Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara... (ekleyenYasin   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Her yaşın kendine özel bir güzelliği vardır derler, bugün girdiğiniz yaş bir ömür size; huzur, mutluluk, sağlık, sevgi getirmesi dileğiyle,
ALLAH'ım her yaşta bütün güzellikleri yaşamayı nasip etsin.
Nice mutlu yıllara, iyi'ki doğdun.
(ekleyenmesajlar.info   -   3.12.2015)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bitanem, gözbebeğim, biriciğim, sen benim için sadece bu günde değil her günde farklı ve çok özelsin. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenSümeyye   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Mutluluğun bir ömür eksilmeden sürsün. Güzel yüzün hep gülsün. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün gibi evimize yine neşe ve mutluluk saçtın küçüğüm... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Biliyorum bugün bana çok sinir oldun, seni unuttum ihmal ettim sandın ama benim öyle bir düşüncem hayatta olamaz. Çünkü sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. Herkes birbirinin ilk önce doğum gününü kutlamak ister çünkü onlar sıradan insanlardır ve sıradan işler yaparlar. Sen benim için sıradan biri değilsin. İlk olanlar her zaman gelir geçer fakat son olan kişi her zaman kalıcı, hayatını geçireceğin insandır. Sen benim hayatıma giren son insansın ben de senin hayatına giren son insan olmak istiyorum sevgilim. Bu yüzden en son doğum gününü ben kutlamak istedim. Doğum günün kutlu olsun aşkım seni her zaman seveceğim (ekleyenmesajlar.info   -   5.1.2014)

Hazır Mesajlar Hiç bir şey insanın hayali kadar özgür değildir. Hedeflediğin hayallerine en kısa zamanda ulaşman dileği ile doğum günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Her yeni yılın, her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere. (ekleyenesraya   -   7.11.2014)

Hazır Mesajlar Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN! (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gül yüzünden neşe dolu gülümseme hiç eksik olmasın, mutlu yıllar senin olsun canım. (ekleyenYasemin   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Yeni yaşında en güzel mutluluklara ulaşman dileği ile sevgi ve selamlarımı sunuyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum : Doğum günün kutlu olsun ! (ekleyenSümeyye   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NİCE GÜZEL ÖYKÜLER SENİN OLSUN. İYİ Kİ DOĞDUN (ekleyenEditör   -   2.5.2011)

Hazır Mesajlar Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yeni yaşın öncelikle sağlık ve huzur sonra dilediğin tüm güzellikleri getirsin sana.
Nice Sağlıklı Yıllara...
(ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. SEN'li BEN'li senelere sevgilim, seni seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Unutmamak ve unutulmamak dileği ile doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. (ekleyennazmiye   -   18.11.2016)

Hazır Mesajlar Mutlu yılların olsun canım kardeşim. Allah daha nice yıllar uzun nasip etsin sevdiklerinle birlikte, sağlık ve afiyetle... (ekleyenekin   -   30.11.2016)

Hazır Mesajlar Güneş kadar sıcak, kar taneleri kadar saf ve berrak, yağmur taneleri kadar temiz ve duru bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Yaşlanıp tonton bir nine olduğunda, bahçendeki bambu iskemlene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Acı ve hüzünler yıldızlar kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun... Doğum Günün Kutlu Olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 143 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın