Yazılı Sınav Soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar "Günaydın;Günümü aydınlatan güneşimmm, hayatımmm, bitanemm, ÖmRümm, yarimm, herşeyimm Seni Allah'ın nimeti kadarr seviyorumm... İyi ki varsın... İyi ki BENİM'SİİNN..." ~Sena=muhammet~ (ekleyensenanur   -   21.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşk mutluluk huzur. Günaydın gamzesine bittiğim :) :* (ekleyenTubaBurak   -   21.09.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımın anlamı , gelecegimmm Günaydın
Sen uyandığında yüzünü yıkarken değen su damlacıklarının her biri öpücük olup konsun yanağına . Seni çok seviyorum ÇAĞRIMM <3
(ekleyenEsra <3 Çagrı   -   21.09.2014)

Hazır Mesajlar Lanet olsun böyle hayata güneş renksiz sokak boşş aaa Sende mi vardın günaydın bitanem bi tek Sen beni aydınlatıyon hee (ekleyenumutsuz vakaa   -   18.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim Gün Seninle Aydınlık, Günler Seninle Parlak, Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel sevgilim Günaydın... (ekleyenMahsun   -   18.09.2014)

Hazır Mesajlar GÜNAYDIN gelecekti doğacak çocuğumun babası kocam herşeyim Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin Seninleyken adeta cennetteymişim gibi hissediyorum kendimi Seninle iyi günlerimizde geçti kötü günlerimizde geçti mutluluk göz yaşlarımı Senin omuzunda döktüm ben Senle hep hayal kurduk iyide olsa kötüde olsa neyse çok uzatmıcam Seni o kadar çook seviyorum ki fatihim sol tarafımdaki kocaman dünyam herbişeyim , aşk parçam , vazgeçilmezim <3 GÜNAYDIN <3 <3 (ekleyenburcu çetin   -   18.09.2014)

Hazır Mesajlar Sen olmadan güneş bi anlamsız doğuyordu benim için ama artık öyle değil hayatıma girdiğin için teşekkür ederim bitanem (ekleyenESRA   -   17.09.2014)

Hazır Mesajlar Yürekler bir olsun yeter. Sen yanımda olmasan da kokunu rüzgarla yolla Sen gelmeSen de bu sabah yine Seni aradı gözler yine kokunu çekmek istedi içime ama her şey hayaldi, o hayal bile yeter guzum Sen varsın ya yeter herşeyim buradan günaydın öpücüğü gönderiyorum iyi ki varsın kuzum... (ekleyencemilden birtanesine   -   17.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın ilk görüşte aşık olduğum, gözümden sakındığım, kurban olduğum. Allah Seni bana yazsın tek hayalim bu Seninle uyuyup sana uyanmak istiyorum Seni cok seviyorum
ESRA-NİYAZİ <3
(ekleyenESRA   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar Yanımda olmadığını düşünme sevdiğim, gündüz hayalimdesin gece düşümde. Bu sabahın seherinde bir gün doğan güneşi beraber karşılamak ümidi ile GÜNAYDIN BİTANEM (ekleyensevil y   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar Her sabahımı Seninle her gecemi Seninle kısacası ömrümün geri kalanı ile sana tekrardan günaydın (ekleyendicle   -   13.09.2014)

Hazır Mesajlar En güzel günlerin en mutlu sabahların bizim olması için Allah'ıma dua ediyorum Seninle kapatacağım bu gözleri Seninle açmak istiyorum hayatımın anlamı Seni seviyorum... (ekleyenSELVAAHMET   -   13.09.2014)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum aşkım ömrüm nefesim herşeyim iyi ki varsın en güzel Seninle olsun günaydın aşkım (ekleyenmedınee   -   12.09.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluğum ve huzurum en değerli varlığım iyi ki varsın
GÜNAYDIN TEK GERCEĞİM
(ekleyenBaysal   -   08.09.2014)

Hazır Mesajlar Halbuki geceleri sabah saatlerine kadar birbirimizden ayrılamaz, dolu dolu birbirimizi yaşar iken vakit nasılda çabuk geçer anlamazdık... Şimdi ise bir iyi geceler diyemiyoruz, denilse ne fark eder ki içi boş olduktan sonra.
Şimdi bir günaydını Senden esirgeyecek değilim o güzel anıların hatırına...
Neyin bedelini ödüyorum bilemiyorum?!
Bildiğim bir şey var ki Sensiz geçen zamanı, zamandan saymıyorum. Günaydın canımı acıtan kadın...
(ekleyenKalplerin Anahtarı   -   07.09.2014)

Hazır Mesajlar Erken kalkınca uykumu alamıyorum uykumu alamayınca mutlu olamıyorum mutlu olamayınca ders dinlemiyorum Sonra neden başarısızsınız. Günaydın (ekleyenErva   -   06.09.2014)

Hazır Mesajlar Guzum sana buradan kucak dolusu sevgi gönderiyorum bunu kalbinin en nadide köşesinde sakla sakla ki çoğalsın günden güne büyüsün şimdi uzaklardayım belkide hayal edemeyeceğin kadar uzaklardayım ama olsun sana olan sevgim biraz olsun eksilmedi aksine gönül ateşim giderek alevlendi ve şimdi yatağında masum masum uyuyorsun, bugünde sana bir kucak günaydın öpücüğü gönderiyorum hadi kalk guzum günün aydın olsun... (ekleyencemil topuz   -   04.09.2014)

Hazır Mesajlar Bu sabah tutamasam da ellerini, sabahın erken saatlerinde göremesem de o güzel gözlerini, seviyorum Seni, Sensiz olmaz unutma bu Kelimelerimi, günaydın sevgilim. (ekleyenr.s.   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın Seheriyle Ezanın Sesiyle Uyandık, Bu Güne Güzel Başlamak Dileğiyle GÙNAYDIN .... FERHAT... <3 ...TİLAVER... :-) (ekleyenFerhat tilaver :-   -   02.09.2014)

Hazır Mesajlar M eleğim olarak girdin hayatıma
E llerimden tutup bağladın hayata
R renk verdin bu renksiz yaşantıma
V ere bilseydim ömrümü yoluna
E emsalin yok emin ol bu hayatta
(ekleyenUMUT MERVE   -   30.08.2014)

Hazır Mesajlar Bebeğim her günün sabahına benimle uyanmanı istiyorum günaydın aşkım (ekleyenrobert patz   -   30.08.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim ilk görüşte aşık olduğum ,
Sen ağzından çıkan ilk kelimeye tutulduğum,
Sen gülüşüne bağlandığım ,
Sen hayatım ,
Sen mutluluğum ,
Sen bu dünyadaki en değerli varlığım,
ben Senin aşkınla gözlerini açan ,
ben Seninle ilk nefesini alan,
ben Seninle hayatın güzelliklerini gören
Ben ömür boyu o kalpte yaşamak isteyen
MELEĞİNİM
TÜM dünyadaki en değerli, en yakışıklı, en güzel gözlü, kalbime hitap eden tek erkek günaydın :-*
(ekleyenmelek ıbrahim   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Baktınız hayat size gülmüyor, siz hayata gülün gıcıklık olsun ;-) :-D Günaydın ;-) (ekleyenEsra nur   -   29.08.2014)

Hazır Mesajlar Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı cumalar dilerim. (ekleyenReymeysa   -   28.08.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   11 12 13 14 15 16 17   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın