Eğitim Sitesi

Dostluk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hadi simit satanı anladım, kestane satanı da. Peki ya dost satan, o da mı ekmek parası? (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte Sen o kıyamadıklarımdansın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamahı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar bazı kişiler der ki arkadaş dediğin ne? arkadaşlık, kardeşlikten daha yakındır, Senin üzüntünü sevincini dinleyen ve kendisininkini anlatandır Seni gerçekten seven Seni özleyendir... DOSTLUK Senin iyi ve kötü gününde yanında olan Seni düşünendir (ekleyenarkadaşlık ve dostluk   -   3.3.2016)

Hazır Mesajlar Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana yemin olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak... (ekleyenmesajlar.info   -   2.10.2015)

Hazır Mesajlar Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Dostunu severken ölçülü sev. Belki bir gün düşman olabilirsin. Dargın olduğun kişi ile de ölçülü ol ki bir gün dost olabilirsin. Her durumda da pişmanlık duyacak şeyler yapmamış olursun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.12.2015)

Hazır Mesajlar Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların, kapıldık dünya dertlerine fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.1.2014)

Hazır Mesajlar İyi değilim dememe gerek kalmadan kötü olduğumu anlayıp neşelendirmeye çalışan insana dost derim. (ekleyenbidost   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bir dost gerek. Dizlerine yatıp, ağlayabileceğimiz. Kafamızın okşanmaya, kulaklarımızın "geçecek elbet" cümlesini duymaya ihtiyacı var... (ekleyenacizane   -   26.3.2015)

Hazır Mesajlar Çoğu insan Seninle birlikte, lüks arabanda yolculuk yapmak ister fakat ihtiyacın olan araban bozulduğunda Seninle her şartta yolculuk edebilendir. (ekleyenBirDost   -   4.2.2016)

Hazır Mesajlar Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu, gün bitti.. sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan... Can Dostuma... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamına, merhabasına muhtaç bu yürek. Merhaba ey dost bu gece de yürektesin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Gündüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Kardeş, dost olmayabilir ama dost her zaman kardeştir (ekleyenDerya   -   5.7.2015)

Hazır Mesajlar Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bizim ömrümüzde hayallerimiz vardı ırmaklarında sandallarımızı yüzdürdüğümüz bizim ömrümüzde dostlarımız vardı bir gün görmediğimizde üzüldüğümüz:) (ekleyenAYNUR UZUNAY   -   6.9.2014)

Hazır Mesajlar Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Dostluk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 82 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın