eğitim sitesi
27 Ekim 2016 Perşembe

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Verme beni ellere, görür dayanamazsın... GÜNAYDIN CNM :D (ekleyenorhan ARSLAN   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Sabahın ilk ışıkları gibi aydınlattın kalbimi... GÜNAYDIN BİRTANEM (ekleyenOrhan ARSLAN   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Tatil sabahında sohbet edene
Çalışma gününde işe gidene
Suçsuzun suçluyu hep affedene
Günaydın günaydın canlar günaydın

Öğrenciye öğretmene işçiye
Doktoruna memuruna dişçiye
Ev kadını iş kadını aşçıya
Günaydın günaydın canlar Günaydın...
(ekleyenBerkay   -   17.01.2015)

Hazır Mesajlar Allah'ım bizleri gafletten uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan altatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar. (ekleyentalip   -   16.01.2015)

Hazır Mesajlar Aşk sevmesini bilen için vardır ve karşılıksızdır. "Ne kadar severSen o kadar severim" gibi düşünmek aşk değil, Tüccarlıktır! Günaydın :) (ekleyenesraa   -   13.01.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın sevgilim, yine yeni bir güne daha Seni düşünerek uyandığım için yaşadığımı hissedebiliyorum... (ekleyenMurathan   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın demenin zamanı geldi galiba yoksa Sen o tatlı uykundan daha uyanmadınmı uyan uyan uyanda ikinci güneşin farkına varsın herkes o tatlı yüzünü görsün millet görsün de anlasınlar uğrunda yaşanması gereken güzellikleri güne karamsar başlayanlara tebessüm et onlarda bilsin yaşanmaya değecek güzelliklerin olduğunu tıpkı Senin gibi gökyüzü ve ben aramızdaki uzaklık o kadar uzak olsa da bir o kadar Sen bana yakınsın sana fısıldayan rüzgarla gönderiyorum Seni sevdiğimi geceleri uzaklara dalar gider gözlerim her şeyden çok sana olan özlemim bu sabah sırf Senin açıldı gözlerim bu sabahda varlığın verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sanece Seninle var olur bu can hayatımın anlamı canımın içi zaman durur sana olan aşkım durmaz günaydın kanatsız meleyim Seni çok seviyorum
Mert <3 ebru
(ekleyenmert   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir, hayallerinizin gerçek olması dileğiyle... Günaydın. (ekleyensevilay gül   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Umut oldukça her yeni gün hayata taze bir başlangıçtır. Yaşamın büyüsü umuttur, umutlarınızın hiç bitmediği, kalbinizden sevginin, yüzünüzden tebessümün eksik olmadığı güzelliklerle dolu günler diliyorum... Günaydınlar sevgili Dostlarım (ekleyenBüsra   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Sensiz geçmiyor ne gün ne de gece, Gün boyu düşündüğüm sevdiğime, Bu mesaj kalbimin tek sahibine <3 Günaydın aşkım <3 (ekleyenahmet kaya   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Özlemek Ve Düşlemek
Her Sabah Uyandığımda
Aklıma Tek Gelen Kişi Sensin
Seni seviyorum Çikolatam, Günaydın
(ekleyenFırat   -   10.01.2015)

Hazır Mesajlar Her sevda sevinçle başladı sana, her tutkum Senle bitene kadar, her günüm Sensiz değil artık, bir ömür sürsün istedim. Kalbim kalbine, ruhum tenine, sevdan kalbime, huzurun ömrüme. Sensiz bi günüm daha geçmesin meleğim . Günaydın (ekleyenBüşra   -   09.01.2015)

Hazır Mesajlar Kuyruklu yıldızlar vardır, düyaya 70 yılda bir gelirler ben o yıldızı gördüm, o yıldız Sensin ayşem günaydın... (ekleyenselim   -   05.01.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, günaydın sevdiğim, Sen benim hayatıma giren en güzel şeysin, Sen beni bırakıp gitme olur mu bebeğim, Seni seviyorum Günaydın Herşeyim (ekleyenmehmet<3melissa   -   04.01.2015)

Hazır Mesajlar Her kalktığım sabah Seninle olsun, her kalktığım zaman Senin günaydının olsun, o mesaji açarken Senin olsun...GÜNAYDIN BİTANEM (ekleyenfurkanimm   -   04.01.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim hayalini kurduğum dünyamsın, uyan hadi hayatım, bak güneşim Sen olmadan doğmuyor Leyla <3 Yakup (ekleyenLeyla sezgin   -   04.01.2015)

Hazır Mesajlar Her Sabah Uyandığımda Yaşamaktan Önce Sen Geliyorsun Aklıma, Çünkü Sensiz Yaşayamam Ben - Günaydın Herşeyim.<3 (ekleyenSinan Düree   -   04.01.2015)

Hazır Mesajlar Bir aydınlık sabahın ışıklarında Seni arar gözlerim, ya olmalısın ya da gelmelisin uzaktaki sevgilerin en güzeline, en kısa zamanda yanımda olman dileğiyle... GÜNAYDIN (ekleyendicle   -   01.01.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10 11 12 13   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1161 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın