Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi... Doğum günün kutlu olsun canım... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. SEN'li BEN'li senelere sevgilim, seni seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yüce Allah her zaman yolunun doğrudan yana olmasını nasip eder ve hayır yolunda yürürsün inşallah. Cenab-ı hak sana sağlık ve huzur nasip etsin. Yolun doğrudan sapmasın ve hep hayırlı olanı yaşa. Mutlu ve Hayırlı Yıllar. İyi ki doğdun. (ekleyenmuzaffer   -   10.6.2016)

Hazır Mesajlar Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi ki doğdun, iyi ki vermiş Yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara... (ekleyenSalih   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Seni bir ömür boyu bitirmek değil de, sana her an yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Ömründeki her yıl, önceki yıllardan çok daha güzel ve mutluluk dolu geçsin. Nice mutlu yaşlara... (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... (ekleyenCemile   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başarabildiğin için... Doğum günün kutlu olsun hayatım... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daima varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım! Doğum günün kutlu olsun... İyi ki varsın varsın.. Birlikte daha nice yaşlara... (ekleyenRumeysa   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Bugün aklında hangi hayaller, kulaklarında hangi sesin hasreti, gözlerinde hangi sevgilinin özlemi, yüreğinde hangi sevginin karşılığı varsa hepsine kavuşman dileğiyle doğum günün kutlu olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.5.2011)

Hazır Mesajlar Dünyanın en nadide güzelliği senin kalbinde ve gül yüzünde şekil buldu. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bugün doğdun sen, hiçbir şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya, ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını. Annenin, babanın en sevdiği en değerli varlığıydın, onların vazgeçilmezi, onların parçası. şimdi ise benim hayatımdasın, düşüncelerim, kalbim, her şeyimsin. Bugünün senin için anlamı ne ise benim içinde aynısı çünkü sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın, ben de seninle gözlerimi açtım bu dünyaya. Sen bu renksiz dünyama renk katan, sen karanlık dünyama ışık tutan, sen benim yaşama sebebim, iyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki sevmişim seni bitanem, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Canım sevgilim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklım da seninle. İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Gül yüzünden neşe dolu gülümseme hiç eksik olmasın, mutlu yıllar senin olsun canım. (ekleyenYasemin   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Acı ve hüzünler yıldızlar kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun... Doğum Günün Kutlu Olsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür dileği ile doğum günün kutlu olsun bitanem. (ekleyenfenomen   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Güneş kadar ışık saçan, kar taneleri kadar berrak, yağmur damlası kadar saf ve temiz bir ömür geçirmen dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. (ekleyennazmiye   -   18.11.2016)

Hazır Mesajlar Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, yaşama sebebim, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bitanem... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Message! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 143 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın