Eğitim Siteleri
27 Ekim 2016 Perşembe

Etkileyici Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Dostluk, güzellik ve sevgi kavramlarının sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı eğer Senin isminle değiştirmek isterdim (ekleyenEsRarLı   -   16.05.2014)

Hazır Mesajlar Bin yıl ömrüm olsa, bin yıl Seni ilk günkü gibi severdim, eğer bin yıl Seni sevseydim, bu yetmez bin yıl daha isterdim (ekleyenalev   -   04.05.2014)

Hazır Mesajlar Hani Sen yoksun ya, inan ömrüm uzamaya başladı... Günler, haftalardan daha uzun sürüyor artık. Bir türlü bitmek bilmiyor. Biten tek şey var. O da ben...! (ekleyenSema   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar Biraz daha sessiz türkiye seviyorum derde duyamam (ekleyenGamze   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar ....((~_~))....

"KARANLIKLAR IÇINDE.."
"KUÇUCÜK BIR ISIK ØLSAN BILE.."
"GÖZLERIMI KAMàSTIRMAYA YÉTERSIN.."
"UZAKSIN ØZLÉNÉNSIN!!"
("ÄMÄ BUGUÑ GIB I DÉGIL HIÇ
"BITMEYECEK ¥ARINLAR KADAR"
¤D
¤¤E
¤¤¤Ğ
¤¤¤¤E
¤¤¤¤¤R
¤¤¤¤¤¤L
¤¤¤¤¤¤¤İ
¤¤¤¤¤¤¤¤S
¤¤¤¤¤¤¤¤¤İ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤Ñ
(ekleyenMUHAMME KOÇ   -   18.04.2014)

Hazır Mesajlar Ne çok isterdim basit bir atkı olmayı, üşüdüğün her an boynuna sarılmαyı (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını daha da alevlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice güzel günlere birlikte olmak dileğiyle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya Seni seviyorum yazdım, Sen de inandın değil mi? Sen delisin, Seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan sağanak yağmurlar altında yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum Seni. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim, kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki Seni bir daha göremeden öleceğim fakat yinede Seni EBEDİYEN sevECEĞİM (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Hani derler ya ' HAYATİMİ YAZSAM ROMAN OLUR ' iste onlarin romani benim romanim ÖNSÖZÜSÜ olur... (ekleyenyardar lokman   -   10.04.2014)

Hazır Mesajlar Bir Gece Ay Bana Sordu
-Neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki
-Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilir misin?
AşKın Bütün iklimlerinde sevdim Seni, Gün Oldu Yaşanmamış Hüzünler ısmarladım Gözlerime, Gelinmez Yollardan Geldim, Senin Için!
(ekleyenTalha Belen   -   07.04.2014)

Hazır Mesajlar Zirvelerden yuvarlansa tutmaya gücüm yeter dağların taşını, fakat kaldıramam kirpiklerinden akan bir damla göz yaşını... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.03.2014)

Hazır Mesajlar Bir yağmur damlası Seni seviyorum anlamı taşısaydı ve Sen bana Seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.03.2014)

Hazır Mesajlar Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.Seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.Seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.03.2014)

Hazır Mesajlar Dünyadaki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerdeki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi Sensin Buse (ekleyenÖmer   -   23.03.2014)

Hazır Mesajlar Mutluluk istiyorum, acı değil. Bu hayat, derdimin ilacı değil. Ana, Baba, Kardeş değil, yalnızca Seni istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Denizler büyüktür, ama sevgim kadar değil. Güneş ısıtır ama Senin kadar değil. Herkes sever ama benim kadar değil. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Etkileyici Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 100 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın