Eğitim Sitesi

Doğum Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Benim dileğim bugün arzuladığın tüm dileklerin ve kurduğun hayallerin gerçek olması. Nice sağlıklı ve mutlu yaşlara... (ekleyenvuslat   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Doğum günün kutlu olsun, hoş gelmişsin dünyaya, hoşluklar getirmişsin dünyama... (ekleyenmesajlar.info   -   27.1.2016)

Hazır Mesajlar Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun! (ekleyenSümeyye   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Dilerim bütün isteklerin, hayallerin gerçek olur. Yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü Seninle kutluyorum. Doğum günün kutlu, hayatın mutlulukla dolu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Beklemek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa beklenen; bekletmek güzeldir, seviyor ve özlüyorsa bekleyen. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Seni tanımak, Seni sevmek, sana âşık olmak benim için en güzel hediye, Seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun bu da sana benden bir hediye... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen en güzel güllere, en tatlı dillere ve en mutlu günlere layıksın... Bütün günlerin doğum günün gibi mutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Arzuladığın güzellikler ve hedeflere ulaşman dileği ile, doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! (ekleyenSoner   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Canım arkadaşım; iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında Seninle olsun! (ekleyenIlknur   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NİCE GÜZEL ÖYKÜLER SenİN OLSUN. İYİ Kİ DOĞDUN (ekleyenEditör   -   2.5.2011)

Hazır Mesajlar Seninle öyle bir bütünüm ki. Sen bensin, bende Senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun! (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece Senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Yaşadığın her günün, her saatin, her dakikanın ve her anın hakkını vererek, dolu dolu yaşaman dileği ile doğum günü kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Anı yaşa, sevgiyle yaklaş, Etrafına gülümse, Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli Seninle olsun. Nice sağlıklı, mutlu ve güzel yaşlara... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Unutmamak ve unutulmamak dileği ile doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Sensizlik yok olmak kadar acı, Sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim. (ekleyenmesajlar.info   -   12.1.2016)

Hazır Mesajlar Ömründeki her yıl, önceki yıllardan çok daha güzel ve mutluluk dolu geçsin. Nice mutlu yaşlara... (ekleyenmerve ezgi   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Mutluluğun bir ömür eksilmeden sürsün. Güzel yüzün hep gülsün. Doğum günün kutlu olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2015)

Hazır Mesajlar Message! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN! (ekleyenmesajlar.info   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Sen benim için her gün farklı ve özelsin. Kalbim ve dualarım hep Seninle. Birlikte daha nice yaşlara inşallah... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Doğum Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 143 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın