eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Günaydın buğulu gözlerinle dünyamı aydınlatan sevgilim hayatıma girdiğin günden beri güneş daha bir anlamlı doğuyor sanki şuan belki yanında değilim ama bir gün olacağım ve sana mesajla değil o öpmeyi çok sevdiğin dudaklarımla söyleyeceğim günaydın kocacığım diyeceğim günaydın ömrüme ömür katan sevgilim. (ekleyenaşık biri   -   24.06.2014)

Hazır Mesajlar Dün gece yine her zaman olduğu gibi rüyamda Sen vardın, sanırım ömrümce rüyalarımda hep başrol olacaksın, günaydın mühür gözlüm (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Güneş gibi doğdun hayatıma, günaydın elma yanaklım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Keşke odamdaki şu mis kokulu çiçekler Sen olsaydın da onların yerine Seni koklasaydım, tuttuğum telefon ellerin, baktığım ekran gözlerin olsaydı da Senden ayrı olmasaydım, günaydın hayatım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Akşam uyurken ve sabah uyandığımda yanımda olmanı o kadar isterdim ki anlatamam, günaydın aşkım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Günün güzel olsun, günaydın aşkım, inan ki her günün sabahı gözlerimde, Senin güzel gözlerini görme umudu olmasaydı ben hiç uyanmaz, sonsuzluğa kadar uyumayı tercih ederdim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Gönderdiğin güzel günaydın mesajları ile güne mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın için, sevgini ve varlığını hissettirdiğin için kısaca her şey için teşekkür ederim, sana da günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Adını mutluluk koydum sevgilim, bana sonsuz mutluluk yaşattığın için teşekkürler, günaydın mutluluğum (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Yüreğimin en derinlerindeki en içten duygularla sana gür bir sesle sesleniyorum aşkım! Seni deli gibi seviyorum. Günaydın ömrümün tek sahibi. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Hayalin hep gözlerimde, ismin geçer sözlerimde, hasretin dayanılmaz olur gecelerimde, bir mesaj gönder de, güneş doğsun günlerime, günaydın aşkların en güzeli (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.06.2014)

Hazır Mesajlar Yaşadığımı hissettim Seninle, şimdi hayat bir rüya sanki, Seninle her şey güzel ve anlamlı, Seninle siyahın asaleti beyazın saflığı var, Seninle doğan güneşin ve bu günün anlamı var, günaydın her şeyim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.06.2014)

Hazır Mesajlar Her başlayan şey bir yerde biter. Gece biter gündüz başlar, gündüz biter gece başlar mesela, güzel şeyler genelde mutlu bir sonla biter, bizim de aşkımızın sonu nikah masasında bitecek inşallah aşkım, ancak şu da var Sen bende hiç bitmeyeceksin, biterSen bil ki benim de ömrüm bitmiştir, ölürsem sever miyim bilmiyorum ama bildiğim sevmeye bir hak verilirse o kişi de yine Sen olursun, Seni seviyorum bitanem, günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.06.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir. Bugün hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir gün olsun, günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.06.2014)

Hazır Mesajlar Gunaydin kapkara yalniz gecelere dogan gunesim gunaydin yasanilmaz olan dunyada yasayabilecegim tek esim
Gunaydin kirli kalplerin hukum surdugu dunyada temiz kalpli sevgilim
Gunaydin sevmelere doyamadigim
Gunaydin Omrumu feda ettigim
Gunaydin sevgimin hakedeni
Gunaydin guzeller guzeli
Gene gunes doguyor digeerleri icib gun basliyor
Ama ne fayda benim icin gun baslamiyor Sen uyanmadikca
Uyan sevgilim Uyan Bitanem Uyan Kartalicem
Uyanda sevindir Seni seveni

GUNAYDIN Muhur Gozlum <3 :*
(ekleyenKARA KARTAL RCP   -   20.06.2014)

Hazır Mesajlar Bal peteğim, reçelim, kaymağım, çikolatam günaydın. Haydi kalk artık kahvaltı yapacağım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.06.2014)

Hazır Mesajlar Sen hiç batmayan, kalbimi aydınlatan ve hayatımı anlamlı kılan güneşimsin, anladım ki yıldızlar kıskanıyor Seni, yoksa geceler bu kadar uzun gelmezdi bana, bütün kalbimle günaydın. (ekleyenbir mesaj   -   19.06.2014)

Hazır Mesajlar Sen bazen dudağımda bir tebessüm, bezen de gözlerimden akan iki damla yaşsın.
Ama Sen her zaman küçücük kalbimde kocaman bir parçasın, Günaydın, Seni seviyorum
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.06.2014)

Hazır Mesajlar Güzel bir gülüş, karanlık bir eve giren güneş ışığına benzer. / Tolstoy
Güzel gülüşlerimizin bol olduğu bir gün olsun.Günaydın
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   17.06.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en büyük cimrilik ; Allah'ın selamını almamaktır. Cümleten Selamun Aleyküm, herkese Günaydın. (ekleyenlevent   -   16.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, Seni çok seviyorum, Sen benim yaşama sevincimsin, Sen olmasan ben hiç olmamışım demektir Seni çooook seven aşkın (ekleyenhatice   -   16.06.2014)

Hazır Mesajlar Günün ilk ışıklarıyla gözlerini açınca tüm neşe mutluluk sevgi sağlık üzerine yağsın, güzel bir günaydın (ekleyenGülümse   -   15.06.2014)

Hazır Mesajlar Ne zaman hayallere dalsam Sen yine oradasın GÜNAYDIN aşkım (ekleyenbuse   -   14.06.2014)

Hazır Mesajlar Uyanınca,bak etrafına,eksik olanı gören mutsuzlardan mı, elde olanı gören mutlulardan mısın? Elde olan da bitmez,eksik olan da... Günaydın (ekleyencan   -   14.06.2014)

Hazır Mesajlar Bu şehir güzelse sebebi Sensin, ben sultansam tacım da Sensin günaydın (ekleyen27 antep   -   13.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   16 17 18 19 20 21 22   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın