Eğitim Siteleri
22 Ekim 2016 Cumartesi

Dostluk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ne paranın delisi ne hayatın gölgesi, ne kızların bekçisi ne silahın tetikçisi olduk biz. Gönlümüzün efesi ortamların delisi, dostlarımızın kölesi olduk biz. (ekleyenaxi cocuq   -   09.04.2014)

Hazır Mesajlar Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan. Bakışlar vardır insanı ağlatan. İnsanlar vardır, asla unutulmayan. İşte Sen, onlardansın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların, kapıldık dünya dertlerinhe fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Kadir geceniz mübarek olsun. (ekleyenqİzEmm RaFeTt   -   01.01.2014)

Hazır Mesajlar Rüzgarın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama Senin için her zaman varolduklarını ve Seni düşündüklerini bilirsin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamahı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorum. Hep Mutlu Ol... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Fani dünyanın baki padişahı değiliz. Biz parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz. Biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman da saksıda bir çiçektir, ama asıl dost Seni Senden çok sevendir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, eSen rüzgârın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Dostluk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 78 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın