Eğitim Sitesi

Fanatik Taraftar Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Haydi bastır şanlı fener, Senin sevgin ömre bedel, ne kupalar ne ödüller ne de cimbomlu geceler, bu dünyada tek bir isteğim var; mutlu ol yeter. Bir sevgi bu anlatılmaz, anlatsan da anlaşılmaz, fenerli olmayan bilmez, bunu hiçbir kitap yazmaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Adana Ceyhan, herkes cimbomlu hadi Sende uyan. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Siyah ve beyaz, haydi bastır Beşiktaş. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Ben Herkesin İçinde Tekim Çünkü Ben Fenerbahçeliyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.5.2011)

Hazır Mesajlar Fenerbahçe Forması Tutkulu Bir Aşık Gibidir... sevdiğini Bırakmaz, sevmediğinin De Yüzüne Bakmaz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Yıllarca kahrolsak dertten kederden, bilsek ki kellemiz kopar bedenden, aşkımız harbiden hem de derinden, asla vazgeçemeyiz Beşiktaş Senden. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar İsterSen eğlenelim davullara, zurnalarla. İsterSen girişelim zincirlerle sopalarla. Laylay Laylay Laylay... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sarı Lacivert Rengin, Vazgeçilmez Yeminim, Sana Canım Feda Fenerbahçe'm.Yağmur, Çamur Demem, Her Maçına Gelirim, engüzelmesajlar.com Yollarına Düşerim Fenerbahçe'm.Kralını Eze Eze, İşte Getirdin Dize,En Büyük Fenerbahçe, Ne Gerek Var Başka Söze. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Biz gönüllere çektik bayrakları, direklere değil. Biz tarihe yazdık ismimizi duvarlara değil. Biz Avrupa'da açtık bayrağı Kadıköy'de değil. Biz dünyaya poz verdik şakşakcılara değil. Ve biz imparatorlarla büyüdük kestanelerle değil. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Gel gündüzle gece olalım, gel gökyüzünde yıldız olalım, Seninle şampiyonluklara koşalım, haydi bastır kara kartalım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray (ekleyenAli   -   2.3.2014)

Hazır Mesajlar Yakışır sana yakışır, sana şampiyonluk yakışır, Sen alemde teksin, değişilmezsin, Beşiktaş Sen bizim her şeyimizsin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz Hayat Bir İşkence Dilimdesin Gündüz Gece Satır Satır, Hece Hece Şampiyonsun FE-NER-BAH-ÇE (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bir Fenerbahçeli Dünyaya Bedeldir, O Da Atamızdır! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.5.2011)

Hazır Mesajlar Biz alıştık Avrupa'da kupa görmeye, sıra Sende Fenerbahçe. Bulgaristan'da yayla kupası varmış, haydi Fener'e de bir alkış. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Gün doğdu hep uyandık statlara dayandık, Beşiktaş'ın uğruna da bayraklara donandık. Semtimiz erkek semti, aşık eder herkesi, üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi. İşte biz kötü günde de hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz kara kartallıyız (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar 1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi-bitmeyecek bizim aşkımız! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Herkes Fenerli Doğacak Ama Birgün Herkes Cimbomlu ölecek... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Büyüklük geçmişte gizlidir, büyük takım mazisinden bellidir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk, siyahın yanına beyazı koyduk, yıllardan beridir hep Senin olduk, Beşiktaş Sen bizim her şeyimizsin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Beşiktaşlıysan öğün, değilSen itaat et. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Sarıyla kırmızı kalbimizin yıldızı, şampiyon ol cim bom bom al bizim canımızı. (ekleyencimbomlu   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Bu Sene Son Olmalı, Arkası Olmamalı Söyletme Artık Fener Acı Hasret Şarkısını. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.5.2011)

Hazır Mesajlar 1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi-bitmeyecek bizim aşkımız!! Çatlayın cimbomlular bu yıl fener sampiyoooooonnnnnnnnn! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Fanatik Taraftar Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 72 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın