla günün aydınlık, ruhun neşe ve mutlulukla dolsun GÜNAYDIN (ekleyenTUGBA KARAKAYA   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah pencereme gelip konan kuş Senden selam getiriyor sanki aşkım, bir gün o kuşun Seni de bana getirmesini o kadar çok isterdim ki, günaydın hasretim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Karanlıklar içinde ışıksız kalırsan eğer sevdiğim, beni düşün, o zaman ne karanlık korkutur Seni ne de soğuk üşütür, günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Her doğan gün ile içinde yeşeren umut çiçeklerin hiç solmasın, her günün birbirinden aydınlık ve güzel olsun, günaydın ruhumun ışığı... (ekleyenyeşim edalı   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoşgeldin günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar büyülü, varlığınla anlamlı bir güne daha günaydın bitanem (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın ömrümün en güzel baharı, bu sabah da Seni kalbimin en derin ve özel yerinde hissederek açtım gözlerimi... O kadar güzel uyuyordun ki dağılmış saçların ve bebeksi teninle daha bi masum ve çocuksuydun, uyandırmaya kıyamadım, daha şimdiden Seni özledim, öpüyorum, günaydın... (ekleyenseven bilir   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın! Ne kadar da yakışıyor bu söz sabahlara, hiç düşündün mü günaydın demenin anlamını, tüm içtenliğiyle süslü tazelik, kedere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, ne merhabanın soğukluğu, ne elvedanın burukluğu hiç biri kıyaslanamaz onunla, şimdi gönülden kalbe seslenen bir duyguyla GÜNAYDIN (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Gecem iyi olurdu Seninle aynı yastıkta uyusaydım, günüm aydın olurdu kollarında uyansaydım AŞKIMM ... GÜNAYDIN... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgililerin en güzeli, günümün güneşi... Günaydın kalbimi esir alan esaretine kurban olduğum sevgili... Günaydın rüyalarımın ve düşlerimin kaynağı... Günaydın sevincim ve kederim...Günaydın Bitaneciğim... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.05.2014)

Hazır Mesajlar Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm (ekleyenbülent   -   24.05.2014)

Hazır Mesajlar Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dilegiyle herkese günaydın (ekleyenismail   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Adın dilimde bir şiir, gözlerin gördüğüm en güzel şehir, aç o güzel gözlerini beni şehrimden mahrum etme günaydın can özüm. (ekleyen007   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Bugün de her zamanki gibi, su gibi, nefes gibi muhtacım sana, hayatıma renk katan, her gece sabahı sabırsızlıkla bekleten biricik aşkım günaydınnn... (ekleyenbeyza demir   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz kalmanın, Senden uzak olmanın ne kadar canımı yaktığını bilseydin, inan hiç yanımdan ayrılmazdın, ama Sen hiç Sensiz kalmadın ki :( Seni çok özlediğimi ve sevdiğimi unutma, günaydın, günün en güzelinden olsun aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar (G)üne hayırla başla
(Ü)mitsiz olma
(N)eden arama
(A)llah'ı unutma
(Y)aşamak için ye
(D)ünyaya kapılma
(I)şık saç evrene
(N)eşe dağıt çevrene

Bu güne de sağlık ve sıhhatle kavuşmamıza imkan veren Yüce Rabbimiz'e sonsuz şükürler olsun, günümüz hayırlı olsun...
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni tanıdığım ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sanki Sende toplandı bitanem, ben Seninle varım, Sensiz hep eksik bir yanım, günaydın, Seni çok seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz bitmeyen gecelerin karanlıklarına sıkıştım ceylan gözlüm, gelişinle zaman normalleşip, gün yüzüme gülecek biliyorum, günaydın aşkımm... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.05.2014)

Hazır Mesajlar En güzel sabahlar günaydınla başlar, en güzel aşklar Seni seviyorumla başlar, en güzel yarınlar Senin olduğun saniyelerle başlar canım, kömür karası gözlerin benim ışığım oldu desem güleceksin ama Senden öncesi hayat gözlerinden daha zindanmış bana Seni seviyorum (ekleyenufuk yikilmaz   -   21.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   20 21 22 23 24 25 26   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın