Oyun Siteleri
28 Ekim 2016 Cuma

Dini İslami Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar İnsan aciz bir varlıktır, ancak Allah'a dayanması sayesinde olağanüstü bir güce sahip olduğu da bir gerçektir. Dua ile... (ekleyenHoca   -   31.01.2015)

Hazır Mesajlar sevmek, sevilene yapılan en güzel duadır. Yağmur toprağın, güneş gecenin duasıdır. Ey yüreği güzel dost, dualarımın en güzeli sanadır. Kandilin mübarek olsun. (ekleyenmustafa   -   28.12.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece yedi kat gökleri ve bütün esrârını göstererek muhabbetin ile müşerref kıldığın sevgili Habîbin Resûl-i Zîşân Efendimiz hürmetine biz âciz kulunu aff-ı ilâhîne, feyz-i ilâhîne ve rızâ-yı ilâhîne mazhar eyle. Amin, hayırlı kandiller... (ekleyenHafize Abla   -   16.12.2014)

Hazır Mesajlar Ya Rabbi bizi merhametinden eksik etme... (ekleyenayse dincer   -   16.06.2015)

Hazır Mesajlar Doğarken Sen ağladın çevrendekiler güldü, öyle bir hayat yaşa ki; öldükten sonra çevrendekiler ağlasın Sen gül... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.06.2014)

Hazır Mesajlar Gençliğine güvenip erken derken, belki de elveda bile diyemezsin giderken. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Cömertlikle cehennem, yan yana gelmez! Cimri olana Rabbim, rahmeti vermez (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Ya Rab! Bu günün değerini bilen, bereket ve feyzinden yararlanan kullarından eyle bizi, hayırlı cumalar inşallah (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Nasıl ölürSen öyle dirilirsin. Öyle bir hayat yaşa ki Rabbim "kulum Senden razıyım" desin... Hayırlı cumalar (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.05.2014)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. (ekleyenmuhtar   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar (ekleyengünaydınmesajları.com   -   09.05.2014)

Hazır Mesajlar Önce yollar uzanır Hakk'a yürümek için, tomurcuklar güller açar O'nu görmek için, dua eden biri var Senin için. Sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun. (ekleyensevgi   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua. Hayırlı cumalar, dualarınızı eksik etmeyin... (ekleyenBuLuT   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Rabbim Sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, Sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, Senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun. (ekleyenHoca   -   30.04.2014)

Hazır Mesajlar Oruçlu olan kimse, bir kimSenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Ramazanlar. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi'ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur.Kadir Geceniz Mübarek Olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Kandiliniz mübarek olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Dini İslami Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 43 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın