eğitim sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir geceydi her yeri karanlık yapan. Seni düşünüyordum, bir güneş gibi aydınlattın beni, Seni çok seviyorum, bunu bilmeni istiyorum. Günaydın. (ekleyenBYJ FURKAN   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Günler Seninle başlar ve Seninle biter, gözlerimi her açtığımda yeni bir güne Seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim, günaydın. (ekleyenMert   -   13.10.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim, bir gün bu şehirde sessizce kefenimle ebedi bir hayata göçerken Senin için kar kış fırtına demeden beklediğim o sokaklarda, Senin için ağladığım o bakkal köşesini hiç unutma, ben hep orada, Seni beklediğim yerde olacağım, cennetim... (ekleyensezgin   -   13.10.2014)

Hazır Mesajlar Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin sevgilim Günaydınlar. (ekleyenHümeyra   -   10.10.2014)

Hazır Mesajlar Gün gün olduğu kadar aydınlık olsa da Senin kadar aydınlatamaz beni aşkım <3:-) (ekleyensercan antep:-   -   09.10.2014)

Hazır Mesajlar Beni yaşatan umut, umutlarımdaki yıkılmayan ağaçsın benim için, rüyalarımda bulduğum, elini sımsıkı tuttuğum sevgilim, günaydın... (ekleyencengo 2014   -   07.10.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz geçen günlerin hiç bir anlamı yok sevdiğim. İnşallah yeni doğan sabahlara hep Seninle uyanırım, Günaydın sevgilim... (ekleyenaşık   -   07.10.2014)

Hazır Mesajlar Seni her gördüğümde gözlerim parıldar...
Elini her tuttuğumda kalbim hızla atmaya başlar...
Her kokladığımda akciğerlerim isyan eder...
Her Seni anlattığımda ise SANA BİR DAHA AŞIK OLUYORUM ÖMRÜM, PAŞAM BENİM...
GÜNAYDIN...
(ekleyenzeliş/serhat   -   07.10.2014)

Hazır Mesajlar Bir umutlu başlar her yeni gün. Gün güzel olunca sevgi de özel olur. Her yeni gün sana. Umut umudun sevgi sevgin sonsuz, günün aydın olsun .. FECRAM (ekleyenBaran Fecra   -   05.10.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın kömür gözlüm, Sen olmasan ne günüm belli ne de gecem. Seni çok seviyorum (ekleyenbarış   -   02.10.2014)

Hazır Mesajlar Gunaydın doğan güneşim huzurum Senle hergün bana mutluluk huzur veriyo mertcoom günaydın erkeğim <3
Betül & Mertcan
14.06.2013 <3
(ekleyenBetül   -   01.10.2014)

Hazır Mesajlar SABAHKİ İLAN : "günaydııınnn" mesajı atacak eleman aranıyor. Asgari ücret (ekleyenHülya   -   30.09.2014)

Hazır Mesajlar Uyan sevgilim, aç gözlerini, güne ilk beni görerek başlamanı istiyorum ama sadace bugüne değil her gün her sabah beni görerek, bir ömür geçirmek istiyorum Seninle, Günaydın herseyimm... (ekleyenzeki   -   29.09.2014)

Hazır Mesajlar sevdiği halde inadına ısrar edenlere günaydın
sevdiğini bile bile naza çekenlere günaydın
Umudu kırık bekleyen ve sevgi sözcüğü arayanlara günaydın
seviyorum, seviliyorum diyenlere günaydın...
seviyorum , demeyi alışkanlık yapar sürekli kullanmayalım diyenlere de günaydın
seviyorum, sevgiyi verenin sevgisinden sevgilerimle günaydın
Günaydın yeniden doğan güne, sevgiyle açan güle günaydın
Ve günaydın umudu ve hasreti içinde barındıran her bir yüreğe günaydın...
(ekleyenasım   -   28.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın gözün aydın olsun uyanabildiniz sonunda ya da hiç uyanmasaydında olurdu şurada kaç saat kaldı ki akşama ;) (ekleyenZaferCan   -   27.09.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün doğar Senden uzakta anlamsız. Bir gün doğar ya Seninle beraber el ele göz göze. İşte o bir gün var ya bin günü unutturur bana varlığını özledim hem de çok Günaydın bitanem, aşkım, meleğim, kelebeğim ALEYNA<3AKİF (ekleyenAKİF   -   27.09.2014)

Hazır Mesajlar Hadi akşam yıldızlar gözlerinin parlaklığıyla sönük kaldı, sabah güneşe ne yaptın çekingen doğmuş :D (ekleyenMecal Can   -   26.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın güneşim, ay'ım, herşeyim, birtanem, Seni sonsuza dek seviyorum...hayatımın anlamı (ekleyenmerve   -   25.09.2014)

Hazır Mesajlar Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız hazırlığınızı ona göre yapınız. (Ömer bin Abdülaziz)
SELAMÜN ALEYKÜM, HAYIRLI SABAHLAR, HAYIRLI CUMALAR
(ekleyenmuhammed   -   23.09.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımın en güzeli, en değerlisi, her şeyim, prensesim ve vazgeçilmezim benim bitanemsin her anımı Senle yaşamak Senin gözlerine bakmak yanında olmak ve Senle bir ömür geçirmek ve Senle yaşlanmak istiyorum ne sana olan aşkımı ifade edecek bir kelime var bu dünyada ne de duygularımı açıklayacak bir dil her uyuduğumda rüyamda, uyandığımda aklımda hayalin karşımda ama her zaman Sen varsın hem kalbimde hem hafızamda o güzel yüzün ve gözlerin çıkmıyor hiç bir an aklımdan usanmadan, sıkılmadan, bıkmadan bakarım ben o gözlere sonsuza kadar buna inan Sen benim bir parçamsın artık, içimdesin ve kalbimin en güzel yerine yerleşmişsin ne unutulur ne de silinirsin. Sen ebediyen benimsin kaderimsin meleğimsin her an Seni düşünüyor özlüyor ve merak ediyorum ve Seni çok seviyorum ileriye dönük bir çok hayallerim var Senle ilgili ve hepsi gerçekleşecek hepsi yaşanacak beraber yaşayacağız buna inanıyorum Sende buna inan bana güven çünkü sana olan aşkımda gerçek sana olan güvenimde gerçek ve Sen benim en büyük gerçeğimsin. Günaydın bitanem:-) (ekleyenozgur   -   23.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın güzel insan, bazen hayat yorucu olur sana merhaba diyemem, telefon edemem, mesaj gönderemem ama bu Seni unuttuğum anlamına gelmez...
Unutma Sen sadece hattıma değil hayatıma kayıtlısın... Günaydın
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   23.09.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerim Gözlerinin Esiri, Gözlerim ise Yollarda. Ne Olursun Çabuk Gel Ben Hasretinden Sensizlikten Öldüm Buralarda GÜNAYDIN UZAKTA OLUPTA KALBIMDE KAZIDIĞIM sevGİLİM GUNAYDIN (ekleyenÜMİT INEE   -   22.09.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkımmm Herşeyimmm Mustafa'mm Seni Herşeyden çok seviyorum iyi ki benimsin iyi ki benimlesin Sen hayatıma girdiğinden beri Senden başkasını görmüyor gözüm önce Allah sonra Sensin Seni bu dünyadaki herkesden çok seviyorum kalbimin tek sahibi (ekleyenfiliz   -   22.09.2014)

Hazır Mesajlar Sewmek mi daha zor? unutmak mı? deseler. Sabah erken uyanmak derim tüm uyku sewerlere günaydın (ekleyensonay   -   21.09.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   10 11 12 13 14 15 16   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın