Eğitim Siteleri
23 Ekim 2016 Pazar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Halbuki geceleri sabah saatlerine kadar birbirimizden ayrılamaz, dolu dolu birbirimizi yaşar iken vakit nasılda çabuk geçer anlamazdık... Şimdi ise bir iyi geceler diyemiyoruz, denilse ne fark eder ki içi boş olduktan sonra.
Şimdi bir günaydını Senden esirgeyecek değilim o güzel anıların hatırına...
Neyin bedelini ödüyorum bilemiyorum?!
Bildiğim bir şey var ki Sensiz geçen zamanı, zamandan saymıyorum. Günaydın canımı acıtan kadın...
(ekleyenKalplerin Anahtarı   -   07.09.2014)

Hazır Mesajlar Erken kalkınca uykumu alamıyorum uykumu alamayınca mutlu olamıyorum mutlu olamayınca ders dinlemiyorum Sonra neden başarısızsınız. Günaydın (ekleyenErva   -   06.09.2014)

Hazır Mesajlar Guzum sana buradan kucak dolusu sevgi gönderiyorum bunu kalbinin en nadide köşesinde sakla sakla ki çoğalsın günden güne büyüsün şimdi uzaklardayım belkide hayal edemeyeceğin kadar uzaklardayım ama olsun sana olan sevgim biraz olsun eksilmedi aksine gönül ateşim giderek alevlendi ve şimdi yatağında masum masum uyuyorsun, bugünde sana bir kucak günaydın öpücüğü gönderiyorum hadi kalk guzum günün aydın olsun... (ekleyencemil topuz   -   04.09.2014)

Hazır Mesajlar Bu sabah tutamasam da ellerini, sabahın erken saatlerinde göremesem de o güzel gözlerini, seviyorum Seni, Sensiz olmaz unutma bu Kelimelerimi, günaydın sevgilim. (ekleyenr.s.   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın Seheriyle Ezanın Sesiyle Uyandık, Bu Güne Güzel Başlamak Dileğiyle GÙNAYDIN .... FERHAT... <3 ...TİLAVER... :-) (ekleyenFerhat tilaver :-   -   02.09.2014)

Hazır Mesajlar M eleğim olarak girdin hayatıma
E llerimden tutup bağladın hayata
R renk verdin bu renksiz yaşantıma
V ere bilseydim ömrümü yoluna
E emsalin yok emin ol bu hayatta
(ekleyenUMUT MERVE   -   30.08.2014)

Hazır Mesajlar Bebeğim her günün sabahına benimle uyanmanı istiyorum günaydın aşkım (ekleyenrobert patz   -   30.08.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim ilk görüşte aşık olduğum ,
Sen ağzından çıkan ilk kelimeye tutulduğum,
Sen gülüşüne bağlandığım ,
Sen hayatım ,
Sen mutluluğum ,
Sen bu dünyadaki en değerli varlığım,
ben Senin aşkınla gözlerini açan ,
ben Seninle ilk nefesini alan,
ben Seninle hayatın güzelliklerini gören
Ben ömür boyu o kalpte yaşamak isteyen
MELEĞİNİM
TÜM dünyadaki en değerli, en yakışıklı, en güzel gözlü, kalbime hitap eden tek erkek günaydın :-*
(ekleyenmelek ıbrahim   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Baktınız hayat size gülmüyor, siz hayata gülün gıcıklık olsun ;-) :-D Günaydın ;-) (ekleyenEsra nur   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenReymeysa   -   28.08.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın Hasretim Günaydın Özlemim Günaydın Herşeyim Günaydın Değerlim Uzatmayalım Kısaca Günaydın Ömrüm, Günün aydın olsun TUNAHAN'ım... (ekleyenİLKNUR...   -   27.08.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkımmm Herşeyimmm Mustafa'mm Seni Herşeyden çok seviyorum iyi ki benimsin iyi ki benimlesin Sen hayatıma girdiğinden beri Senden başkasını görmüyor gözüm önce Allah sonra Sensin Seni bu dünyadaki herkesden çok seviyorum <3 (ekleyenHatice Mustafa Salmaz <3   -   27.08.2014)

Hazır Mesajlar Bu günü de Seninle geçirecek olmanın mutluluğuyla uyandım sevgilim, gözlerim gözlerine armağan olsun Seni çok seviyorum <3 (ekleyenHatice <3 Mustafa   -   27.08.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamak istiyorum Senle her sabah aynı yatakta uyumak ve uyanmak yaşamak istiyorum uyandığında o uykulu gözlerinle gözlerime bakıp günaydın aşkım demeni yaşamak istiyorum. Günaydın herşeyim ömrüm. (ekleyenaygün   -   26.08.2014)

Hazır Mesajlar Ben Senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, Sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, Seni seviyorum (ekleyentatlı bela   -   24.08.2014)

Hazır Mesajlar bana mutluluk nedir diye sorsalar alarmı kurmadan uyumak derim herkeze günaydın (ekleyenfatmanur   -   23.08.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluğu verseler kalbini isterim Yildizlari verseler gözlerini isterim Dünyayi verseler ben Seni isterim Bir ömür vaadetseler Seninle birgün bile olsa yaşamayı isterim günaydın hayatımın anlamına:-) (ekleyenDilan   -   22.08.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın benim biricik dostummm askimmm bitanemmm ben cokk sansliyim bi güne daha Seninle uyandimmm PINARIMMM <3<3<3 (ekleyenilknurrr   -   22.08.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   16 17 18 19 20 21 22   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın