Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar En güzel sabahlar, sabah namazı ile başlar, gününüz hayırlı, işleriniz bereketli geçsin, günaydın (ekleyenGünaydın Mesajları   -   19.3.2015)

Hazır Mesajlar Yeni bir güne daha seninle yaşamanın vereceği moralle başlıyorum ve bugün de 24 saat seni düşünerek geçireceğim bebeğim günaydın. (ekleyenZümrüt   -   23.2.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın buğulu gözlerinle dünyamı aydınlatan sevgilim hayatıma girdiğin günden beri güneş daha bir anlamlı doğuyor sanki şuan belki yanında değilim ama bir gün olacağım ve sana mesajla değil o öpmeyi çok sevdiğin dudaklarımla söyleyeceğim günaydın kocacığım diyeceğim günaydın ömrüme ömür katan sevgilim. (ekleyenaşık biri   -   24.6.2014)

Hazır Mesajlar Geceleri seninle uyumak, sabahları beraber uyanmak istediğim tek kişi, hayatımın anlamı Günaydın (ekleyenismail gölge   -   19.10.2014)

Hazır Mesajlar Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.5.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın köründe işe veya okula gitmek zorunda olan kader arkadaşlarım günaydın :) şu anda yatağında sevgilisine yada yastığa sarılanlara hiç sempati beslemiyorum :) (ekleyenisimsiz   -   8.6.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım, bak yine sabah oluyor o mahmur gözlerinle bak yeşil yeşil, seni seviyorum (ekleyenkrhn dnz   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar İnsanın uyanıp da ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır yada yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır... Günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, sadece beni düşün, ben hep seninleyim!, GÜNAYDIN AŞKIM (ekleyenElifim   -   12.9.2013)

Hazır Mesajlar Sen hayattaki tek gerçeğimsin bitanem. Günaydın (ekleyencemre   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar. (ekleyenHümeyra   -   10.10.2014)

Hazır Mesajlar Dünya senin için dönüyor, güneş senin için doğuyor günaydın tek gerçeğim... (ekleyenyunusum   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar Varlığında huzur bulduğum, sabah güneşi kadar masum ve utangaç sevgilim iyi ki günüme doğdun. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Sabah seni izlemesi için bir melek gönderdim peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? " bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi canım.Günaydın Aşkım. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Adını Gûneşe Yazdım... Her Sabah Doğsun Diye !!! Adını Kalbime Kazıdım Canın Yandığında Benimkide Yansın Diye !!! Adını Canım Koydum Bu Can Sana Kurban Olsun Diye !!! (Gûnaydın Canım) (ekleyengökhan   -   10.3.2014)

Hazır Mesajlar Verme beni ellere, görür dayanamazsın... GÜNAYDIN CNM :D (ekleyenorhan ARSLAN   -   17.1.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatıma anlam ve değer katan biricik aşkım! bugün daha yüksek sesle söylüyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM (ekleyenSevgili   -   14.12.2014)

Hazır Mesajlar Esip esip geç ey deli rüzgar, geldiğin yerden yarim kokusu çağlar al da getir deli gönlüme, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama karada olsa :) güne güneş gibi doğan sevgili karıcığıma günaydın en güzel sabahlar en mutlu sabahlar en huzurlu sabahlar'la günaydın birtanecik sevdiğime ömrüme varlığıyla mutlu olduğum gülüşüyle huzur bulduğum dünyama en tatlı öpücüğümle günaydın birtaneme <3<3 (ekleyenŞENOL AKTAŞLI   -   9.5.2014)

Hazır Mesajlar Son görüşmemizde demiştim ya sana, en gerçekçi duygularımla "Seni seviyorum diye", işte şimdi kapat gözlerini ve düşün o anı, tatlı bir buse kondurup diyorum ki "GÜNAYDINNNN AŞKIMMMMSENİ ÇOOK SEVİYORUM" (ekleyensiirlervesozler.com   -   12.10.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın, elindekinin kıymetini bilen sadece ben demeyen, sevmesini öğrenmiş yapabilecekleri için söz veren herkese ;) (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.2.2014)

Hazır Mesajlar Günün güzel olsun, günaydın aşkım, inan ki her günün sabahı gözlerimde, senin güzel gözlerini görme umudu olmasaydı ben hiç uyanmaz, sonsuzluğa kadar uyumayı tercih ederdim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Sevdiceğim her şeyden önce seni çok ama çok seviyorum şu anda senin yanımda olmak vardı gözlerimi ilk açtığımda görmek istediğim kişi yanımda baş ucumda uyuyo olsa... (ekleyenF.E.K.   -   11.2.2015)

Hazır Mesajlar Gunaydin amk uyanın her sabah size msj çekmekten sıkıldım şaka saka daha erken yatın biraz daha :))) (ekleyenkemal bağra   -   20.4.2015)

Hazır Mesajlar Her katı kışın kalbinde tüm sıcaklığıyla bir ilkbahar filizlenir; her karanlık gecenin peçesi altından ise tüm alıcılığıyla bir şafak gülümser.
Gününüz aydın, Cumanız bereketli olsun. Hayırlı Sabahlar.
(ekleyenberkay   -   18.4.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1168 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın