Eğitim Sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri 2017

Hazır Mesajlar Bugün telefonumda bir kıpraşma oldu, dedim herhalde sevdiğimin kafasına saksı düştü ve bir günaydın mesajı gönderdi, içimden bir ses kalk dedi, git dedi, mesaja bak dedi, bir başka ses yok yat dedi son karar kalktım ve mesaja baktım ve bir umut işte, gelen mesajda - "abi iş yerinde kapısında seni bekliyozz..." gibi alakasız bir mesaj :( eyy be sevgili ben senin kalbinin kapısındayım aylarca bir kapıyı aralasan da bir günaydın desen de günüm aydın olsa, benden sana yine de günaydın (2014-02-25    suskun sevgili)

Hazır Mesajlar Huzurun bol olması dileği ile Günaydın. (2013-12-06    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Sabah olduğunda bir günaydın demek ne kadar yakışıyorsa mesajlara, sana seni seviyorum demek de o kadar yakışıyor dilime, sevildiğini unutma, üzüntü ve acılarını unut, her doğan gün, yeni bir umut, günaydın aşkım (2014-06-05    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Yüreğimiz doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır; ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarınki güneş sizler için doğsun, günaydın (2015-01-17    orhan arslan)

Hazır Mesajlar Aşkım günün aydın olsun kalbin mutluluk ile dolsun seni üzen bu dünyadan kovulsun günaydınlar hayatım. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Sen benim dünyama sürgün özel bir meleksin ve ben seni o kadar yürekten seveceğim ki bir daha cennete geri dönmek istemeyeceksin... Günaydın bitanem (2014-07-25    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Yeni doğan her günde içinizde açan çiçekler daha da renklensin, her gününüz birbirinden aydınlık ve umut dolu olsun. Evinizde sağlık, huzur, neşe ve bereket hiç eksilmesin... Mutlu bir gün dileğiyle, günaydınlar... (2015-06-05    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses; Seni Seviyorum. (2013-09-11    engüzelmesajlar.com)

Hazır Mesajlar Aşk sevmesini bilen için vardır ve karşılıksızdır. "Ne kadar seversen o kadar severim" gibi düşünmek aşk değil, Tüccarlıktır! Günaydın :) (2015-01-13    esraa)

Hazır Mesajlar Şimdi sabahları uyanmak için bi sebebim var, her sabah güneşin doğduğu gibi sen de bana doğansın günaydın nefesim sametim (2014-06-01    yıllar utansın)

Hazır Mesajlar Günlerimin biricik aydın ışığı, bugün güneş senin için doğuyor, kalbimden günaydın bebeğim (2013-09-12    Musti)

Hazır Mesajlar Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim, Kahvaltı hazır mı? (2014-06-10    harbi cocuq)

Hazır Mesajlar Yaşama umutla bak. Hayat yaşamasını bilene güzel... Günaydın yürekli dostum (2015-03-10    yusuf emre)

Hazır Mesajlar Sen Benim Görmek İçin Bakmaya Bile Gerek Duymadığım Ezberimsin.. <3
İnandığım ilk Yürek ,
Islandığım ilk Yağmursun <3
Acıyan yanlarıma iyi gelen Herşeysin Sen. <3
Ve en Önemlisi Benim'sin Sen...Günaydın güzelim <3
(2015-06-13    Frknftma.dru)

Hazır Mesajlar Günaydın demenin zamanı geldi galiba yoksa sen o tatlı uykundan daha uyanmadınmı uyan uyan uyanda ikinci güneşin farkına varsın herkes o tatlı yüzünü görsün millet görsün de anlasınlar uğrunda yaşanması gereken güzellikleri güne karamsar başlayanlara tebessüm et onlarda bilsin yaşanmaya değecek güzelliklerin olduğunu tıpkı senin gibi gökyüzü ve ben aramızdaki uzaklık o kadar uzak olsa da bir o kadar sen bana yakınsın sana fısıldayan rüzgarla gönderiyorum seni sevdiğimi geceleri uzaklara dalar gider gözlerim her şeyden çok sana olan özlemim bu sabah sırf senin açıldı gözlerim bu sabahda varlığın verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sanece seninle var olur bu can hayatımın anlamı canımın içi zaman durur sana olan aşkım durmaz günaydın kanatsız meleyim seni çok seviyorum
Mert <3 ebru
(2015-01-10    mert)

Hazır Mesajlar Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın, sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Günaydın Dostum. (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Uzaktan da olsa kalbime dokunabilen, hayatıma renk katan, hüzünlerime ortak olan, umutlarımı asla kırmayan, iyi ki var dediğim değerli dostum, günün aydın, günaydın olsun... (2015-07-16    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın... (2013-12-15    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Bu sabah çok yer gezdim; balkon, mutfak, odalar gibi yakında bir çılgınlık yapıp bakkala gitmeyi düşünüyorum Günaydın. (2014-03-26    engüzelmesajlar.com)

Hazır Mesajlar Gün ışığını görünce aklına ilk sen geliyorsun nedeniyse sabah güneşimsin, hayatımın anlamısın günaydın. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Yanımdayken hasretim, hayatımın gülü, güzel gözlüm GÜNAYDIN. (2013-09-11    Elifim)

Hazır Mesajlar Sensiz bir gece daha bitti, seninle olduğum günler gittikçe çoğalıyor, şimdi sabah olacak ve ben senin yanında seninle olacağım, sen yine benimsin şükürler olsun ki ben de seninim, günaydın her şeyim, seninle olan sabaha, seninle doğan güneşe günaydın, iyi ki bugün de hayatımdasın ve hayatıma anlam katıyorsun... (2015-07-10    BeyzaErdem)

Hazır Mesajlar Ha belki ilerde gerçekten bir gün günaydın olabilir ama senin günaydın mesajınla uyanmadığım her günün güneşi asla bana aydınlık getirmeyecek... (2015-05-05    prens)

Hazır Mesajlar Gülen gözlerinin bakışını, saçlarının dalgalanışını ve sımsıcak tutan ellerini özledim bitanem, günaydın (2014-05-20    günaydınmesajları.com)

DİĞER MESAJ SAYFALARI:

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1164 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor