Eğitim Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Her gün varlığına şükür ettiğim erkeğim uyan, aç o yeşil gözlerini <3 Bu sabah yine birlikte uyandığımız günü hayal ederek, Senin uyanmayıp gıdıklayıp öpüp kaldırdığım günün hayalini kurarak uyandım bitanem <3 Seni Sonsuz seviyorum sevda Böcügüm Yasinimm Mutluluk Kaynagım :* <3 (ekleyenzeliş sare- yasin   -   17.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydınn aşk günaydın şuan yanında olup saçlarını okşayıp uyandırmak isteğim aşk kalk sabah oldu o güzel gözlerini aç şu güzel bulutlara selam ver,,He bu arada benide unutma GÜNAYDIN HAYATIMIN ANLAMI GÜNAYDIN GÜLÜMM <3<3 :* (ekleyensevdiğime yazamadım :   -   16.11.2014)

Hazır Mesajlar Yüzümü güldüren adam yine Seninle güzel bir sabaha açtım gözlermi günaydın (ekleyencansu   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinin içine bakarak Günaydın demek isterdim aşkım ama aramızdaki mesafeler izin vermiyo ama bilki fotoğrafına bakmakla yetiniyorum canısı GÜNAYDIN (ekleyenhilal   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerimi bugün de Senin için açtım hayata, yarın da Senin için açılacak bunu sakın unutma! Günaydın meleğim... (ekleyenI love you   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sevdiceğim, gün Seninle aydınlık, günler Seninle parlak, bugün ki gibi, her an ve her yer varlığınla güzel sevgilim, günaydın, Seni çok seviyorum... (ekleyenesra   -   15.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın nasılsın canımıniçi. Rüyamda gördüm Seni ve farkına vardım Seni bütün benliğinle. seviyormuşum dercesine ve şuan sana yazmamaın sebebebi belki de Sensiz günümün aydınlanmamasıydı. Günümüz aydın, günaydın olsun kalbim Seninle, bugün pozitif ol essek sıpası iyi ki varsın, öptüm çaving :)))) (ekleyenGizeminiz Akbaşınız   -   11.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın herbişeyim, Günaydın meleğim, Seni çok seviyorum :)) (ekleyenhakan durmuş   -   11.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın özlenmesi en güzel olan insan, sana ve kalbine günaydın... (ekleyenmustafa   -   09.11.2014)

Hazır Mesajlar Bu sabah da Seninle açtım gözlerimi, iyi ki varsın, varlığınla açtım gözümü, Seni çok seviyorum kadınım günaydın (ekleyensüleyman sarı   -   08.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın çikolatalı pasta kadar tatlı, konuştukca etrafına jelibon saçan sevgilim, günaydın hayatımın anlamı, pırıltım, rotam, huzurum, gülme sebebim, Seni çok seviyorum GÜNAYDIN <3 <3 <3 (ekleyenemre-fulya   -   08.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın viran olmuş gönlümün gonca gülü, harap yüreğimin dermanı, hayatımın anlamı, biricik aşkım, Seni çok seviyorum, günaydın... (ekleyensüleyman   -   07.11.2014)

Hazır Mesajlar Hayat kısa ve dardır, Her şeyde hayır vardır, Hayrı yapan yaptırana, Müjdeli haber vardır... Günaydın (ekleyendişçi musti   -   05.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim, güne musmutlu uyaan ve asla suratındaki gülümsemenin kaybolmasına izin verme. Günüme güneş gibi doğ (ekleyenUmut Koç   -   05.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, bugün işleriniz bereketli ve yüzünüzden tebessüm eksik olmasın... (ekleyenhasan kivanc   -   04.11.2014)

Hazır Mesajlar Ben hiç dilek tutmadım Senin için, ben Seni sevmeye besmele cektim... bismillahirrahmanirrahim sevdam günaydın. Allah'ın bana verdiği lütuf, günün hep aydın olsun ve Allah'a şükürler olsun bugün de gözümü Senin aşkınla açtığı için sevdiğim, Seni ömrümce seviyorum 15.nisan.2011 (ekleyenceylanramazan   -   04.11.2014)

Hazır Mesajlar Eger Sen çölde bir çicek olsaydın, kurumaman için Seni göz yaşlarımla beslerdim sewdiğim.Günaydın (ekleyenabdullah arslan...   -   03.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın, şimdi siz fakirler bilmezsiniz kahvaltımın hizmetçi tarafından yatağıma getirildiğini? bende bilmiyorum rüyamda gördüm zaten... (ekleyenneco   -   02.11.2014)

Hazır Mesajlar Sen bu mesajın daha ilk kelimelerini okurken, ben Senin adına şiirler yazmış olacağım birtanem, Öpücüklerle uyandırmak isterdim Seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, Sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, Sen şu an kendin kadar tatlı rüyalar görürken, ben bugüne Seninle yaşanacak olan güzel saatleri hayal ederek güneşe Seni anlatıyorum sevgilim, Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi bir şey seviyorum Seni Seninle geçen günleri, seviyorum Seni sana günaydın demeyi seviyorum . Günaydın Benim Küçük Dünyam . Büşra (ekleyenSerhat Keskin   -   02.11.2014)

Hazır Mesajlar Sabah uyandığımda, gözlerimi açtığımda, Seni yanımda görmek istiyorum, bir ömür boyu Seninle uyanıp Seninle uyumayı istiyorum, günaydın yalan hayatımın tek gerçeği, Seni çok seviyorum
harun & ayşe
(ekleyenAyşe   -   02.11.2014)

Hazır Mesajlar Her gün uyandığımda yine ölmemişim diyodum Sen hayatımda yokken, birden bire girdin yaşama sebebim oldun şimdi ise yeni bi güne bugün de çok şükür yaşıyorum diyorum, naptın bana şerefsizin biri beni darmadağın etmişti, Sen büsbütün ettin yaşattın günaydın var olma sebebim, var ol ki ben de var olayım (ekleyenhanımosman   -   01.11.2014)

Hazır Mesajlar Bu gün de Senin var olduğunu bilmek, Seninle uyanabilmek istiyorum. Sen benim hayatımsın mutluyum Senin var olduğunu bilerek, günaydın hayatımın anlamı... (ekleyenmünevver sami can   -   01.11.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim yeni doğan güneşimsin yeni başlayan bir ilişkinin mutluluk kaynağımsın sana ne kadar değer verdiğimi Seni nasıl seevdiğimi çok iyi biliyorsun GÜNAYDIN BEBEĞİM GÜNAYDINNN :) :D : (ekleyenbilinmeyen ekleyen   -   31.10.2014)

Hazır Mesajlar Rüyamda tatlı sesinle, günaydın aşkım sesinle uyandım, Rüyası bile çok güzeldi, günaydın sevgilim. (ekleyenveysel   -   31.10.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   8 9 10 11 12 13 14   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın