Eğitim Siteleri

Dini İslami Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Gençliğine güvenip erken derken, belki de elveda bile diyemezsin giderken. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Cömertlikle cehennem, yan yana gelmez! Cimri olana Rabbim, rahmeti vermez (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Ya Rab! Bu günün değerini bilen, bereket ve feyzinden yararlanan kullarından eyle bizi, hayırlı cumalar inşallah (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Nasıl ölürSen öyle dirilirsin. Öyle bir hayat yaşa ki Rabbim "kulum Senden razıyım" desin... Hayırlı cumalar (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. (ekleyenmuhtar   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar (ekleyengünaydınmesajları.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Önce yollar uzanır Hakk'a yürümek için, tomurcuklar güller açar O'nu görmek için, dua eden biri var Senin için. Sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun. (ekleyensevgi   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua. Hayırlı cumalar, dualarınızı eksik etmeyin... (ekleyenBuLuT   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Rabbim Sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, Sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, Senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun. (ekleyenHoca   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Oruçlu olan kimse, bir kimSenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Ramazanlar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi'ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur.Kadir Geceniz Mübarek Olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Hayır işler, insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka, Allah'ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak, ömrü uzatır. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır. Dünyada hayır ehli olan kimseler, ahirette de hayır ehlidirler. Dünyada münker kötü iş ehli olan kimseler, ahirette de münker ehlidirler. Cennete herkesten önce girecek olan maruf ehli kimselerdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntılarımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar (ekleyenHayırlı Cumalar   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar... (ekleyenmesajcı   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun. (ekleyenmesajcı   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamahı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimSenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-ı gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Dini İslami Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 44 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın