Yazılı Sınav Soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Her sabah gözlerimi açma nedenimsin Sen. Bundan günler sonrasını değil, haftalar sonrasını değil, aylar sonrasını değil yıllar sonrasını bile düşündürensin Sen. Gelecektede olmazsa olmaz dediğimsin Sen. İşte bu yüzden herşeyimsin Sen! UMUDUMSUN Sen.gunaydın.... (ekleyenSöz sahibi Yahya önat   -   13.06.2014)

Hazır Mesajlar Gün aydın olursa dostunu hatırla atmıştır mesajı çoktan sana.Günaydın (ekleyenKaDeR   -   12.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın mutluluğumun sebebi olan huzurum Işığım Oldun, Umudum oldun, Yüreğim oldun sevdam.! Senle Yaşarım Senle gülerim Senle ağlayıp Senle ölürüm. sevdam. Günaydın kalbimin parçası, Günaydın aşkların en güzeli. Nisacım her şeyim Seni Çok seviyorum iyi ki benimlesin iyi ki varsın çiçeğim <3 HN <3 (ekleyenHasip Kirişçi   -   12.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim. Günün aydın olsun. Seni çok seviyorum. Güne güzel , huzurlu ve Hayırlı başlayıp öyle tamamlaman dileğiyle. Hayırlı sabahlar Gönlümün efendisi. <3 (ekleyenSuheda   -   11.06.2014)

Hazır Mesajlar Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü biryerlerde Senin birtek gülüşün için yaşayan birivar uyandıysan günayyyydın tek sevdiğim Günaydın sevgilim <3 ^_^ Bir Ömür Boyu <3 SonSuza DEk <3 (ekleyenAtlas Emre Ateş   -   11.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim Senin Günün benim Kalbim Aydınlandı Günaydın Melek Yüzlüm Günaydın SoNsuza KAdar sevgilim Sonsuza Kadar Beraber Yatıp Kalkmalı Gunaydın Gül Yüzlüm Güaydın <3 Seninle Bir Yatakta girelim :D boşwerin la dA:sdA:SDa (ekleyenZe7np   -   11.06.2014)

Hazır Mesajlar gunaydin, hayatımın anlamı.
Günaydın, gönlümün sultani.
Günaydın, sevgi meleğim.
Günaydın, tek gerçeğim
(ekleyenorhan alıcı   -   11.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın Aşkların En Güzeli, sevgililerin En sevileni, Çiçeklerin En Güzeli, Günaydın Ebedi Aşkım. (ekleyenegeden   -   11.06.2014)

Hazır Mesajlar Dünya'nın en güzel hissi Senin bana sarıldığın zaman o duyduğum sıcaklık hissidir. Sen bana sarıl ve beni asla bırakma, aşkım Seni çok seviyorum. (ekleyenMTK   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar benim bir sevgilim var dünyaya bedel ya her sabah gözümü açtığımda babacığımı görüyorum onu görmekten bıkmadım ama ikinci gözümü açtığımda ise Seni yani kalbimin tek parçasını görmek istiyorum sevgimm :) <3 (ekleyenbuse balcı   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Dünya Senin için dönüyor, güneş Senin için doğuyor günaydın tek gerçeğim... (ekleyenyunusum   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın dediğimde başka birine günü aydın olmayacak belkide...
Çünkü tüm kalbimle sadece sana söylüyorum günaydını.
Dünyadaki herkes bana şu an günaydın dese de yine benimki aydın olmayacak çünkü gözlerimi Senle açmadım gün ışığım.
Her sabah dua ediyorum alarmımla değilde Senin güzel gözlerinle başlayayım günüme diye.
Belki bi gün benimde dualarım kabul olur gözlerin sonsuza kadar benim olur:D
(ekleyenAsises1   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Öpücüklerle uyandırmak isterdim Seni fakat yanımda değilsin ki, o günlerde gelecek inşallah, yanımda olacaksın ve saçlarını okşayarak uyandıracağım Seni günaydın aşkım, herşeyim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzü masmavi oldu bak, pencerenden gökyüzüne bak, gökyüzünde gördüğün o mavilik sana duygularımı anlatmaya yetmez ama çok sevdiğimi hatırlatır diye düşünüyorum, günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Bahar kokulu aşkım, dün gece sabaha kadar Seni düşündüm, bir mesaj atmak istedim fakat kıyamadım Seni uyandırmaya, şimdi uyandığını düşünerek söylüyorum, Seni çok seviyorum, günaydın bebeğim... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Kırgın mısın bana bilemiyorum, bu gece sabaha kadar uyumadım, Seni üzdüm sanırım, özür dilerim günaydın beni affeder misin bitanem??? (ekleyenkrhn dnz   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım kocaman öpüyorum o gamzeli yanaklarından, her güne Senin varlığını düşünerek başlamak çok güzel, iyi ki varsın iyi ki tanıdım Seni, günaydın biricik sevgilim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Senden uzakta, yokluğunun daha ilk sabahında erkenden kalktım, sırf sana günaydın mesajı göndermek ve Seni çok sevdiğimi söylemek için, günaydın aşkım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Bir günaydın için kaç geceyi, bir mesaj için kaç heceyi katlettim, Senin haberin var mı sevgili? (ekleyenBahar Yeli   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Bazı insanlar vardır
Nereye giderSen git,aranızdaki mesafe hiç değişmez
O mesafe;kiminde açılmaz, kiminde aşılmaz!
Sağlık ve Huzurla
GÜNAYDIN her zaman en yakınımda olan arkadaşım
(ekleyendostluk   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim, Kahvaltı hazır mı? (ekleyenharbi cocuq   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın yaz kokulu yârim sabahım akşamım güneşim ay'ım Seni milyonlarca yıldız gibi seviyorum akşam olduğunda o yıldızlara bak beni hatırla güneşim yârim. (ekleyenwestern   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, bak yine sabah oluyor o mahmur gözlerinle bak yeşil yeşil, Seni seviyorum (ekleyenkrhn dnz   -   10.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım haydi uyan artık, sesini duymak istiyorum, enerjim nerde kaldı benim, sesini duymadan okula gitmek istemiyorum, Seni seviyorum bitanem:) (ekleyenokullu   -   10.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   17 18 19 20 21 22 23   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın