Yazılı Sınav Soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Saat sabahın dokuzu olmuş ve hala aklımdasın, Sensiz gece geçmek, gün doğmak bilmiyor, böyle Sensiz ne zaman geçer ne de bir ömür geçer :( hep yanımda, yanıbaşımda ol aşkım, Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Anladım ki doğan güneş bile Seni kıskanıyor aşkım. Gün, hiç Senin kadar aydın olamıyor. Benim en güzel günümde Sensin, aydınlığımda günaydın bitanem. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Yaşamak sevmekse ve gün güneş doğunca başlıyorsa, benim hayatım da Sen doğduğunda başladı. Günaydın dünyalar tatlısı aşkım, güzel gözlü meleğim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Günler Seninle güzel, Sen yanımda olmadıktan sonra doğan güneşin, yeni günün ne anlamı var. Günaydın sevgilim, iyi ki hep yanımdasın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Geceler Seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, güneş doğmaz, gündüz yaşanmazdı. Günaydın hayatımın tek gerçeği... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Gecenin kör karanlığında yolumu aydınlatan biricik aşkım, günaydın olsun sana. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Bolluk ve bereketin daim olduğu, insanların neşe içerisinde yaşadığı, mutluluğun hanenizden eksilmediği güzel bir gün geçirmenizi dilerim, hayırlı sabahlar... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Kalbindeki huzur gün boyunca bu günün aydınlığı gibi olsun. Günaydın dostum iyi ki varsın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Sonsuz bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta bir su damlası olmak ama en güzeli milyonlarca insan arasında Senin arkadaşın olmak. Günaydın (ekleyengözde 07   -   05.07.2014)

Hazır Mesajlar Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım. (ekleyenkarizma   -   04.07.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gösteren değerli dostum. (ekleyenGünaydın   -   03.07.2014)

Hazır Mesajlar Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum. (ekleyenhuzur   -   03.07.2014)

Hazır Mesajlar Gece uyurken var olduğunu ve sabah uyandığımda benle olduğunu bilmek ne güzel... günaydın her sabahımın güneşi.. günaydın her sabaha Senle uyanmak istediğim biricik sevgilimm (ekleyenhilal   -   02.07.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin hayata yeniden MERHABA dediği gibi Sende yeni güne merhaba de. Sana olan tüm sevgimle Günaydın... (ekleyenMEHMET ŞAHİN   -   02.07.2014)

Hazır Mesajlar gunaydin arkadaslar diye her sabah msj atiyorum, bilmiyolar ki her sabah annem zorla kicima terligi vurup kaldiriyooo (ekleyenaysegull   -   30.06.2014)

Hazır Mesajlar Neydi Seni Karşıma Çıkaran; Tesadüf mü? Rastlantı mı?
Neyi BuLdum Sende ; Güzellik mi ? Hoşluk mu?
Neyin Bedelini Ödüyorum; Aşkın mı? sevginin mi?
ßunların Cevabını Veremiyorum Ama Seni Düşüncemden Atamıyorum...!
Düşüncemin en derin kuytu Tenhasında Benliğimi Sarmış Sanki Oracıkta...!
GeceLeri seviyorum Çünkü O Sesizlik Bana Seni Bağıyor Seni buLuyorum...
Ben Seni Sesizce İçimde SakLıyorum Günaydın Aşkım ...
(ekleyensevgi kuşu   -   29.06.2014)

Hazır Mesajlar Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim. (ekleyenesin   -   29.06.2014)

Hazır Mesajlar Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim. (ekleyenEsmer   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Hayat sadece para değil, hayat sevgi ve dostluk demektir...
Hayat bir zevkten oluştu diyenler zaten ölmüş demektir... DOSTLUĞUMUZ hiç bitmesin GÜNAYDINNN :) :)
(ekleyenAyşegül Kurt   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin. İnançlarınız ve yaşantınız tutarlı olsun ki yeni gününüz gerçekten aydın olsun. Günaydın Müslüman kardeşlerim. (ekleyenmahsun demir   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Her güne Senin aşkınla başlamak Senin sevginle uyanmak çook güzel Seni çooook seviyorum aşkımm <3 (ekleyenyusufcan kalan   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım. (ekleyenHasan   -   26.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın anlamı nadide çiçeğim gül yüzlüm güzel gözlüm biricik karıcııııım Seni var ya deliler gibi ölümüne her şeyden herkesten çok canımdan çok seviyorum Senle bu hayat güzel Sen varsan mutluluk var huzur var Sen benim her şeyimsin ömrümsün Sensiz asla ama asla (ekleyensaitbirsen   -   25.06.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, bak bi yaşıma daha girdim ve bi Sene daha yaşlandım allahima sukurler olsun ki Senle yaslanicam ve bana en büyük hediye sabah kalktigimda Senin için deliler gibi atan kalbim ve benim için de deliler gibi atan bi kalp iyiki varsın ve hep ol güzel gözlü karim Seni çok ama çok herşeyden herkezden çok seviyorum Sen benim herseyimsin bu can sana kurban olsun (ekleyensaitbirsen   -   25.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   15 16 17 18 19 20 21   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın