Eğitim Sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri 2017

Hazır Mesajlar Bir kaç bulut var gökyüzünde, bir melek var yeryüzünde. GÜNAYDIN yer yüzünde ki TEK MELEK. (2014-07-21    Armağan ALDOĞAN)

Hazır Mesajlar Hayatımın en değerli insanı, ömrüm, bitanem, vazgeçilmezim, sen uyurken her yer karanlık haydi uyanda günümüz aydınlansın, yanağına küçük bir öpücük kondurdum. GÜNAYDIN BİRİCİK KOCAM. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Her sabah pencereme gelip konan kuş senden selam getiriyor sanki aşkım, bir gün o kuşun seni de bana getirmesini o kadar çok isterdim ki, günaydın hasretim (2014-05-25    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar - Alo kanka daha yatıyonmu.
-Ewet kanka senin gibi hemen korkudan kalkmıyorum beni uyandıracak adam daha anasınının karnından doğmadı .
-İyi sen yat kanka o zaman sonra konuşuruz.
-Abi annem geliyo hemde sopayla
-Çabuk lan yatağı topla...
*!!*. . . GÜNAYDIN . . .*!!*
(2015-05-19    Mehmet can)

Hazır Mesajlar Uyandığım ilk anda acaba geldi mi diye kalbimi güm güm attıran o mesaj, sadece sevdiğimden gelen bir günaydındır... (2014-12-16    BEKLEYEN)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkımmm Herşeyimmm Mustafa'mm seni Herşeyden çok seviyorum iyi ki benimsin iyi ki benimlesin sen hayatıma girdiğinden beri senden başkasını görmüyor gözüm önce Allah sonra sensin seni bu dünyadaki herkesden çok seviyorum kalbimin tek sahibi (2014-09-22    filiz)

Hazır Mesajlar Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın her şeyim. (2013-09-11    engüzelmesajlar.com)

Hazır Mesajlar Bir gün daha başlıyor hayatımda aşkım... Ve seninle olduğum için önemli bu... Uyurken yanında olmak kadar güzel bir şey var mıdır bilmiyorum... Veya sen uyurken sana bakmak, seninle çocuk gibi oynamak, kaşına gözüne saçına dokunmak sonra da dayanamayip öpmek... Bu değil mi cennet sence? Kafamı boynuna koyup nefesim yetene kadar seni içime çekmek, buna ne diyorsun sevgilim... Uyandığında yüzünün gülüp etrafındakilere tek bir gülümsemenin senin için mutluluğunun bir sebebi olduğunu anlasınlar (kendimi burada koymuş bulundum) (2015-03-28    fatmahir)

Hazır Mesajlar Susuyorum çünkü seni seviyorum, iyi ki varsın, Günaydınn... (2015-02-20    Ahmet Can Sarı)

Hazır Mesajlar Gözlerin gözlerimi sözlerin sözlerimi dudakların dudaklarımı anlatıyor birtanem...GÜNAYDIN (2014-11-28    Sevgi Akar)

Hazır Mesajlar Bugün bana bi gülümsemenle baksan çok mutlu olurum biricik aşkıma günaydın (2014-08-12    berfin)

Hazır Mesajlar Benim için her zorluğa katlanan ve her zaman yanımda olan dünyanın en kıymetlisi güzel annem, günaydınlar olsun, kocaman öpüyorum. (2014-04-10    sevgi)

Hazır Mesajlar Sana bakmak güneşe bakmaktır. Sana bakmak yıldızları hayal etmektir. Sana bakmak umuda yanan ışığı görmektir...günadın prenses (2015-03-18    Erkan şedal)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı Sabahlar Cümleten. (2013-12-15    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Eyvah? :
Noldu
Orucum bozuldu ....Neden
Seni seviyorum dedi
Eeeeee?
Bende Yedim...
Günaydın...
(2014-08-17    kara Yazmalı)

Hazır Mesajlar M eleğim olarak girdin hayatıma
E llerimden tutup bağladın hayata
R renk verdin bu renksiz yaşantıma
V ere bilseydim ömrümü yoluna
E emsalin yok emin ol bu hayatta
(2014-08-30    UMUT MERVE)

Hazır Mesajlar Günaydın aşkım diyorum oda sana günaydın sevgilim diyo lan mal benim msj atmamı mı bekliyodn (2014-04-20    pınær)

Hazır Mesajlar Günaydın viran olmuş gönlümün gonca gülü, harap yüreğimin dermanı, hayatımın anlamı, biricik aşkım, seni çok seviyorum, günaydın... (2014-11-07    süleyman)

Hazır Mesajlar Her gün kalktığımda, kahvaltı hazırlayıp masaya oturduğumda, gözlerine baktığımda beni sevdiğini görüyorum günaydın bitanem. (2014-01-02    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Günaydın, elindekinin kıymetini bilen sadece ben demeyen, sevmesini öğrenmiş yapabilecekleri için söz veren herkese ;) (2014-02-25    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Sensiz güneş doğsa da odama, seni çok seviyorum unutma, şimdi yanında olamasam da, ellerimiz kavuşacak elbet sonunda, kaldır yüzünü güneşe bak, sana gülümsüyorum usulca, günaydın umudum, bekleyenim, geleceğim... (2014-06-05    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Beni yaşatan umut, umutlarımdaki yıkılmayan ağaçsın benim için, rüyalarımda bulduğum, elini sımsıkı tuttuğum sevgilim, günaydın... (2014-10-07    cengo 2014)

Hazır Mesajlar Aklım başımdaysa, sen de aklımdasın her anımda, çünkü varlığınla anlam katıyorsun hayatıma. Unutma! Senin yerin benim yanım, sen yoksan bu yürek hep yarım, senden gelen ölüm olsa, alır başım üstüne koyarım bebeğim. Günaydın... (2015-06-28    günaydınmesajları.com)

Hazır Mesajlar Aşkım ben uyandım, "günaydın" falan demek istersen buralardayım :) öpüyorum :) (2014-04-10    günaydınmesajları.com)

DİĞER MESAJ SAYFALARI:

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 1164 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor