Eğitim Siteleri

Etkileyici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Ayşelerin Ayşesi yüreğimin köşesi hayatıma öyle bir girdin ki sanki yağmurdan sonra güneşin verdiği mutluluk gibi huzur gibi Seni çok seviyorum bal küpüm hayat şarkısı iyi ki varsın Ayşem varlığın yetiyo her insan aşık olur ama Aşk gibi kadına aşık olunur can tanem ömürlüğüm (ekleyenKemal Ayşe Koca   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevmek aya dokunmak gibi büyüleyici bir şey, Seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgimi dağlara yazsam hasretinden kül olurlar, Sen benim dünyamsın, Seni çok ama çok seviyorum Beytullah'ım... (ekleyenCEYDA YILMAZ   -   25.10.2016)

Hazır Mesajlar Arının çiçeğe, balığın suya, evrenin yıldızlara ne kadar ihtiyacı varsa, o kadar çok ihtiyacım var sana. (ekleyenmehmet aydin   -   24.10.2016)

Hazır Mesajlar Zaman dursun; Senin yanındayken koynumda ol, saatlerce kokunla bürünsün dünyam, Sen ol sadece hayalimde, Sen ol sadece kollarımda, Sensizlik saniyeleer bile bana ah tutturur. Bu ıssız yüreğimi yoktan var eden kadınım... (ekleyenyılmaz erdem   -   24.09.2016)

Hazır Mesajlar Benim yarınlarıma en çok Sen yakışıyosun sevdiceğim. Lütfen sol yanını ömrüme bırakır mısın? Diyeceklerim şu ki gittiği yere kadar değil ömrümün yettiği yere kadar seveceğim Seni. İster yakın ol ister uzak çok şey fark eder mi? Gidebileceğin en uzak yer yine kalbim. mesajlar.info Ben Seni her şeyinle sevdim sevgilim. Ne olursa olsun her zaman Seninle her şeye varım ben. LÜTFEN BENİ AFFET Senİ COOOKK sevİYORUM. TİMUR <3 SenEM GÜNDÜZ (ekleyenTsg   -   29.08.2016)

Hazır Mesajlar Arzular başka şey anlatır, hatıralar başka, güneşi görmeyen, şiiri bilmeyen şehirde söyle aşkım Sensiz nasıl yaşanır... (ekleyenacelya karaduman   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.04.2016)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma girdiğin günden beri çook mutluyum gülüşüne her şeyimi veririm, tek korkum Sensizlik, hiç ayrılmayalım, beraber yaşlanalım sonsuzum öyle bir gün gelsin ki aynı evin anahtarı ikimizde de olsun Seni çok seviyorum paşam iyi ki varsın 22.12.2015 (ekleyenyağmur   -   21.02.2016)

Hazır Mesajlar Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, Seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Senin için ne ifade ettiğimi bilmiyorum ama ne zaman Seni düşünsem, sadece Seninle olmak istediğimi fark ediyorum! (ekleyenbahar akşamı   -   30.10.2015)

Hazır Mesajlar Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan... (ekleyenmesajlar.info   -   07.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek isterSen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin Senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Hava mı soğuk, yoksa Sen yoksun diye mi bu soğukluk sevgilim... Bir haber, bir selam, bir ses bekler Senden, sana sevdalı bu yürek. Özlemlerdeyim, beklemekteyim ve unutma ben her an Seni daha çok sevmekteyim. (ekleyenmesajlar.info   -   01.09.2015)

Hazır Mesajlar kirpiklerinin sayısını bilirim ben Senin isterSen gözlerini nasıl baktığımı Sen düşün... (ekleyeneflatun   -   19.07.2015)

Hazır Mesajlar Ölümüne gelSen de hayat ne canımı yakacak kudrete sahipsin, ne de kanımı akıtacak bıçağa. Yazılanı kaderim der yaşarım, alnım açık başım dik giderim. Ben Allah’tan ötürü Seni bile severim, elinden geleni ardına koyma hayat, ben yine sana gülümserim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım Seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Sen bazen dudağımdaki gülücük, bazen yüreğimdeki ateş bazen de gözümden akan yaşsın ama her zaman küçücük kalbimde en büyük parçamsın... (ekleyensErkAN   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Biliyordum, Seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimSenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :    

Online Flash Oyun Sitesi

Reklamlar

Etkileyici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 101 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın