Eğitim Sitesi

Etkileyici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Benim yarınlarıma en çok Sen yakışıyosun sevdiceğim. Lütfen sol yanını ömrüme bırakır mısın? Diyeceklerim şu ki gittiği yere kadar değil ömrümün yettiği yere kadar seveceğim Seni. İster yakın ol ister uzak çok şey fark eder mi? Gidebileceğin en uzak yer yine kalbim. mesajlar.info Ben Seni her şeyinle sevdim sevgilim. Ne olursa olsun her zaman Seninle her şeye varım ben. LÜTFEN BENİ AFFET Senİ COOOKK sevİYORUM. TİMUR <3 SenEM GÜNDÜZ (ekleyenTsg   -   29.8.2016)

Hazır Mesajlar Ölümüne gelSen de hayat ne canımı yakacak kudrete sahipsin, ne de kanımı akıtacak bıçağa. Yazılanı kaderim der yaşarım, alnım açık başım dik giderim. Ben Allah'tan ötürü Seni bile severim, elinden geleni ardına koyma hayat, ben yine sana gülümserim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Benim sevdam bir güle benzer. Bazen solar, bazen açar. Ama her zaman yaşar. Kış mevsiminde, Karları delerek yükselen bir kardelen çiçeği gibidir. Umutsuzluğu delerek, umudun göklerine ulaşır. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar masallar güzeldir hele ki kahramanı Sen iSen (ekleyencan<<<<<.ne   -   17.2.2014)

Hazır Mesajlar Sen kapkara zindan gecelerde tek ışığım, hayatın zorluklarına karşı direnme gücüm, korkulara cesaretim ve Sen yaşadığım büyük aşkın tek nedenisin günaydın aşkım (ekleyensebebin sensin   -   23.2.2014)

Hazır Mesajlar Dinle Güzel İnsan
Bazen Hayat Çok Yorucu Olur
Sana Merhaba Diyemem Telefon Edemem
Mesaj Yollayamam Ama Bu Seni Unuttuğum
Anlamına Gelmez Unutma Hattıma Değil Hayatıma Kayıtlısın.
(ekleyenKonuk   -   17.9.2014)

Hazır Mesajlar Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek Sensiz olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Ayşelerin Ayşesi yüreğimin köşesi hayatıma öyle bir girdin ki sanki yağmurdan sonra güneşin verdiği mutluluk gibi huzur gibi Seni çok seviyorum bal küpüm hayat şarkısı iyi ki varsın Ayşem varlığın yetiyo her insan aşık olur ama Aşk gibi kadına aşık olunur can tanem ömürlüğüm (ekleyenKemal Ayşe Koca   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın bir öpücük kondur. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez Seni seviyorum de... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Güneş için aydınlatmak, Kuş için uçmak, Rüzgar için esmek ne ise Benim için de Seni sevmek aynısı.. Senİ sevİYORUM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Her günüm Sensiz geçecekse bu benim son günüm olsun, Seni ne zaman unutacağım diye sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim Seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim Seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim Seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Hava mı soğuk, yoksa Sen yoksun diye mi bu soğukluk sevgilim... Bir haber, bir selam, bir ses bekler Senden, sana sevdalı bu yürek. Özlemlerdeyim, beklemekteyim ve unutma ben her an Seni daha çok sevmekteyim. (ekleyenmesajlar.info   -   1.9.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben Seni unutursam beyazlar kefenim olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil Seni gördüğünde utansın diye. (ekleyenaşk gülü   -   10.5.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl başlayacağımı bilmiyorum, önceleri hiçbir şey hissetmezken şu anda her şeyim Sen oldun, her zerremde Sen varsın, Seninle doldu içim, Seni görmek için çaba sarf eder oldum, Seni gördüğümde elim ayağım titriyor kalbim hızlı hızlı atıyor, konuşamıyorum CAN'ım oldun, mutluyumm Seninle Seni seviyorum Can <3 (ekleyenDerya <3 Can   -   26.1.2017)

Hazır Mesajlar Hani beni bırakma diyorsun ya sevdiğim, ben Seni bırakamam, hayatımın anlamını bulmuşken hayatımı anlamsız kılamam... (ekleyenY.Ö   -   27.6.2014)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını daha da alevlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice güzel günlere birlikte olmak dileğiyle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Esrarengiz bakışlarda gizli bir tebessüm
Bilmem ki Senin kadar güzelmiydi
En güzel düşüm
Ellerinde olsun son gülüşüm
Baldan tatlı gelir kollarında ölüm
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, Sende binim için kadar değerlisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya Seni seviyorum yazdım, Sen de inandın değil mi? Sen delisin, Seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Bir Gece Ay Bana Sordu
-Neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki
-Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilir misin?
AşKın Bütün iklimlerinde sevdim Seni, Gün Oldu Yaşanmamış Hüzünler ısmarladım Gözlerime, Gelinmez Yollardan Geldim, Senin Için!
(ekleyenTalha Belen   -   7.4.2014)

Hazır Mesajlar Senin kanadın olmak isterdim, ben olmadan uçma diye, Senin baharın olmak isterdim, ben olmadan açma diye. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Etkileyici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 103 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın