Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar İnsan kalbinde ne taşıyorsa, baktığı her şeyde onu görür,
İnsan gönlünü kime vermişse, onsuz yaşayamaz ölür,
Ve insan kimi düşünür ve kimi özlerse, en güzel rüyalarında hep onu görürmüş.
Sen, kalbimin tek sahibi, bildiğim tek doğrum, gördüğüm en güzel şey, özlediğim tek varlıksın.
Bir günaydın ile daha en güzel sevgi çiçeklerini sana armağan ediyor, hasretle öpüyorum... © günaydınmesajları.com
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın olsun, gün güzel, gün huzurlu olsun hayatıma ışık tutan yarime... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım haydi uyan artık, sesini duymak istiyorum, enerjim nerde kaldı benim, sesini duymadan okula gitmek istemiyorum, seni seviyorum bitanem:) (ekleyenokullu   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın özlenmesi en güzel olan insan, sana ve kalbine günaydın... (ekleyenmustafa   -   9.11.2014)

Hazır Mesajlar Hani en güzel sabahlar çokokremle başlarmış ya, benimde en güzel sabahım seninle başlıyor (GÜNAYDIN) :) (ekleyenSEREN   -   31.7.2014)

Hazır Mesajlar Değerli Dostum; Sabahınız Hayırlı, Cumanız Mübarek , Dualarınız Kabul Olsun. Hayırlı Günler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.4.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım canım dediğim,
Daha gideli 1 gün bile olmadı,
Senin yokluğun beni deli divane etti,
Yerin öyle bir açık ki,
Keşke yanımda olsan da tekrar sana,
Can yüreğimle aşkıma Günaydın deseydim
Seni çok seviyorum güzel meleğim adı bende saklı
(ekleyenIlknur   -   26.11.2014)

Hazır Mesajlar Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği huzuru ve keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın... Günaydın (ekleyenemine der...   -   26.4.2015)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinizin "Kıymetlisi" olmanız dileğiyle... Sağlık, huzur, bereket ve mutluluk dolu güzel bir pazar günü diliyorum. Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   2.3.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın yatağımda rüyalarım, işimde hülyalarım, soğuk kış günlerinde sımsıcak saran, ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   12.12.2013)

Hazır Mesajlar Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim. (ekleyenesin   -   29.6.2014)

Hazır Mesajlar Hani derdin ya bir dileğim var "insan sevdiğinle uyanmak ister" diye, işte dileğin kabul oldu ve yanı başındayım, aç bak gözlerini sana günaydın demeye geldim bitanem GÜNAYDIN TEK GERCEĞİM :) (ekleyenyunus   -   22.5.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar (ekleyenTUĞÇE KAT   -   3.5.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın sabahın ilk ışıklarıyla gelen eşsiz güzellik, günaydın... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Adını ben koymadım ama soyadını ben koymak isterim bebeğim :) Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.5.2014)

Hazır Mesajlar GÜNAYDIN... Neşelenme hattına hoş geldiniz. Menümüzde bu bugün ; espiri kavurma, kahkaha sote, gülücük salatası, tatlı olarak ta "ben" varım ... Alır mıydınız ? (ekleyenErman   -   20.12.2013)

Hazır Mesajlar -Günaydın -Good morning -Kalimera -Roj baş -Guten morgen -bonjour -Καλημέρα:) (ekleyenbirumut   -   9.4.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın;dost bağımın gonca gülü, günaydın;canımın cananı... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Kalk artık hayatımın karanlığını aydınlatan güneşim GÜNAYDIN. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Başkalarını mutlu etmeden mutlu olamazsın. Kimi dersen, gönlüne sor o hakedenleri bulur. Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   7.4.2014)

Hazır Mesajlar Gecem iyi olurdu seninle aynı yastıkta uyusaydım, günüm aydın olurdu kollarında uyansaydım AŞKIMM ... GÜNAYDIN... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.12.2013)

Hazır Mesajlar Bir hüzün saklıdır her günün batımında ve bin umut vardır yeni günün doğumunda. Bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle Günaydın. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Rabbim bizleri gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı Sabahlar. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.12.2013)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1165 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın