Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Etkileyici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Esrarengiz bakışlarda gizli bir tebessüm
Bilmem ki senin kadar güzelmiydi
En güzel düşüm
Ellerinde olsun son gülüşüm
Baldan tatlı gelir kollarında ölüm
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Hani beni bırakma diyorsun ya sevdiğim, ben seni bırakamam, hayatımın anlamını bulmuşken hayatımı anlamsız kılamam... (ekleyenY.Ö   -   27.6.2014)

Hazır Mesajlar Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi. Oysa öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an. Bozmadım... (ekleyenmeryem   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sarhoş olup herşeyi Çift Gördüğümde bile Sen Bitaneydin (ekleyenFaruk Bilgi   -   16.7.2014)

Hazır Mesajlar Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın, fazla derine inme çünkü orada sen varsın... (ekleyenkader   -   26.8.2014)

Hazır Mesajlar Dinle Güzel İnsan
Bazen Hayat Çok Yorucu Olur
Sana Merhaba Diyemem Telefon Edemem
Mesaj Yollayamam Ama Bu Seni Unuttuğum
Anlamına Gelmez Unutma Hattıma Değil Hayatıma Kayıtlısın.
(ekleyenKonuk   -   17.9.2014)

Hazır Mesajlar Yıllardır sevgimin öyle çok talibi ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben senin varlığınla onları tek tek aştım. Bil ki seni seviyor olmayı bile ben büyük bir nimet saydım... (ekleyenserdar güre   -   29.10.2014)

Hazır Mesajlar Ömür boyu yazmazsan bende ömür boyu senden mesaj beklerim... (ekleyennihal   -   3.5.2015)

Hazır Mesajlar Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye. (ekleyenaşk gülü   -   10.5.2015)

Hazır Mesajlar Gökyüzünden kendin için bir yıldız seç; gözlerin gibi parlak ve ışıltılı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil, yeter ki sana yakın olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.6.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada ki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin. Unutma sen benim için çok özelsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen bazen dudağımdaki gülücük, bazen yüreğimdeki ateş bazen de gözümden akan yaşsın ama her zaman küçücük kalbimde en büyük parçamsın... (ekleyensErkAN   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Ölümüne gelsen de hayat ne canımı yakacak kudrete sahipsin, ne de kanımı akıtacak bıçağa. Yazılanı kaderim der yaşarım, alnım açık başım dik giderim. Ben Allah'tan ötürü seni bile severim, elinden geleni ardına koyma hayat, ben yine sana gülümserim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar kirpiklerinin sayısını bilirim ben senin istersen gözlerini nasıl baktığımı sen düşün... (ekleyeneflatun   -   19.7.2015)

Hazır Mesajlar Hava mı soğuk, yoksa sen yoksun diye mi bu soğukluk sevgilim... Bir haber, bir selam, bir ses bekler senden, sana sevdalı bu yürek. Özlemlerdeyim, beklemekteyim ve unutma ben her an seni daha çok sevmekteyim. (ekleyenmesajlar.info   -   1.9.2015)

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir... (ekleyenmesajlar.info   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan... (ekleyenmesajlar.info   -   7.10.2015)

Hazır Mesajlar Senin için ne ifade ettiğimi bilmiyorum ama ne zaman seni düşünsem, sadece seninle olmak istediğimi fark ediyorum! (ekleyenbahar akşamı   -   30.10.2015)

Hazır Mesajlar Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma girdiğin günden beri çook mutluyum gülüşüne her şeyimi veririm, tek korkum sensizlik, hiç ayrılmayalım, beraber yaşlanalım sonsuzum öyle bir gün gelsin ki aynı evin anahtarı ikimizde de olsun seni çok seviyorum paşam iyi ki varsın 22.12.2015 (ekleyenyağmur   -   21.2.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar Arzular başka şey anlatır, hatıralar başka, güneşi görmeyen, şiiri bilmeyen şehirde söyle aşkım sensiz nasıl yaşanır... (ekleyenacelya karaduman   -   18.6.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Etkileyici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 103 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın