Oyun Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar @iremimm her şeyim güneş gibi parlayan yüzün yıldızlar gibi parlayan gözlerine kurban olurumm ... <3 Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin birtanem herseyim bnm sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı gecsin :) :) (ekleyenceren   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Sabah uyanır uyanmaz, güne merhaba derken ilk Sen gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen duvardaki fotoğrafına, benim için en güzel ve en özel gün, Seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz doğsa da güneş penceremden, biliyorum kalplerimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülümsüyorum usulca, seviyorum Seni, yürekten ve en derinden, günaydın sevgilim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Gece başımı yastığa koyduğumda, tek dileğim Seni görmektir rüyamda ve bu gecenin sabahında da, Seni gördüm rüyamda, günün aydın, günaydın olsun sana bitanem. (ekleyenezgim   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Her günüme, her nefesime adını yazdım, zindan gecelerde ışıl ışıl parlayan yıldızım, sabah pırıl pırıl doğan güneşim Sensin sevgilim, öyle mutluyum ki, varlığınla her şeyimsin, günaydınlar. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Seni sevmek güneşe yaklaşmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz taneleri, her günüm Seninle başlar ve Seninle biter, her şey bir yana Sen bir yana, unutma sadece Seninle yaşanır bu hayat, mutluluk, huzur ve sevgiyle, günaydın aşkım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   08.12.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerimi sevinçle açtım, açtım ki Seni buldum, Sen benim 9 ayda bütün dünyam her şeyim oldun, Seni seviyorum bebeğim günaydın <3 <3 fatmamın çetiniyim <3 (ekleyencetinimin fatmasiyim   -   04.12.2014)

Hazır Mesajlar Gözümün nuru, başımın tacı, hiç solmayan gülüm sabahın güzel sesi günümün neşesi günaydın (ekleyenHazal özcan   -   02.12.2014)

Hazır Mesajlar Kalbimin tek sahibi Sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, hayalin canlanır duvarlarda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatmın tek gerçeği. <3 Gökhan (ekleyeneda   -   02.12.2014)

Hazır Mesajlar Sıradaki günaydın, günaydın mesajı alamayanlara;
Günaydın. Ne o köskös mesaj bekliyosun. Gelmeyecek o mesaj kalk hadi kalk :)
(ekleyenzeynep   -   01.12.2014)

Hazır Mesajlar Bak Yine Karanlık Bi Gecenin Ardından Dogdu Güneş. Ve Ben Yine Bir Günüme Daha Seninle Başlıyorum <3 <3 .Güneş Tıpkı Senin Gibi Güzelliğiyle Gözleri Kamaştırıyor. Gözlerimiz Yavaş Yavaş Açılıyor.Günün İlk Saatleri...Gecenin Soğuğu Kendini Tatlı Bir Rüzgara Bıraktı Ve Eğer Bu Rüzgar Yüzüne Yüzüne Eserse Hayatım,Sakın Yüzünü Çevirme Çünkü Ben Günaydın Busemi Rüzgara Emanet Ettim <3 <3 ...
Neyse Canım Dün Gece İnşaAllah Üstünü Sıkı Örtmüşsündür.Bedenim Yanında Olmasa Da Ruhum Hep Yanındaydı,Yastığında...Hatta Şu An Bir Yastığı İkimiz Paylaşıyoruz.İşte Bu Yüzden Olsa Gerek En Çokta Yastığını Kıskanıyorum.Bugün Günümüze Öyle Bir Başlayalım Ki Birbirimizin Aklından Hiç Çıkmayalım.Daima Birbirimizi Düşünelim.
Herşeye Rağmen Birbirimizi Mutlu Edelim.Bugün Senin İçin Öyle Bir Gün Olsun Ki Hayatım;Bütün Güzellikler, İyilikler Daima Seninle Olsun.Yüzünde En Ufak Bi Tebessum Eksik Olmasın <3 :-* *GüNaYdIn GöZlErİmİn NuR'u**
<3 <3<3
(ekleyenİ.E.Ş.18   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Takvimin en güzel yaprağı Sendin.
Haziranın en güzel gecesi.
Nisan ayında ki gökkuşağı.
Eylülün hafif çiseleyen yağmuru.
Sabahın ilk ışığı.
Gecenin en güzel hilali
Gökyüzünün en güzel şekli Sendin.
Sen güzeldin sevgilim.
Güzel olan herşey de Senn.
GÜNAYDIN sevGİLİM İYİ Kİ VARSIN...
(ekleyenEslina   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Seninle hayat sanki bir rüya gibi, Seninle her şey güzel, Seninle siyahın anlamı, beyazın saflığı var. Seninle Bugünün Güneşi Var Günaydın her şeyim... (ekleyenumutlu   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin gözlerimi sözlerin sözlerimi dudakların dudaklarımı anlatıyor birtanem...GÜNAYDIN (ekleyenSevgi Akar   -   28.11.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım canım dediğim,
Daha gideli 1 gün bile olmadı,
Senin yokluğun beni deli divane etti,
Yerin öyle bir açık ki,
Keşke yanımda olsan da tekrar sana,
Can yüreğimle aşkıma Günaydın deseydim
Seni çok seviyorum güzel meleğim adı bende saklı
(ekleyenIlknur   -   26.11.2014)

Hazır Mesajlar sevgilim hayatımın tek gerçeği uyan uyan ki ben sana bir kez daha Seni seviyorum diyebileyim. Uzağımdasın lakin şunu unutma benim ruhum hep Senin yanında, Sen çimen gözlerini açtığında sana günaydın deyip öpücüklerini tombik yanaklarına konduruyor bugün olduğu gibi...Günaydın çimen gözlüm Seni çok ama çok seviyorum. . Zekiye (ekleyenZekiye   -   25.11.2014)

Hazır Mesajlar bazen mallık konusunda bir dünya markası olduğumu çok ciddi kanıtlarla ispatlıyorum. günaydın. (ekleyeneray   -   23.11.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı neden seviyorum biliyor musun? çünkü sabah uyandığımda gördüğüm ilk gözler Senin, yatağımın sıcaklığı Senin, hayatımın anlamı, tek sebebim, günaydın, Senİ ÇOK sevİYORUM (ekleyenhilal ve sedat   -   23.11.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, her gün sabah, Senin var olduğunu bilerek uyanmak çok güzel birşey, yanında olsaydım Seni öpücüklerle uyandırmak isterdim, sana öpücük yolluyorum, uyan artık sevgilim, Seni çok seviyorum (ekleyenTugay   -   23.11.2014)

Hazır Mesajlar Bir rüya gördüm içinde Sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim, günaydın bitanecik meleğim. (ekleyenömür   -   22.11.2014)

Hazır Mesajlar Bir yıldız kaymasıyla biten gecelerimin hep Seninle başlaması dileğiyle <3 günaydın... (ekleyenMehmet Okan GÜRBÜZ   -   22.11.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerimden akan her gözyaşı unutma ki sevdiğim ya Senin için ya da Senin içindir. :) günaydın hayatıma anlam katan değerim. (ekleyenhamza   -   19.11.2014)

Hazır Mesajlar  Bu sabah uyandığımda burnumdan alevler çıkıyordu, talaşla aynanın karşısına geçtim bir de baktım ne göreyim, aşkım burnumda tütüyon. Günaydın (ekleyenayşenur benek   -   18.11.2014)

Hazır Mesajlar Konuşurken mutlu olduğum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece Senin gözlerin içinde hayallere dalacak ... Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem :) Uyan hadi uykucu sevda böcügüm :) Hadi uyan bana günaydın hatunum de :) Aklımdan bir saniye bile çıkmayan aşk, Her sabah Öperek sarılarak Günaydın demek istediğim sevdam :) Bir an önce uyan yeşil gözlüm <3 <3
zeliş sare & yasin <3
(ekleyenzeliş sare   -   17.11.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10 11 12 13   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1163 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın