Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir sabah mesajı, ısıtır yürekleri, umut saçar her yana, siler kötülükleri... günün gönlünün dilediği gibi geçsin dostum günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Uyan sevgilim, aç gözlerini, güne ilk beni görerek başlamanı istiyorum ama sadace bugüne değil her gün her sabah beni görerek, bir ömür geçirmek istiyorum seninle, Günaydın herseyimm... (ekleyenzeki   -   29.9.2014)

Hazır Mesajlar benim bir sevgilim var dünyaya bedel ya her sabah gözümü açtığımda babacığımı görüyorum onu görmekten bıkmadım ama ikinci gözümü açtığımda ise seni yani kalbimin tek parçasını görmek istiyorum sevgimm :) <3 (ekleyenbuse balcı   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar Sen bu mesajın daha ilk kelimelerini okurken, ben senin adına şiirler yazmış olacağım birtanem, Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, Sen şu an kendin kadar tatlı rüyalar görürken, ben bugüne seninle yaşanacak olan güzel saatleri hayal ederek güneşe seni anlatıyorum sevgilim, Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi bir şey Seviyorum seni seninle geçen günleri, seviyorum seni sana günaydın demeyi seviyorum . Günaydın Benim Küçük Dünyam . Büşra (ekleyenSerhat Keskin   -   2.11.2014)

Hazır Mesajlar Gülen gözlerinin bakışını, saçlarının dalgalanışını ve sımsıcak tutan ellerini özledim bitanem, günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.5.2014)

Hazır Mesajlar Senden ayrı bir gün geçmez, seninle bir ömür bana yetmez, sana olan sevdam asla bitmez, günaydın gülçiçeğim www.günaydınmesajları.com (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.12.2013)

Hazır Mesajlar Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz!
Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru... Hayırlı günler, hayırlı pazarlar, günaydın
(ekleyengünaydınmesajları.com   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Her Güzel Şey Mutlu Biter Ama Sen Bende Hiç Bitmeyeceksin Birtanem Günaydın... (ekleyenMucks   -   22.7.2014)

Hazır Mesajlar Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen günaydın sevdiğim (ekleyenSandC   -   21.10.2014)

Hazır Mesajlar Hayırlı ve güzel sabahlar... bugünün ve gönlün hep mutluluk dolsun. (ekleyengünaydınmesajları.com   -   15.12.2013)

Hazır Mesajlar Günaydın bebeğim, pozitif düşün bugün, önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta, ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten oluşan renk beyazdır... ve gülmek bulaşıcıdır haydi, bulaştır! (ekleyenMusti   -   12.9.2013)

Hazır Mesajlar Güne günaydın ile başlamak hayatta ki yerini belirler aslında (ekleyenbulut   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım seninle daha güzel bir güne başlama dileğiyle günaydın sevgilim her şeyim ömrüm biriciğim Seni Seviyorum:-) (ekleyenkader taylan   -   3.8.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkımmm Herşeyimmm Mustafa'mm seni Herşeyden çok seviyorum iyi ki benimsin iyi ki benimlesin sen hayatıma girdiğinden beri senden başkasını görmüyor gözüm önce Allah sonra sensin seni bu dünyadaki herkesden çok seviyorum <3 (ekleyenHatice Mustafa Salmaz <3   -   27.8.2014)

Hazır Mesajlar Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun... günaydın (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.5.2014)

Hazır Mesajlar Günaydın hayatımın rengi, günaydın içimin sönmeyen ateşi, günaydın başımın tacı. Günaydın güzeller güzeli al yanaklı nazlı dilberim... (ekleyengnydn msj   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Burdan bi duyuru yapmak istiyorum tüm hayırsızlara, insan bi qünaydın msjı atar dimi sizi hayırsızlar..!!! Unutmayın ki, her iki dünyada iki elim iki yakanızda olacakkkk..!!! :))) (ekleyensumo   -   9.6.2014)

Hazır Mesajlar Seni kalbimin en derin yerine hapsettim, bir ömür benimlesin, boşuna kurtulmaya çabalama, çünkü anahtarı kaybettim :) günaydın aşkım (ekleyengünaydınmesajları.com   -   20.5.2014)

Hazır Mesajlar Heyy güzel insan, kalkalım güne gülümseyelim ki günümüz bizim için de güzelliklerle dolsun. Hava biraz bozdu diyorlar güneş kendini pek göstermiyormuş. Olsun lafımı olur - bize bir birimizin güneşi yeter yav Günaydın (ekleyenISHLEK   -   17.8.2014)

Hazır Mesajlar Dünya'nın en güzel hissi senin bana sarıldığın zaman o duyduğum sıcaklık hissidir. Sen bana sarıl ve beni asla bırakma, aşkım seni çok seviyorum. (ekleyenMTK   -   10.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu güzel sabahı ben senden daha güzel hatırlamak istiyorum, hayatımdaki tatlı birinin görüntüsü ile güne başlamak istiyorum, Günaydın sevgilim! (ekleyentatlişko   -   2.5.2014)

Hazır Mesajlar Uzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın arkadaşım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin doğuşu, çiçeklerin büyüleyen kokusu, baharın coşkusu, sevdiğim yemeklerin enfes tadı, yatağımdaki huzur, sabahımdaki umut... ve hayatımdaki sayamadığım tüm güzellikler seninle anlamlı, seninle yaşanılası... yüreğindeki en güzel yerde hep ben olayım ve bir gün sen de benim ol, günaydın, günün güzel geçsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.3.2015)

Hazır Mesajlar Günün ilk ışıklarıyla gözlerini açınca tüm neşe mutluluk sevgi sağlık üzerine yağsın, güzel bir günaydın (ekleyenGülümse   -   15.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1165 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın