Eğitim Sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen benim canım, Sen cananımsın, Sen benim günüm, karanlık sabahlarımı aydınlatansın, günaydın bebeğim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.12.2013)

Hazır Mesajlar Ne zaman hayallere dalsam Sen yine oradasın GÜNAYDIN aşkım (ekleyenbuse   -   14.6.2014)

Hazır Mesajlar sevgilerin en güzeli Seni sevmek, özlemlerin en güzeli Seni özlemek... Ve hayatın tadı sabah kalktığında Senin var olduğunu bilmek. Günaydın Aşkım... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Anneeeğğ 5 dakika dedim diye gelen o terlik ne yaaa ! :/ herkese günaydın (ekleyenşaşkınnnn   -   24.12.2014)

Hazır Mesajlar Sen ki benim gökyüzüm
aynı yerde batan doğan güneşim
günlerimin isigi gecelerimin yildizi
Sen ki benim günüm haftam ayım yıllarım
bir nefes gibi yanımda taşıdığım
haydi uyan buğulu gözlerle bak bana
benimde günlerime güneşler doğsun. Günaydın sevgilim bizim için hep günaydın
(ekleyenYeniden ask ve sonsuza kadar   -   26.6.2015)

Hazır Mesajlar Günaydın öpücüğüyle salınan mutluluk hormonu, kişinin güne daha rahat ve neşeli başlamasını sağlıyor, hatta kalp ritimlerini de düzenliyormuş! Bana bir günaydın öpücüğü verSene :) Günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   16.12.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın demenin zamanı geldi galiba, yoksa Sen daha o tatlı uykundan uyanmadın mı bitanem? Uyan uyan! Uyan da ikinci güneşin güzelliğini görsün herkes. Güne umutsuz başlayanlara tebessüm et, tebessüm et ki onlarda anlasın uğruna yaşanacak güzelliklerin olduğunu, tıpkı Senin gibi. GÜNAYDIN BİTANEM (ekleyengünaydınmesajları.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın inci tanem, günaydın prensesim, günaydın canım eşim, günaydın hayatımın kadını, günaydın çiçek kokulu yârim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Bugün telefonumda bir kıpraşma oldu, dedim herhalde sevdiğimin kafasına saksı düştü ve bir günaydın mesajı gönderdi, içimden bir ses kalk dedi, git dedi, mesaja bak dedi, bir başka ses yok yat dedi son karar kalktım ve mesaja baktım ve bir umut işte, gelen mesajda - "abi iş yerinde kapısında Seni bekliyozz..." gibi alakasız bir mesaj :( eyy be sevgili ben Senin kalbinin kapısındayım aylarca bir kapıyı aralasan da bir günaydın deSen de günüm aydın olsa, benden sana yine de günaydın (ekleyensuskun sevgili   -   25.2.2014)

Hazır Mesajlar Yeni güne işle başladık bizde başka ne olur ki günaydın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dilegiyle herkese günaydın (ekleyenismail   -   22.5.2014)

Hazır Mesajlar Her zaman Senin hayalinle girdim yatağa Senin adınla uyandım her sabaha Sen hayatsın benim için unutma, günaydın aşkım, Seni çok seviyorum... (ekleyenada güzeli   -   28.5.2014)

Hazır Mesajlar Günün, yüzün kadar güzel, bakışların kadar anlamlı, gülüşlerin kadar neşeli, yanında olmak kadar keyifli, varlığın kadar huzur verici olsun. Umudun ve mutluluğun ise sana olan sevgim gibi sonsuz olsun. günaydınmesajları.com Günaydın sevgilim, günaydın herbişeyim. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.4.2015)

Hazır Mesajlar Duman çöktü dağlara hasret kaldım ben yâra ,yollar yare götürün duramam ben bu diyarda ,oy yanam yanam ben burda nasıl duram ,yüreğimde bir ateş yar ben Sensiz nasıl yaşayam günaydın aşkım (ekleyenenes duran   -   10.5.2014)

Hazır Mesajlar Sabahın güneşi vursun yüzüne, öpsün güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde, ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim (ekleyengünaydınmesajları.com   -   14.12.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın masamdaki bahar dalı, ya o eller ya çiçeğin sevdalı, Seninle güneşe durmak yeniden, ne söylerse söylesin kahve falı. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Şimdi sabahları uyanmak için bi sebebim var, her sabah güneşin doğduğu gibi Sen de bana doğansın günaydın nefesim sametim (ekleyenyıllar utansın   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben hiç dilek tutmadım Senin için, ben Seni sevmeye besmele cektim... bismillahirrahmanirrahim sevdam günaydın. Allah'ın bana verdiği lütuf, günün hep aydın olsun ve Allah'a şükürler olsun bugün de gözümü Senin aşkınla açtığı için sevdiğim, Seni ömrümce seviyorum 15.nisan.2011 (ekleyenceylanramazan   -   4.11.2014)

Hazır Mesajlar Yepyeni bir gün daha başlıyor hayatımda, Sensiz uzun bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum Seni çiçek gözlüm, günaydın olsun, aşkımız sonsuz olsun hayatımın tek gerçeği... (ekleyengünaydınmesajları.com   -   12.12.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın bal böceğim iyi ki varsın, ayrı olsak da ben hiç ayrılmadım Senden. Günaydın tüm umut bekleyenlere. (ekleyenEyüplü   -   12.12.2013)

Hazır Mesajlar Gününüz aydın gönlünüz nurlu olsun. Herkese hayırlı sabahlar ve günaydınlar. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.12.2013)

Hazır Mesajlar Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.8.2012)

Hazır Mesajlar Sabah uyandığımda, gözlerimi açtığımda, Seni yanımda görmek istiyorum, bir ömür boyu Seninle uyanıp Seninle uyumayı istiyorum, günaydın yalan hayatımın tek gerçeği, Seni çok seviyorum
harun & ayşe
(ekleyenAyşe   -   2.11.2014)

Hazır Mesajlar En güzel sabahlar Senin olsun. En hayırlı günler Senin olsun iyiki Seninle tanışmışım, günaydınn (ekleyenümit   -   30.3.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1165 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın