Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hiç bir şey insanın hayali kadar özgür değildir. Hedeflediğin hayallerine en kısa zamanda ulaşman dileği ile doğum günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN! (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün yeni bir yaşa adım atıyorsun, dilerim ki yeni yaşında mutlulukların en güzelini, hayal ettiklerini yaşarsın; yüzün hep güler, neşeni ve huzurunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenDoğumGünüMesajları   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen en güzel güllere, en tatlı dillere ve en mutlu günlere layıksın... Bütün günlerin doğum günün gibi mutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Dilerim bütün isteklerin, hayallerin gerçek olur. Yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Doğum günün kutlu, hayatın mutlulukla dolu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.5.2011)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara... Doğum Günün Kutlu Olsun (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Güneşin buz tuttuğu yerde, alev alev yanan bir ateş görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen bana Yüce Allah'ın eşsiz bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, meleğim! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun. (ekleyenTalha   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Beklemek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa beklenen; bekletmek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa bekleyen. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve güzelliklerle dolu uzun bir ömür diliyorum...İyi ki varsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Seninle öyle bir bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Benim için yaptığın güzel şeylerden dolayı seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimi iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana gerçek aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve hayat arkadaşım! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşlanıp tonton bir nine olduğunda, bahçendeki bambu iskemlene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bugün bir yaş daha büyüdün. Geriye dönüp baktığında mutluysan eğer, en bahtiyar insan sensin o zaman. Mutlu yıllar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar gecenin karanlığında ışıldayan yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama onların senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. iyi ki doğdun arkadaşım... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenSümeyye   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar kısa bir mesaj çekiyorum Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması.icin ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü kutluyorum senin icin Dogum Günün Kuluyorumm... (ekleyenOsman   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Gelemedik ama unutmadık da; DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA... (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara... (ekleyenSalih   -   3.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 144 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın