Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Anı yaşa, Sevgiyle yaklaş, Etrafına gülümse, Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice sağlıklı, mutlu ve güzel yaşlara... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Kendinle ve hayatla barışık nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN! (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi ki doğdun kır çiçeğim, bahar kokulum. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara... (ekleyenEditör   -   2.5.2011)

Hazır Mesajlar Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün bir yaş daha büyüdün. Geriye dönüp baktığında mutluysan eğer, en bahtiyar insan sensin o zaman. Mutlu yıllar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Güneş kadar ışık saçan, kar taneleri kadar berrak, yağmur damlası kadar saf ve temiz bir ömür geçirmen dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Güneşin buz tuttuğu yerde, alev alev yanan bir ateş görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Mutlu yılların olsun canım kardeşim. Allah daha nice yıllar uzun nasip etsin sevdiklerinle birlikte, sağlık ve afiyetle... (ekleyenekin   -   30.11.2016)

Hazır Mesajlar Biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve güzelliklerle dolu uzun bir ömür diliyorum...İyi ki varsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı dilerim. Hayallerin gerçeğe dönüşsün, hayat güneşi bir ömür seni aydınlatsın. Doğum Günün Kutlu Olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Doğum gününüzü kutlar; Yüzünüzün yüreğinizle birlikte güleceği, sağlıklı, mutlu, huzur dolu hayırlı uzun ömürler diliyorum. Yolunuz, bahtınız hep açık olur inşallah. (ekleyennazmiye   -   4.12.2016)

Hazır Mesajlar Doğduğun gün gibi evimize yine neşe ve mutluluk saçtın küçüğüm... Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayatım, aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum... Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi ki doğdun, iyi ki vermiş Yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Her yeni günün, yeni ayın, yeni yılın bir öncekinden daha güzel ve mutluluk verici olmasını dilerim. Nice senelere... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun. (ekleyenTalha   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Hiç bir şey insanın hayali kadar özgür değildir. Hedeflediğin hayallerine en kısa zamanda ulaşman dileği ile doğum günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bu güzel gününde yanında olmak, sana bir gül ve yanında bir öpücük vermek için neler vermezdim... Doğum günün kutlu olsun bi tanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Bugün beni herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar İyi ki benimle varsın dediğim bir sürü insan var, mutluluk huzur sevmek ve sevilmek daima peşinden koşsun... üzüntü yıldızlar kadar uzak sevinç göz bebeği kadar yakın olsun...;-) (ekleyenMGBA   -   22.4.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 143 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın