Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Babalar Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile daha mutlu olurmuş. Babalar günün kutlu olsun, sen hep mutlu ol (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Benim için harcadığın emekleri hiç unutmayacağım babacığım. Babalar günün bereketli, mutluluğun daim olsun, seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Her zaman söylemesem de, babam onu ne kadar çok sevdiğimi iyi bilir.. Ve ben ne kadar karışık, saçma cümleler yazsam da hepsini anlar ve bilir. Çünkü o benim biricik babam... Babalar günün kutlu olsun babacığım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Babanın erdemleri, çocuklarının servetidir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Üzerine sabır tohumları ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var : seni çok seviyorum babacığım (ekleyensaniye   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Benim biricik aslan babam, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öper, babalar gününü kutlarım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Bana verdiğin sonsuz sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2014)

Hazır Mesajlar Babalar günü... canım babam bugün babalar günü yoksun yanımda 5 yıl geçti ölümünden ağlıyorum sana, malum olsun seni sevdiğim Allah mekanını cennet etsin, dua ediyorum hep, rüyalarımda görüyorum seni, uzatıyorum ellerimi geldin mi baba kızını mı özledin diyorum, ama seni doya doya öpemiyorum sarılamıyorum baba, senin sıcaklığını kimsede bulamıyorum, özledim seni babam, babalar günün kutlu olsun Allah toprağını nur mekanını cennet etsin canmmm babam (ekleyengül akdemir üsküdar   -   16.8.2014)

Hazır Mesajlar Bir adam sevdim adam gibi adam hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven bir adam uzatmaya gerek yok o adam BENIM BABAM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.8.2014)

Hazır Mesajlar İyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyen gerçek sevgin için, sana hep minnettarım babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenoguzhan   -   5.10.2014)

Hazır Mesajlar Canım Babam, senden uzak yaşadığım hayatın zorluklarıyla karşılaştıkça, senin verdiğin mücadeleyi şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenerhan   -   22.11.2014)

Hazır Mesajlar Umutlarının ve cesaretinin hiçbir zaman kaybolmaması dileği ile babalar gününü kutluyorum. (ekleyenadamın hası   -   18.4.2015)

Hazır Mesajlar Canım babacığım, her akşam eve gelişini beklerken hissettiğim heyecanı anlatamam. Sen iyi ki varsın ve iyi ki de benim babamsın. Babalar Günün kutlu olsun, dünyanın en sevimli babası. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Canım babacığım, her zaman yanımda ol. Mutluluğum ol, neşem ol, hep sev beni. Gücüm ol, cesaretim ol, hep koru beni. Babalar Günün kutlu olsun can babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni canımdan, kanımdan çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aslan babam. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayatın tüm zorluklarına rağmen, bizleri sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşatmak için gece gündüz demeden çalışıp çabalayan, zorluklarla mücadele eden babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen sadece bu günde değil her günümde aklımda ve yüreğimdesin, evimizin aydınlık ışığı babacığım. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun, dünyanın en yakışıklı babası... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Sevgisini ve ilgisini bizden hiçbir zaman esirgemeyen, hayat kaynağımız, canım babacığım. Sen bizler için çok değerlisin, seni çok seviyor ve babalar gününü kutluyoruz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Ellerin duaya kalktığında bizleri de unutma kıymetli babam. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Dünyanın en yakışıklı ve karizmatik babası, babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun. (ekleyendersimiz.com   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   9.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Babalar Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 124 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın